Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakisano telo

zakisano telo


sori, delam takrat.
v soboto pred namo v Lj??[/quote]

jep to bo
bom pustila malega otroka in se vozila čez pol slovenije, da mi bo ena ljubljančanka svoj trebušček kazala

looool[/quote]
Ja ko pa gledaš z napačnega zornega kota. Obedve bi si ogledali druga drugo in govorili o zakisanosti telesa. Kot sem rekla- zunanjost telesa veliko pove o stanju notranjosti telesa.
Svojega otroka pripelješ s seboj, lahko na pol poti med soboto in ljubljano. jaz pa pripeljem svojega otročka s seboj. pa imamo en izletek in mogoče prijetno druženje, pa ni važno ali ob tortici ali solatki ;)).

Sem se spomnila na ta prispevek, ki je bil na Preverjeno. Kolikor je iz tega razvidno, uradna medicina zakisanosti ne priznava. Mnenje zdravnika od 7min 8sec.. videa dalje.
http://www.24ur.com/specialno/nega_in_zdravje/je-zakisanost-modna-muha.html

jep to bo
bom pustila malega otroka in se vozila čez pol slovenije, da mi bo ena ljubljančanka svoj trebušček kazala

looool[/quote]
Ja ko pa gledaš z napačnega zornega kota. Obedve bi si ogledali druga drugo in govorili o zakisanosti telesa. Kot sem rekla- zunanjost telesa veliko pove o stanju notranjosti telesa.
Svojega otroka pripelješ s seboj, lahko na pol poti med soboto in ljubljano. jaz pa pripeljem svojega otročka s seboj. pa imamo en izletek in mogoče prijetno druženje, pa ni važno ali ob tortici ali solatki ;)).[/quote]

🙂
ej, ampak imam res dovolj kaj drugega za počet. pa goste imamo v soboto popoldne :))) tud sladko bomo stregli


Ja ko pa gledaš z napačnega zornega kota. Obedve bi si ogledali druga drugo in govorili o zakisanosti telesa. Kot sem rekla- zunanjost telesa veliko pove o stanju notranjosti telesa.
Svojega otroka pripelješ s seboj, lahko na pol poti med soboto in ljubljano. jaz pa pripeljem svojega otročka s seboj. pa imamo en izletek in mogoče prijetno druženje, pa ni važno ali ob tortici ali solatki ;)).[/quote]

🙂
ej, ampak imam res dovolj kaj drugega za počet. pa goste imamo v soboto popoldne :))) tud sladko bomo stregli[/quote]

Ja itak, da ti je nerodno z zakisanim telesom in več kot 20 kg + hodit po svetu. Kar sobote se drži.


Ja ko pa gledaš z napačnega zornega kota. Obedve bi si ogledali druga drugo in govorili o zakisanosti telesa. Kot sem rekla- zunanjost telesa veliko pove o stanju notranjosti telesa.
Svojega otroka pripelješ s seboj, lahko na pol poti med soboto in ljubljano. jaz pa pripeljem svojega otročka s seboj. pa imamo en izletek in mogoče prijetno druženje, pa ni važno ali ob tortici ali solatki ;)).[/quote]

🙂
ej, ampak imam res dovolj kaj drugega za počet. pa goste imamo v soboto popoldne :))) tud sladko bomo stregli[/quote]
;), ni panike… lepo se imejte, lepo se pocrkljajte in posladkajte.

New Report

Close