Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj žen(sk)e varajo

Zakaj žen(sk)e varajo

Seveda tudi moški varajo, ampak navadno iz drugih razlogov kot ženske. In zanimajo nas razlogi.

Če poenostavim:
1. moški varajo skoraj izključno zaradi spolne popestritve, ne zaradi zaljubljenosti (sicer bi svojo primarno zvezo takoj končali in ne sedeli na dveh ali več stolih)
2. ženske varajo predvsem zaradi pomanjkanja pozornosti in ujetosti v svojo gospodinjsko, materinsko ali partnersko vlogo, zato da bi se ponovno počutile občudovane in ženske.

To je sicer zgolj moje videnje, odkloni so seveda možni… 😉
[/quote]

moški so predvsem komot in niti slučajno se jim zaradi zaljubljenosti ne da končevati zveze.

Pa marsikater klavir doživlja take falirane mojstre in sploh ne ve za prave mojste, ko pa pride pravi mojster…
[/quote]
Pravi mojstri nastopajo na različnih odrih in igrajo na različne klavirje… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Pravi mojstri nastopajo na različnih odrih in igrajo na različne klavirje… 😉
[/quote]

Seveda, in uštimajo še klavirje tistih, ki tega ne znajo.

Seveda, in uštimajo še klavirje tistih, ki tega ne znajo.
[/quote]

Če ni foušije, je za vse dovolj… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Seveda tudi moški varajo, ampak navadno iz drugih razlogov kot ženske. In zanimajo nas razlogi.

Če poenostavim:
1. moški varajo skoraj izključno zaradi spolne popestritve, ne zaradi zaljubljenosti (sicer bi svojo primarno zvezo takoj končali in ne sedeli na dveh ali več stolih)
2. ženske varajo predvsem zaradi pomanjkanja pozornosti in ujetosti v svojo gospodinjsko, materinsko ali partnersko vlogo, zato da bi se ponovno počutile občudovane in ženske.

To je sicer zgolj moje videnje, odkloni so seveda možni… 😉
[/quote]

Kar pišeš je popolnoma razumljivo, a :
Če poenostavim:
1. moški varajo skoraj izključno zaradi spolne popestritve, ne zaradi zaljubljenosti (sicer bi svojo primarno zvezo takoj končali in ne sedeli na dveh ali več stolih)

Ugotavljam, da ne poznam moških, veliko moških sem poslušala govoriti, da ostajajo z ženo zaradi otrok, premoženja, navade ….očitno imajo ženo radi, saj kljub temu da jo varajo, ostajajo z njo. Moški ste mi tako nerazumljivi, vključno z mojim možem :).

Ze vceraj ena lepo napisala,zaradi custvene podhranjenosti- cisto preprosto.Zadnje case sem pozorna na zakonce in sem ugotovila,da polovica moskih si v prico partnerice ogleduje druge zenske-to vsekakor spodbija blizino in slo v zenski-saj niste 24 ur skupaj ,da se ne bi nagledali sami…

Kar pišeš je popolnoma razumljivo, a :
Če poenostavim:
1. moški varajo skoraj izključno zaradi spolne popestritve, ne zaradi zaljubljenosti (sicer bi svojo primarno zvezo takoj končali in ne sedeli na dveh ali več stolih)

Ugotavljam, da ne poznam moških, veliko moških sem poslušala govoriti, da ostajajo z ženo zaradi otrok, premoženja, navade ….očitno imajo ženo radi, saj kljub temu da jo varajo, ostajajo z njo. Moški ste mi tako nerazumljivi, vključno z mojim možem :).
[/quote]

Žal.
Moškim je varanje oz. namakanje drugje res bolj šport in popestritev. Pa to ni opravičilo, kvečjemu nasprotno. gre za neodrasle in neodgovorne otroke.
Žensko varanje ima bolj kompleksne razloge, polnjenje čustvenih primanjkljajev, iskanje pozornosti, zaljubljenost, skratka, je za samo zvezo veliko bolj usodno.
Ni pa to opravičilo za nobeno varanje.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Če je veza ok, ne bo varanja.
Za ok vezo se morata pa oba truditi. Če je veza slaba, sta kriva oba.
Tu niso krivi ljubice, ljubimci. Ampak tista dva, ki sta v vezi.

Za varanje je vedno kriv tisti, ki vara.
Za slabo vezo pa oba.
Ampak to je za marsikoga že višja matematika. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Žal.
Moškim je varanje oz. namakanje drugje res bolj šport in popestritev. Pa to ni opravičilo, kvečjemu nasprotno. gre za neodrasle in neodgovorne otroke.
Žensko varanje ima bolj kompleksne razloge, polnjenje čustvenih primanjkljajev, iskanje pozornosti, zaljubljenost, skratka, je za samo zvezo veliko bolj usodno.
Ni pa to opravičilo za nobeno varanje.
[/quote]

pa ti boš govoril o športu, ko ti je edina ušla, sedaj si pa že dolgo na suhem.
moški, ki vam ku++++ vlada, si radi domišljate kako imate vse pod nadzorom in se greste popestritev. V resnici pa navadni f fehtarji, potrebni kot sahara vode, ki še tiče nimate pod kontrolo, kaj šele svoj lajf.

Varanje ni odvisno od spola, temeč od izbire načina bivanja. Ta pa je lahko hoteča(idiot) ali nehoteča/vsiljena (bebec). Lahko je stalna ali začasna. Poleg tega poznamo tudi veliko načinov varanja. Eden izmed njih (najpogostejši) je: varanje samega sebe (bebec). Najpogostejša njegova posledica pa: varanje drugega (bebec ki je napredoval v idiota). Varanje ima tudi več poimenovanj. Najpogostejše je: prostituiranje. Skupno(cilj) načinom in njihovim poimenovanjem pa je: (po)užitek.

Ker ne doumeš gornjega, posledično zastavljaš bebava vprašanja, primerljiva z: zakaj ženske kradejo? Smisleno v tvojem kontekstu (zakonska/partnerska zveza) pa bi bilo: zakaj prostaki/nje varajo?

Za varanje je vedno kriv tisti, ki vara.
Za slabo vezo pa oba.
Ampak to je za marsikoga že višja matematika. 😉
[/quote]

He, he, to ti misliš. Nekdo ne bo varal, če je veza ok.
Vidiš, jaz vem, da me je moj varal pa tudi vem zakaj: ker je bila najina veza mrtva. In ga nisem nič obtoževala. Par let po tistih njegovih skokih čez plot, je pa tudi mene zamikal drug, samo, da mene potem prvi ni več mikal.

Moje vprašanje se je nanašalo na pripeti članek.
Morda bi bilo smiselno, da ga najprej prebereš… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

pa ti boš govoril o športu, ko ti je edina ušla, sedaj si pa že dolgo na suhem.
moški, ki vam ku++++ vlada, si radi domišljate kako imate vse pod nadzorom in se greste popestritev. V resnici pa navadni f fehtarji, potrebni kot sahara vode, ki še tiče nimate pod kontrolo, kaj šele svoj lajf.
[/quote]

Včasih je ena oseba dovolj …..kot v Smolarjevi pesmi:

V ognju mam železja dost, ker nočem sam ostat.
In zato kar 20 ljubic jaz mam naenkrat.
Vendar kvantiteta sinonim za srečo ni,
pameten le eno kvalitetno si dobi.

In ti ki si potešen si ….kaj? Seksualne potrebe so po Maslowu bolj na dnu, ko se človek razvije, se začne šele njegovo samouresničevanje. Milles odgovarja in sprašuje na kulturen način, zato si ne zasluži, da ga tak primitivec zmerja.

Včasih je ena oseba dovolj …..kot v Smolarjevi pesmi:

V ognju mam železja dost, ker nočem sam ostat.
In zato kar 20 ljubic jaz mam naenkrat.
Vendar kvantiteta sinonim za srečo ni,
pameten le eno kvalitetno si dobi.

In ti ki si potešen si ….kaj? Seksualne potrebe so po Maslowu bolj na dnu, ko se človek razvije, se začne šele njegovo samouresničevanje. Milles odgovarja in sprašuje na kulturen način, zato si ne zasluži, da ga tak primitivec zmerja.
[/quote]

a pol hodi s tičem na pot samouresničevanja?
Ene babe pa res ne znate ločit zrna od plev, ki vam jih ff mečejo. Se zapodite kot kure v koruzo.

Moje vprašanje se je nanašalo na pripeti članek.
Morda bi bilo smiselno, da ga najprej prebereš… 😉
[/quote]

Tudi če bi ga bolje znala, ga ne bi. To pa zato ne, ker se je brezpredmetno ukvarjati z nečim, kar služi pobebavljanju množic. Ti si pač ugriznil, sedaj sprašuješ iz česa je. Jaz pa sem se oglasila samo zato, ker sva se tudi midva o tovrstnih sestavinah že velikokrat tipkala, ma se te ne prime ama ništa…

Zunaj sebe sreče ne boš našel, lahko se le poučiš, kako do nje priti.

Ko doma manjka, varajo.

Zaradi prenizkega libida od dedca, zato.


Bo bolj zato ker ne veste kaj bi rade, danes vas boli glava, jutri pa bi se jebale. In kateri idiot se bo z nevrotičnimi kozami se ukvarjal.

Ljudje,ki varajo,velja za oba spola,nimajo vse pošlihtano v glavi.
Večno iskanje nekaj boljšega,vzemirlivešega,iskanje neke kvazi potrditve,nespoštovanje niti sebe kajšele partnerja.
Ko se več ne ve kaj je prav in kaj ne in kam vse to pripelje…………


Točno to vsebinsko prazne osebe. Enoplastne, nobenega duhovnega vpogleda. Najverjetnejše iz shit primarnih družin, kjer je kurbanje bilo prisotno in posledično odsotnost čustvene podpore. Svaka čast kolegica.


Točno to vsebinsko prazne osebe. Enoplastne, nobenega duhovnega vpogleda. Najverjetnejše iz shit primarnih družin, kjer je kurbanje bilo prisotno in posledično odsotnost čustvene podpore. Svaka čast kolegica.
[/quote]

Zakaj imaš bosanski nik?

Jaz sem varala, pri nas doma pa ni bilo kur..arije. Je bil pa alkohol, nasilje.

Zakaj imaš bosanski nik?

Jaz sem varala, pri nas doma pa ni bilo kur..arije. Je bil pa alkohol, nasilje.
[/quote]
No fuc primarna saj pravim. Ti rabiš prvo terapijo ne pa zvezo. Si iztraumirana. Ja tle smo tud Bosanci.


No fuc primarna saj pravim. Ti rabiš prvo terapijo ne pa zvezo. Si iztraumirana. Ja tle smo tud Bosanci.
[/quote]

Hm, pol te ne razumem :).
Nisem v zvezi. Se kot hudič križa bojim zvez, ker sem se naučila, da , če se ženska poroči, je kriza. Potem je dekla moškemu. Tako, da samo take veze, da me ne more nihče izkoriščat. Bolj bežne. Nočem nobenmu gospodinjit, rojevat otrok. Ker na ta način je ženska zapečatena pa še težko se znebi dedca.

In kwa vi zenske, ki ste varale mislite da je to nek dosežek. A veste kaj ste vi v očeh ljubimca? Navadna potrošna roba, sam vam to v ksihtu ne pove in se vam za hrbtom smeji. Pa še cela soseka vam za hrbtom govori da ste cipe. A imate kej samospostovanja. Joj. Če začnete fantazirat, to pomeni da imate preveč prostega casa. Mal pejte tla pomivati z zobno ščetko pa bo.

New Report

Close