Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zaključni izlet v vrtcu 4-6 let- starši zdraven? problem pri nas

zaključni izlet v vrtcu 4-6 let- starši zdraven? problem pri nas

ne morem verjet….da ste starši taki….komot..najlažje je šimfati drue….

nevem zakaj ne reste pač starši do vz. in ji poveste da se vam zdi zrešen koncept izleta in predlaajte kaj si želite…

zelo malo verjetno se mi zdi..kar ti opisuješ da bi vas vz. kar sami zmislili in vas prisilili v izlet..

ponavadi se posvetujejo s starši in vprašajo če ste za to…

tako opravljanje mi re zelo na živce…in blatenje…

na splošno pa čisto preveč kompliciraš…..

mihana

Veš kaj, na zaključni izlet s starši v soboto, pa res ne moreš poslati hčerke same. Kako se bo pa počutila?
Vsi ostali s starši, na njo naj pa pazi vzgojiteljica, ki mimogrede, takrat niti ni v službi, ampak na izletu, tako kot vsi ostali.
Ma, ene imate pa res zmešane pojme.
Kot so ti že svetovale, ali vsi na avtobus, ali mož in hčerka, ali pa vsi ostanite doma.

Pri nas imamo tudi enkrat letno kakšen tak vrtčevsko-družinski izlet. Lani npr. sem bila ravno v tretjem mesecu druge nosečnosti: bolniška, slabosti, bruhala tekom celega dneva…ko naj bi šli v Bohinj(ladjica po jezeru, družabni piknik). Sta šla z atijem sama in uživala. Mi smo pa nadoknadili čez en mesec, ko sem prišla spet k sebi.

Ženska božja, res kompliciraš!

1. Naj gre sam mož s hčerko, medtem ko bo ona v Pravljični deželi, se bo mož družil z ostalimi starši.

2. Pojdi ti in dojenček z avtom in mož na avtobus s hčerko, ali obratno.

3. Pojdi ti s hčerko, mož naj ostane doma z dojenčkom. Če dojiš, si izčrpaj prej mleko.

4. Ne bodi tako sebična, da bi prikrajšala veselje hčerki, ker bi ti rada, da se naredi na tvoj način.

New Report

Close