Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ženske hlinite orgazem?

Zakaj ženske hlinite orgazem?

Lol, zelo res!
Branimo vaso samopodobo do zadnje kaplje …
Vi pa tkole grdo.
In, nekdo bi lahko ze enkrat napisal priročnik za moske telwbane
KAJ je scegetavcek, kje se nahaja in kaj poceti z njim”!
[/quote]

Šment, ko bi le kdo kaj napisal;)
https://www.durex-slovenia.si/orgasms-for-all/editorial-contents/orgasm-school/close-up-on-the-clitoris/
https://en.wikipedia.org/wiki/Clitoris
https://www.bookdepository.com/search?searchTerm=female+orgasm&search=Find+book

Btw: kaj pa je narobe s preprosto razlago ženske moškemu kaj je kje in kaj paše in kaj ne?

Šment, ko bi le kdo kaj napisal;)
https://www.durex-slovenia.si/orgasms-for-all/editorial-contents/orgasm-school/close-up-on-the-clitoris/
https://en.wikipedia.org/wiki/Clitoris
https://www.bookdepository.com/search?searchTerm=female+orgasm&search=Find+book

Btw: kaj pa je narobe s preprosto razlago ženske moškemu kaj je kje in kaj paše in kaj ne?
[/quote]

Nič ni narobe. Redki so tisti, ki to sprejmejo.
Večina to razume kot kritiko, da tega ne vedo. Mislijo tako kot Desiderius, da imajo v postelji neko “nespodobno” deklino.

Nič ni narobe. Redki so tisti, ki to sprejmejo.
Večina to razume kot kritiko, da tega ne vedo. Mislijo tako kot Desiderius, da imajo v postelji neko “nespodobno” deklino.
[/quote]

Zato je pa treba s pravim človekom v posteljo,) Če se tu ne moreta brez očitkov in krivde pogovarjati, se ne bosta tudi o ničemer drugem.

Napačno zastavljeno. Prav bi bilo: preostane še kaj drugega pri drgnjenju na suho, kakor nekako poskrbeti, da se mučenje neha?
[/quote]

Imela sem te za nekega inteligentnega človeka. Zdaj vidim, da preveč pameti skisa možgane.
Vse to, kar si napisal v tej temi, je odraz tvoje duše. Verjamem vsemu !!!
Tvoj odnos do žensk je zelo negativen, zate so manj kot smeti, so le objekt tvojega praznjenje.

Kritiziramo Vagabunda in Viharnega. Onadva si izmišljata izraze, da bi bilo čimbolj bizarno. Onadva pisarita bedarije, da reagiramo. Sta igralca.

Ti pa…maska je padla in pokazal si pravi obraz.

Imela sem te za nekega inteligentnega človeka. Zdaj vidim, da preveč pameti skisa možgane.
Vse to, kar si napisal v tej temi, je odraz tvoje duše. Verjamem vsemu !!!
Tvoj odnos do žensk je zelo negativen, zate so manj kot smeti, so le objekt tvojega praznjenje.

Kritiziramo Vagabunda in Viharnega. Onadva si izmišljata izraze, da bi bilo čimbolj bizarno. Onadva pisarita bedarije, da reagiramo. Sta igralca.

Ti pa…maska je padla in pokazal si pravi obraz.
[/quote]
to je že dolgo znano, da je pederius Hinko. 😆

Imela sem te za nekega inteligentnega človeka. Zdaj vidim, da preveč pameti skisa možgane.
Vse to, kar si napisal v tej temi, je odraz tvoje duše. Verjamem vsemu !!!
Tvoj odnos do žensk je zelo negativen, zate so manj kot smeti, so le objekt tvojega praznjenje.

Kritiziramo Vagabunda in Viharnega. Onadva si izmišljata izraze, da bi bilo čimbolj bizarno. Onadva pisarita bedarije, da reagiramo. Sta igralca.

Ti pa…maska je padla in pokazal si pravi obraz.
[/quote]

Erotika in intelekt sta dve vzporedni ravni, ki sluzita razlicnim namenom. Ze sinoci sem napisal, da je vpletanje intelekta v erotiko recept za katastrofo. Zal vec ne morem napisati v odgovor. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Imela sem te za nekega inteligentnega človeka. Zdaj vidim, da preveč pameti skisa možgane.
Vse to, kar si napisal v tej temi, je odraz tvoje duše. Verjamem vsemu !!!
Tvoj odnos do žensk je zelo negativen, zate so manj kot smeti, so le objekt tvojega praznjenje.

Kritiziramo Vagabunda in Viharnega. Onadva si izmišljata izraze, da bi bilo čimbolj bizarno. Onadva pisarita bedarije, da reagiramo. Sta igralca.

Ti pa…maska je padla in pokazal si pravi obraz.
[/quote]

Hehe, ščegetavček je precenjen, kaj pa g točka ?

Drugač pa se mi zdi največji problem odkritost na začetku.
Ker če greš v vezo s figo v žepu …boste tudi orgazme fejkale.
Po drugi strani sem se pa še kot najstnik vprašal zakaj jo celo noč obdelujem da se ji meša če se ona ne potrudi zame. Kaj mi koristi če pove še 5 svojim frendicam da sem jo tako dobro da bi še one z mano če same nevejo nič, pa priučile se tudi nebi 😉
Pač moraš imeti srečo da najdeš partnerko ki ti odgovarja in da stvari laufajo tudi po 20 letih.Ampak ko si mlad je vse drugač.

Šment, ko bi le kdo kaj napisal;)
https://www.durex-slovenia.si/orgasms-for-all/editorial-contents/orgasm-school/close-up-on-the-clitoris/
https://en.wikipedia.org/wiki/Clitoris
https://www.bookdepository.com/search?searchTerm=female+orgasm&search=Find+book

Btw: kaj pa je narobe s preprosto razlago ženske moškemu kaj je kje in kaj paše in kaj ne?
[/quote]

Hehe, ščegetavček je precenjen, kaj pa g točka ?

Drugač pa se mi zdi največji problem odkritost na začetku.
Ker če greš v vezo s figo v žepu …boste tudi orgazme fejkale.
Po drugi strani sem se pa še kot najstnik vprašal zakaj jo celo noč obdelujem da se ji meša če se ona ne potrudi zame. Kaj mi koristi če pove še 5 svojim frendicam da sem jo tako dobro da bi še one z mano če same nevejo nič, pa priučile se tudi nebi 😉
Pač moraš imeti srečo da najdeš partnerko ki ti odgovarja in da stvari laufajo tudi po 20 letih.Ampak ko si mlad je vse drugač.

jst k sm bla z enim v vezi na daljavo (bil je z nizozemske) sme ga zato,ker se mi ni dalo sexat. Fejkala sem,odlično sem odigrala, odlično mi je pršlo, sem bla dobra igralka takrat. nč ni pogruntal. še celo,kao “joj koma sem rabm 5 minut da pridm k seb”… vse detajle sme obvladala. pač zato ker se mi ni dalo,on bi pa 10x na dan,če bi lahko. nisem vidla nč slabga v tem,on je bil zadovoljen,jst pa tud. mir mi je dal pol 😀

ja,pa tud vprašu me je če sme kdaj fejkala,seveda sveto prisegla da nkol. večinoma kr precej v bistvu 😀 Včasih tud k mi je že pršlo,pa je on iz nevemkakšnega razloga hotu da mi 3x,sem ostale 3 mogla pofejkat..

ma,to tipi majo svoje fore. men se ni dal pa pofejkaš pa maš mir. simple 🙂

Erotika in intelekt sta dve vzporedni ravni, ki sluzita razlicnim namenom. Ze sinoci sem napisal, da je vpletanje intelekta v erotiko recept za katastrofo. Zal vec ne morem napisati v odgovor. 🙂
[/quote]

Torej, živel nagon! J*ebeš pamet?

Tudi g spot je lahko precenjen in.tudi orgazmi so zelo razlicni.
Seveda ko si v akciji, ne bos intelekta vklapljal, to je recept za katastrofo.

Torej, živel nagon! J*ebeš pamet?
[/quote]

Se ti res zdi, da sem zapisal kje kaj taksnega? Ce ze kaj, potem sem zapisal, da (se) jebes z genitalijami in ne z mozgani.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nikoli nisem s tem imela problemov. Zakaj bi hlinila? Ne vem pa, kako bi bilo zdaj, ko nisem 10 let konzumirala moškega, no danes bi bil urnebes…. 😀

Saj zakaj fejkat, če fejkaš to potem ga vse in kje je potem poanta?
Je ni? Precenjeno vse skup? pomaga pri oploditvi? Ne pomaga?

kot sem že zgoraj pisal. Lahko ji pride ali pa laže da ji je če meni ni zadela potem mi je vseeno.Ker laže sebi.
Jp sem sebičen 😉 al pa ne . Odvisno koga vprašaš.

Skoraj vsaka mama je hčer podučila da si naj najde bogatega moža. A je treba še kej pisat…
Pa včasih je bilo drugač, pred kontracepcijskimi se je merkalo kdo not spusti ne pa sedaj k se vse žgete in iščete pravega ta pa kar ne pride in ne pride in potem je dober tisti ki vas sploh hoče.

Tako da orgazem je precenjen.

Babe tumaste, ki hlinijo orgazem so na lestvici žensk dejansko čisto na dnu. Lahko se ona teši, s čimer hoče… žalostno je le to, da se ne zaveda, da najbolj laže sama sebi. Ponavadi slišiš kakšno pametno babo, kako ona pa že ne bo nekomu kanta za praznjenje… pajade. Ravno to postaneš s svojim fejkanjem. Ti od vsega nisi imela nič. Zero, nada…
Argumenti kot varujete moški ego… pa zatakni si ga za klobuk… pa mim grede še cepca, ki mu moreš varovati ego. :-)))

Lej baba. Če dobiš v roke nesposobnega cepca, je čas, da se iz ljubimke spremeniš v učiteljico in še BTW iz sebe narediš žensko. Brez pardona. Če cepcu trpi ego zato, ker ga boš ti malce podučila, kako mora nekaj narediti prav… raje razmisli, kaj še sploh počneš z njim?
Lej, brez milosti… Tipček, jaz od tebe potrebujem več!

https://www.youtube.com/watch?v=YQKMVo6GkJM

Sedaj pa še malce, kako znate biti dejansko neracionalne.
Primer 1.
Kupiš novo obleko in veš, da si pridobila par kilc. Oblečeš in priskakljaš pred dedca z vprašanjem: ” Dragi misliš, da sem se malce zredila?”
Dedcu kar vroče rata, saj ve, da ni pravilnega odgovora. Ve, da se hočeš skregati… za čist brez veze.

Primer 2
Dedc noče več seksati s teboj, ali pa te ne zadovolji pri seksu. In ti terba tumasta, namesto da bi ba napadla in se vsaj skregala z njim, ker se gre zate… mu greš raje glumit. :-)))

Ta komad je pa tok lep 🙂 Tnx za glasbeno idejo!

Moškemu se ego podre, če ne more babe zadovoljit. Razlog: potrudil se je premalo, a hkrati se noče ukvarjat z njenim telesom. Pač orgazma pri njej ne bom. Samo, ko ga ni je pa problem, pa zakaj ga ni, pa ti ne paše to, pa kje ti pa paše itd. In seveda vse na silo. Jaz rabim 30min predigre, da sem z glavo zraven. A on bi hitel, po 10min predigre bi ga not dal… pač orgazma ne bo. Meni je seks brez mojega orgazma ok, njemu pa nadloga. Hlinim in je mir. Jaz sem dobila seks, on je dobil napumpan ego. Je res, da se jaz nisem nikoli naučila orgazma doživet z komer drugim kot sabo, ker se nihče nikoli ni potrudil zame. A tudi on se ne nauči zadovoljit ženske, čeprav to misli. Moški pa ste taki, da žensko zamenjate, ker je druga po vaše boljša v postelji. Ko je v resnici pač bolj orgazmična ali pa se je naučila z bivšim. Ni nujno boljša, sam bolj izkušena. In ja mene moški ne bo zapustil zaradi mojega orgazma. Nima te pravice motit odsotnost mojega orgazma, če mene ne, pol tebe nima kaj. Pač hlinim, on je happy in jaz mam mir.

Sam j.eba je v živo če fejkaš ne ssmeš k ti pride pozabit stisnt ta male. tle pa jst pogorim,ker sem lena,pol z zamudo stiskam hahaahha 😀

Ja to je pa problem ker se sama preveč in potem negre s partnerjem.

veste kako jaz mislim. pa ne bom več smetila teme,ampak veliko žensk fejka orgazme. nekoč ko je zakon dolga leta,tud njaboljše babe v postli pofejkajo. To je vse del odnosa,vzponi in padci in tud tipu se kdaj ne da,ali pa mu ne stopi. Vse živo je v odnosih. To je moje mnenje. men sex ni na prvem mestu,enim pač je. Meni ni.

Odkritost je vedno pomembna 🙂

Zakaj je bi bilo v določenih letih drugače? Zase veš kaj ti je pomembno in česa ne maraš – leta nimajo nič s tem:)

Sploh ne. Stvar je veliko bolj preprosta. Če se ozremo v zgodovino, naj bi bili vsi mi potomci 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh zivecih zensk in 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških.

Torej so ostali trije za razplod neprimerni moški na eno za razplod neprimerno zensko. In ker slednja ni bila primerna za razplod in ker je povpraševanje vendar bilo, so si privilegije zagotovile na ta način.

Čista antropologija. Dandanes pa pač vlada nekakšna demokratizacija spolnosti. V smislu: vsak ima pravico … Ampak biologija in sociologija nekako ne gresta z roko v roki.
[/quote]

Popolnoma mimo sekaš.

1. orgazma ne fejkajo (oz. “prostitucije” po tvoje) se ne gredo samo za razplod neprimerne ženske, ampak tudi tiste, ki so se in se bodo uspešno razplodile.

2. pogoj za povpraševanje po prostituciji (resnični) je popredmeten odnos do seksa in sočloveka, točno tako kot pravi, ker stranko pač zanima lastna spolna potešitev, zato povprašuje po dobrini za izmenjavo za denar.

Mene sicer bolj zanima, zakaj so moški tudi taki bimboti, da hlinjenja ne opazijo, da to potem deluje? Zame je tako, da če je moški tak bimbo, da ne opazi, tudi ni nobene škode v tem, je več kot očitno, da nima blage veze o seksu in tudi seks ni mogel bit dober. Ženska ga pa že toliko pozna, da ve, da tudi pogovora ni sposoben. Zakaj bi morala bit učiteljica, če ji ni do tega?

New Report

Close