Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaklepam kletko…

Zaklepam kletko…

Ker grem na teren…da ne bi slučajno prišlo do kakega vloma, vas bom vse po riti… digi-dagi, ko pridem nazaj….ne…ne…svinjali pa ne bomo tule, ni šans, a smo kletka ali ne…;))…uživajmo!!!

Že čutim, da bo na terenu vroče-hot-vroče za noret, zato se bom temu primerno oblekala, hihihihihihi

“Se vidjamo”…..pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ti kar pejt saj tukaj ni nic pametnega dons hehehehe

sej jaz grem tud kosilo si skuhat pol pa delat.

cmoka

/

Kaj ne bomo svinjal,jebem ti tvojo muco v živo!?
Da bi moje levo jajce na tvoj desni jošk padlo pa
saj veš…en lep dan ti želim, in rad te imam sonči..žabi moj!
😉
Sp

Ben prou, nej bo zaklenjena… jst sm zdej sam mal skoz eno zadnje oknce not pokukala… odmaknla polkence, mal v šipco pihnila, da se je orosila… zdej pa grem nazaj pohajat po travci zad za kletko…

papa… cmokca

ja…kdaj pa je bilo še kaj pametnega;)), tu smo zato da je vse krtkobrezveze, aneda!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Najprej začneš na hot, da iz stola padem, potem pa taka nežnost, odloči se…kakšen boš zdaj…cmoka in hvala enako!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nič spešl!
sam pofaku bi se s tabo.A ti to še ni jasno?
Al grem kam drgam material iskat?
;-)))
Sp

A bi ti tole men drugič rajš na mejlčk poslal, bova tam en hot verzijo udarla, pa ne klele pred svetom…saj nisva tok Sprevržena;))!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še hujš,kot si misliš…pravzaprav pa je res boljši Sinca in Hribuca poklicat!
Sp

ja, med njima bi bilo zanimivo, sploh če sta …no če sta fejst…ne;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahahahahahah ta ja da buce prodajamo kr neki hehehehehehe

to ja vids tako te mam naj………

cmoka

/

New Report

Close