Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj žid Bill Gates hoče, da se celotno človeštvo cepi?!?

zakaj žid Bill Gates hoče, da se celotno človeštvo cepi?!?

Bill Gates: “Oko 70 do 80 posto svjetske populacije morat će se cijepiti protiv koronavirusa” – DALMACIJA DANAS

Bill Gates: “Morat će se cijepiti 80 posto stanovništva i najteže će biti uvjeriti ljude u to” – NACIONAL.HR

Zato, da umori še tisto eno shirano možgansko celico, ki ti še životari  v glavi.

Zdaj veš.

Odgovor na objavo uporabnika
Kako to., 19.06.2022 ob 18:10

Bill Gates: “Oko 70 do 80 posto svjetske populacije morat će se cijepiti protiv koronavirusa” – DALMACIJA DANAS

zakaj je važno, da on to hoče?

Odgovor na objavo uporabnika
vejkap., 19.06.2022 ob 18:12

Bill Gates: “Morat će se cijepiti 80 posto stanovništva i najteže će biti uvjeriti ljude u to” – NACIONAL.HR

kako lahko reče, da se ljudje MORAJO cepiti?

hm?

Odgovor na objavo uporabnika
k.?!, 19.06.2022 ob 18:19

kako lahko reče, da se ljudje MORAJO cepiti?

….

Komur ne zazvoni alarm, ko en nešolan tip pametuje o virusih in je glavni financer WHO, ta nima več niti malo samoohranitvenega nagona v sebi.
Meni je vseeno, zakaj Gates to hoče. Tako kot je njemu vseeno, zakaj jaz tega ne bom.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena je preveč, 19.06.2022 ob 18:13

Zato, da umori še tisto eno shirano možgansko celico, ki ti še životari  v glavi.

Zdaj veš.

:-/

ja, pa ne bo po njegovo, ne bo dosegel, ni šans !!  svoje otroke ni cepil proti ničemur, uničil ogromno Indijskih, on ni nič, ne strokovnjak, nič..nek zblojen računalničar z bogatstvom, ki se igra boga in se gre odločanje kdo bo živel ? Ne !

Ima tudi on šibke točke in je umrljiv…tudi 24-urni varnostniki ga ne zaščitijo kar pride- slej kot prej…

20. stoletje je imelo stalina, hitlerja, mussolinija, pol pota, bokasso, busha st, johnsona in se koga, 20. ima gatesa, faucija, bourlo in se koga.

tako je, gates, fauči, klaus schvab ne bodo večno- so samo iz umrljive snovi. kdo bo preprečil dedičem , da nadaljujejo ?

 

DNK testiranja dokazujejo: Adolf Hitler je imel židovske in afriške korenine | Dnevnik

Prvič slišim, da je Jud. Po mojem ni, pa se mi ne da zdaj preverjati.

hitler je bil izbran vnaprej za izvajanje 2.sv.vojne, nič ni bilo in je naključno. igre na planetu se nadaljujejo, dokler ljudje ne bodo stopili skupaj ne glede na revščino, bogatstvo, raso, itd, se bo zgodilo, še malo . razlog bo pa človek sam in ne denar, ko bo človeku mar za človeka in bo postal nepodkupljiv in ga ne bo vodil pohlep.

Odgovor na objavo uporabnika
eurekka., 19.06.2022 ob 18:50

 

DNK testiranja dokazujejo: Adolf Hitler je imel židovske in afriške korenine | Dnevnik

jp.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2768, 19.06.2022 ob 18:52

Prvič slišim, da je Jud. Po mojem ni, pa se mi ne da zdaj preverjati.

Tudi jaz. Po moje tudi ni.

Saj vemo zakaj hoče. Cepiva so namreč njegov glavni vir milijard. Poleg tega pravi, da je ljudi preveč in je nujna depopulacija.

Tako s temi strupenimi zvarki doseže oba cilja. Denar in večji nadzor.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 19.06.2022 ob 20:19

Saj vemo zakaj hoče. Cepiva so namreč njegov glavni vir milijard. Poleg tega pravi, da je ljudi preveč in je nujna depopulacija.

Tako s temi strupenimi zvarki doseže oba cilja. Denar in večji nadzor.

tako je.

in če hočejo depopulacijo- zakaj se ne dovoli evtanazije, splavov…zakaj se na vso silo ohranja življenja, ko bi narava sama regulirala populacijo po načinu- močnejši preživi…pač tu se vpleta sodobna medicina in farmacija,ki na račun bogatenja na silo zadržuje življenja….če ne bi bilo vpletanja bi narava sama regulirala in planet ne bi bil prenaseljen in zasvinjan…tako pa rajši vidijo, da ljudje trpijo, se jih zastruplja, maltretiranje s počasnim trpečim umiranjem in to se dogaja s pomočjo farmacije…

ta dvoličnost- borba in reševanje vsakega življenja- češ kako dragoceno , pa dajte več rojevat, koliko nas je malo….pa kako nas je malo… če jamrate koliko je prenaseljeno, pač se bo treba sprijaznit, da bodo veliki narodi popapcali ta male…,  in bla bla bla- po drugi strani pa prenaseljen planet in smo ne bodi ga treba, katerega se je treba znebit…s pomočjo medicine, njihovih eksperimentov in čudežne farmacije…en sam preplet nerazumljivega….

narava naj nazaj regulira rojstva in smrti in življensko dobo in bo planet lažje zadihal . tako pa sam pohlep, kopičenje, materialnost, …

indijanci, aboridžini, so že vedeli in znali in še marsikatera ljudstva pred nami… samo novodobni človek se oklepa in ne izpušča , in že napol mrtev hoče še grebsti …po planetu, uničevati, misleč, da smo nad vsem…da smo gospodarji in upravljalci planeta, da je vse po naše, ….

ampak kdo nam pere možgane, da pod prisilo životarimo, ko bi narava že naredila svoje… raznorazne industrije kujejo dobičke, zavarovalnice in inštitucije, ki obstajajo same sebi namen, da mi živimo srečni in iščemo in iščemo smisel ….pa ga nikoli ne najdemo…samo filozofiranje…

 

Nisem izvedel odgovora zakaj?

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

https://www.politika.rs/sr/clanak/578511/U-izraelskom-napadu-na-bolnicu-ubijeno-300-ljudi

EV4umuGXkAUnYb

 

New Report

Close