Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ženske zanimajo uspešni moški?

Zakaj ženske zanimajo uspešni moški?

Zakaj vas zanimajo uspešni moški?

 

ker je to edino kar steje! Kako pa bo skrbel za družino? z mišicami?

Mene zanimajo uspešni ljudje, na sploh.

Ker je to znak sposobnosti pa da se znajde. Torej ne bo vse na meni.

A to zvezdniki ali kako uspešni misliš? Če zvezdniki, potem ponavadi zaradi navdiha. Za spodbudo. Hard work pays of in ta mentaliteta, ki jo imajo. Recimo Nole. Pfff kralj kraljev, bog bogov. Vse na njemu in v njemu je by the book odlično, popolno. Zagnanost in odločnost, karizma, smisel za humor, on karkoli reče ali naredi je meni vrh. Ne poznam nikogar, ki bi mi bil BOLJ všeč v vseh pogledih.

Drugi je Vin Diesel.. no tu je jasno zakaj. Hiter, a ne prehiter, drzen, a ne predrzen. Glas in stas od medota, tam bi se mu stisnila pod roko in bi se počutila najbolj varno na svetu. Torej kaj..občutek varnosti, daddy issues?

Si pa ne predstavljam imeti uspešnega človeka kot partnerja. Teh nikoli ni, jaz pa rabim 300% pozornosti in prisotnosti. Če ga ni po par tednov ni to to. Uspešneži so pa vedno na poti.

Energija, ki jo oddajajo taki ljudje je privlačna. Hočeš nočeš, taki imajo vedno veliko zanimivega za povedati in se znajo obnašati. So spoštljivi, ne tunkajo druge dol da bi sebe privzdignili ne… Recimo. Že to da niso toksični je ohoho danes. Unicorn.

Če iščes partnerja za dolge proge, je to zelo pomembno, da je uspešen, kajti pol bo tudi življenje temu primerno. Če dobiš “povpečneža”, 1500 eur plače, pol bo tudi tvoje življenje “povprečno”. Nič ni narobe s povprečnem življenju, za večino, kajti tega tudi večina živi. Če pa imaš ti kot ženska kaj več za ponuditi pa si menda ne boš izbrala nekoga na plačilni listi s takšnimi prihodki, ane?

in pol una men paščeš tvrdo.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 27.09.2022 ob 11:39

A to zvezdniki ali kako uspešni misliš? Če zvezdniki, potem ponavadi zaradi navdiha. Za spodbudo. Hard work pays of in ta mentaliteta, ki jo imajo. Recimo Nole. Pfff kralj kraljev, bog bogov. Vse na njemu in v njemu je by the book odlično, popolno. Zagnanost in odločnost, karizma, smisel za humor, on karkoli reče ali naredi je meni vrh. Ne poznam nikogar, ki bi mi bil BOLJ všeč v vseh pogledih.

Drugi je Vin Diesel.. no tu je jasno zakaj. Hiter, a ne prehiter, drzen, a ne predrzen. Glas in stas od medota, tam bi se mu stisnila pod roko in bi se počutila najbolj varno na svetu. Torej kaj..občutek varnosti, daddy issues?

Si pa ne predstavljam imeti uspešnega človeka kot partnerja. Teh nikoli ni, jaz pa rabim 300% pozornosti in prisotnosti. Če ga ni po par tednov ni to to. Uspešneži so pa vedno na poti.

Energija, ki jo oddajajo taki ljudje je privlačna. Hočeš nočeš, taki imajo vedno veliko zanimivega za povedati in se znajo obnašati. So spoštljivi, ne tunkajo druge dol da bi sebe privzdignili ne… Recimo. Že to da niso toksični je ohoho danes. Unicorn.

Pa ta stabilnost. Uspešni ljudje težko zares obupajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4603, 27.09.2022 ob 11:39

Če iščes partnerja za dolge proge, je to zelo pomembno, da je uspešen, kajti pol bo tudi življenje temu primerno. Če dobiš “povpečneža”, 1500 eur plače, pol bo tudi tvoje življenje “povprečno”. Nič ni narobe s povprečnem življenju, za večino, kajti tega tudi večina živi. Če pa imaš ti kot ženska kaj več za ponuditi pa si menda ne boš izbrala nekoga na plačilni listi s takšnimi prihodki, ane?

in kaj “kot ženska” ponujaš? Peesdo?

To z finančnim stanjem razumem, zakaj ženske letajo za bogatini. Bolj butasto je to, ko babe zahtevajo, da so moški visoki, oz. višji od njih, in ne dajo šanse nekomu, ker je nižji ali celo enake višine.

A smo jebane žirafe? Kaj nucate višino? Kaj vas babe tako privlači na visokem moškemu?

To z višino je čista frka.. Nerazumljivo

 

Omb… Ene ženske pa res malo pretiravate. Sorry deluješ kot da si najmanj Lady D pa še ona se ni tako nosila.. chill. Tudi tvoja je samo navpična. Ko bo vodoravna se oglasi

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 27.09.2022 ob 11:46

Omb… Ene ženske pa res malo pretiravate. Sorry deluješ kot da si najmanj Lady D pa še ona se ni tako nosila.. chill. Tudi tvoja je samo navpična. Ko bo vodoravna se oglasi

Za anonimno 4603

Odgovor na objavo uporabnika
ma okaj no, 27.09.2022 ob 11:44

To z finančnim stanjem razumem, zakaj ženske letajo za bogatini. Bolj butasto je to, ko babe zahtevajo, da so moški visoki, oz. višji od njih, in ne dajo šanse nekomu, ker je nižji ali celo enake višine.

A smo jebane žirafe? Kaj nucate višino? Kaj vas babe tako privlači na visokem moškemu?

To z višino je čista frka.. Nerazumljivo

 

😂😂😂 Sam res. V postelji se vse pogliha..

Odgovor na objavo uporabnika
Tabu, 27.09.2022 ob 11:32

Ker je to znak sposobnosti pa da se znajde. Torej ne bo vse na meni.

Ni vsak iznajdljiv moški vedno uspešen – je samo lahk lutka v rokah tistega, ki ga uspešno nekam nastavi 🙂

TO je že v živalskem svetu pogojeno – močnejši, lepši, višji samci od povprešja so bolj uspešni pri samicah, pri parjenju in pri nadaljevanju vrste. Več zaplodijo .Enako je pri visokoraslih moških samcih -so želeni zato, ker nenako proi ženskah dajo tisti občutek moči, varnosti, naravne selekcije za boljši gemnetski material. Tudi potomci bodo tako lahko višji, npr. od mame v večini primerov 🙂

 

Visoki moški tudi hitreje dobijo boljše plačane  in viđje in celo najvišje pozicije v službah; to je strategija za upravljanje s podrejenimi – višina tudi veliko prida k temu, ker pri nekaterih ženskah vzbuja strahospoštovanje in zaljubljenopst obenem.  Veliko pa je tudi lahko taktično in psihološko pri človeških samcih. Visokorasli moški se lahko otepajo žensnke – ker je nekako pogojena mislenost, da so tudi boljši  in bolj samozavestni ljubimci, ker imajo ponavadi daljše spolne ude  od nižjeraslih moških 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
višina daje poseben status v družbi, 27.09.2022 ob 12:46

TO je že v živalskem svetu pogojeno – močnejši, lepši, višji samci od povprešja so bolj uspešni pri samicah, pri parjenju in pri nadaljevanju vrste. Več zaplodijo .Enako je pri visokoraslih moških samcih -so želeni zato, ker nenako proi ženskah dajo tisti občutek moči, varnosti, naravne selekcije za boljši gemnetski material. Tudi potomci bodo tako lahko višji, npr. od mame v večini primerov 🙂

 

Visoki moški tudi hitreje dobijo boljše plačane  in viđje in celo najvišje pozicije v službah; to je strategija za upravljanje s podrejenimi – višina tudi veliko prida k temu, ker pri nekaterih ženskah vzbuja strahospoštovanje in zaljubljenopst obenem.  Veliko pa je tudi lahko taktično in psihološko pri človeških samcih. Visokorasli moški se lahko otepajo žensnke – ker je nekako pogojena mislenost, da so tudi boljši  in bolj samozavestni ljubimci, ker imajo ponavadi daljše spolne ude  od nižjeraslih moških 🙂

citat na ma okaj no

Kako si ti glupo.

Daj pridi nazaj čez ene 5 let, da vidimo, če ga boš ujela enega takega 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
bogastvo se ustvarja skupaj, 27.09.2022 ob 12:49

Kako si ti glupo.

Daj pridi nazaj čez ene 5 let, da vidimo, če ga boš ujela enega takega 🙂

namenjeno Anonimno 4603

Ja, res …

ne nakladajte !

Jaz v življenju rabim partnerja, ne pa da nekomu igram rešiteljico. Rabim stabilnega moškega. Sem dokaj visoka in se ob partnerju, ki je malenkost višji in mišičast, počutim fajn. Ko me privije k sebi, se počutim varno in ženstveno. Verjetno se ob nekom, ki je zjamran in vidi vsepovsod probleme, ne bi videla.
Nekdo se smili sam sebi, pa dejansko nima nekih večjih problemov. Tak človek ni material za partnerstvo. Saj imamo vsi vzpone in padce, ampak, da se zaradi enega padca pred žnj leti ne moreš pobrati, potem tudi niso primeren za partnerstvo in družino.
ps. Sem v zvezi 20+ let.  Pa je bil partner takrat, ko sva se spoznala brez službe, ampak jo je hitro našel, bil uspešen pri svojem delu, rastel, se razvijal. Če bi mi pa na začetku “jokal”, kako je bogi, da nima službe, se smilil sam sebi, pa verjetno ne bi bila dolgo skupaj. Če bi partnerju predstavljala njegovo rešiteljico, potem to ni več enakovreden odnos. Ne more se nekdo npr. 20 let šlepat. Pa velja v obe smeri.

kaj bo moški z žensko, ki še zase ne more poskrbeti?

Kaj konkretno več za ponuditi?

Ker pač.

 

Zakaj vas zanimajo uspešni moški?

Kdo je za vas ženske uspešen moški? Tisti, ki vozi BMW, Mercedese, Audi, Porsche? Da ima zlate palice in najmanj 4 podjetja? Obnaša pa se v bistvu kot kakšen otrok in vam bo oprostite izrazu “JEBAL MATER”, ko boste želele iti z njim po nakupih in se bo potem še želel ločiti, ko mu bo zapasalo in vas zamenjal za ljubico, med tem, ko si ga boste poželele… Ni vse zlato, kar se sveti!

Bravo!!

New Report

Close