Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakompliciral sem si življenje

Zakompliciral sem si življenje

Ženi sem kupil lep nakit za najino obletnico poroke. Ko je bil nakit doma spravljen na mestu kjer ga žena ne bi mogla najti, je začela, da ona nebi nobenega darila, da bi rajši proslavila lepo obletnico z večerjo, ker trenutno niso časi, da bi denar razmetavali za darila, ki so sama sebi namen. Najina obletnica sovpada z maminim rojstnim dnem. Tokrat je bila okrogla. Odločil sem se, da nakit podarim mami, ženo pa peljem nekam na lepše. Vse sem zaupal sestri, ki se je na praznovanju zarekla pred mojo ženo. Žene je pobesnela, ker da bi lahko če sem imel nakit doma, vseeno ga ji dal za darilo. Da je neprimerno, da sem ga izbral zanjo in ga dal mami. Vmes se je vključila še mama in mi vrnila nakit. Sedaj ga nobena od njiju noče, zameril sem se pa obema, ker baje ne razumem kaj pomeni osebno darilo. Obedve mi servirat ob vsaki možni priliki kako sem zadevo zaje_al in kako nobena tega ne bo pozabila. Zraven se je vmešala še sestra, ki je zakuhala vso to jezo in zamero. Misli, da sem totalen bebec. Sem zelo nekonflikten in umirjen človek, ki uživa v slogi in miru. Vse to kar prestajam zadnje čase me nervira in kali moj mir. Vse bi naredil, da rešim situacijo. Pa ne, da mislil, da sem naredil kaj narobe, pač pa zato, da imam spet končno lahko svoj mir. Pametne rešitve dobrodošle! Trenutni situaciji nisem kos.

Kupi vsaki novo darilo,prejšnje nesi nszaj

nakit daj ljubici.

nova
Uredništvo priporoča

Ja, z ženskami je res križ. Nakit pospravi, morda ga čez leta podariš hčerki (upam, da jo imaš…). Žene nikoli več ne poslušaj. Ženske smo take, da govorimo, da ni treba daril, potem pa smo užaljene, če jih ni. Škoda, ker si se zaupal sestri in na koncu dal darilo mami.

Zdaj ni več kaj narediti.  Nimam pametnega nasveta. Potolažim te lahko le tako, da čas ozdravi bolečino.

Se to,se opraviči s kakšnim lepim posvetilom.

Sočustvujem za take nehvaležne pizde, ki te obkrožajo. Nič imet slabo vest in bit slabe volje. Nakit prodaj nekje po nižji ceni in sebi nekaj privošči. Če se pizde ne bodo umirile udari po mizi. Verjetno te jahajo zato ker si upogljiv copatek.

Good Story 👍

Vsi ste prevec razvajeni. Res je, da se darila nekomu ne podari drugemu, ampak taksna drama okoli tega je pa tudi cisto pretirana.

Opravici se zeni in povej, da si jo uposteval in zato raje peljal nekam kot dal nakit. Naredil si tocno tisto, kar je ona hotela. Nakita nisi vracal oz menjal, ker si ga pogledal in se ti je zdel primeren tudi za mamo (ceprav ji ni bil prvenstveno namenjen).

Opravici se mami, ker prvenstveno to ni bilo darilo zanjo, ampak ko si premislil, si ugotovil, da je nakit tako klasicen, da bi ustrezal tudi njej in zato nisi sel menjat/kupit drugega.

“Opravici” se sestri, da si ji sploh karkoli zaupal, ker je naredila totalno sranje za brezveze in ji ne mislis vec povedati nic, ker samo stalo dela.

Ce mislijo se naprej tezit zaradi tega, pa popizdi in povej, da si hotel samo osreciti vse in upostevati zeno, da si se opravicil in razumes svojo napako, a da odslej ne kupis vec nobenega darila, in odvihraj ven.

Sem zenska, ampak te tvoje so pa res vredne svojega denarja. Sploh sestra, kaj je imela za govorit dalje, pa ce je prva slisala zena, bi bla tiho in razcistila s tabo, ne pa da se mamo vlece v to. Zdaj imas vsaj dve po butastem uzaljeni zenski, samo zaradi enega (najbrz celo dragega) darila.

Ja, si bil nespameten, ampak delal si pa z dobrimi nameni. In tako pravijo – pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni.

Zdaj je kar je. Prodaj nakit in kupi nekaj drugega vsaki posebej. Zraven objasni, da si se tako odločil, ker želiš, da ve, da jo imaš rad in želiš, da se počuti posebno na ta poseben dan. Samo da bo mir.

Vseeno pa mislim, da čustveno zrela oseba ne bi zganjala take drame okoli darila.

Sestra pa je tudi morala scvekati, a res ne zna zase zadržati take zadeve. Mamo še nekak razumem, da je želela vrniti snahi, če je bilo njej namenjeno, nekak tudi razumem ženo, da noče nečesa, kar je bilo že podarjeno nekomu drugemu… res pa ne razumem, zakaj je sestra stegnila jezik.

Glej, nakit naj obdrži tista, ki ga bo bolj z veseljem nosila, to pa ti presodi, katera bo in ju ne sprasuj vec.

Reci obema, da sta nehvalezni. Zeni, da si spostoval njeno zeljo in jo peljal na lepse, mami pa da jo imas rad in si ji ga podaril z najlepsimi nameni, da je bil prvotno izbran zanjo in da sestri tega nisi omenil, ker se ti ni zdelo pomembno in je samo povedala kar je slisala. White lie😋

ženi, mami in sestri kot so ti že predlagali. Če bodo še naprej sitne, pa “udari po mizi” in zaključi debato okoli tega ali pa se včlani v Društvo copatarjev.

Še dobro, da se nisem rodila kot moški. Res jim ni lahko 🙂.

Uf, si si pa naredil probleme za čist brez veze.

Ženi povej, da je dobila točno kar je želela in da nima osnove pritoževanja. Se ne spuščaj v debato. Kar je želela je dobila. Življenje je prekratko za “branje med vrsticami” in ugibanje kaj kdo želi. Če si sposoben izraziti svoje želje, potem pričakuj, da se bodo tudi uresničile.

Mami pa se opraviči, ker darilo prvotno res ni bilo namenjeno njej. To je bilo grdo iz tvoje strani.

Ena možnost: Nakit nesi nazaj in ga zamenjaj za nekaj, kar bo namenjeno izključno mami. Žal je pa tako, da tudi ta nakit mamo ne bo veselil, ker se bo spomnila na to grdo sceno vsakič, ko ga bo videla. Zaradi tega ga ne bo nosila in je stran vržen denar.

Druga možnost: Nakit nesi nazaj in ga zamenjaj zase. Nekaj kar boš ti nosil. Mami pa kupi čisto drugo vrsto darila.

In za konec: naučena lekcija, da sestri pač ne gre zaupati.

nice strory!

kaki zapleti in twisti, ko v filmu! sam še glavne junake izbereš med slavnimi , pa bo BESTSELLER!

Odslej ti nosi ta nakit na vsako obletnico in praznovanje, kjer bosta prisotni žena in mama. Če katera kaj pisne, samo grdo poglej, pobožaj nakit in reci moj, moj.

Odgovor na objavo uporabnika
bedenkekec, 02.11.2022 ob 11:33

nakit daj ljubici.

Edino to ti ostanem drugič pa ne kupuj neumnosti, naj si ga baba kupi sama, saj itak ji ne bi bil všeč , ker si ga dal pa drugi je pa itak štala.

Jooj!

Ta tvoja zanka ni normalna. Vseeno si veliko dal od sebe. Ona (one) pa nezadovoljne. Njihovo nezadovoljstvo ni povezano s tvojim nakitom. Nezadovoljstvo je bilo ze prej. To je pa samo povod za sprozitev. Tvoja zensk je nehvalezna. Predlaham ti, da sebe bolje tretiras in sebi kaj privoscis. Ce te zenska v tem ne dopolnjuje, naj odleti cim prej.

To pa da ti njej kupujes stvsri in delas zanjo in se potem se cutos krivega ker ti dajo obcutek krivde je zalostno. V zivljenju dobis to, kar toleriras. Zapomni si!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Razvajenci, 02.11.2022 ob 11:44

Vsi ste prevec razvajeni. Res je, da se darila nekomu ne podari drugemu, ampak taksna drama okoli tega je pa tudi cisto pretirana.

Opravici se zeni in povej, da si jo uposteval in zato raje peljal nekam kot dal nakit. Naredil si tocno tisto, kar je ona hotela. Nakita nisi vracal oz menjal, ker si ga pogledal in se ti je zdel primeren tudi za mamo (ceprav ji ni bil prvenstveno namenjen).

Opravici se mami, ker prvenstveno to ni bilo darilo zanjo, ampak ko si premislil, si ugotovil, da je nakit tako klasicen, da bi ustrezal tudi njej in zato nisi sel menjat/kupit drugega.

“Opravici” se sestri, da si ji sploh karkoli zaupal, ker je naredila totalno sranje za brezveze in ji ne mislis vec povedati nic, ker samo stalo dela.

Ce mislijo se naprej tezit zaradi tega, pa popizdi in povej, da si hotel samo osreciti vse in upostevati zeno, da si se opravicil in razumes svojo napako, a da odslej ne kupis vec nobenega darila, in odvihraj ven.

Sem zenska, ampak te tvoje so pa res vredne svojega denarja. Sploh sestra, kaj je imela za govorit dalje, pa ce je prva slisala zena, bi bla tiho in razcistila s tabo, ne pa da se mamo vlece v to. Zdaj imas vsaj dve po butastem uzaljeni zenski, samo zaradi enega (najbrz celo dragega) darila.

Ja, si bil nespameten, ampak delal si pa z dobrimi nameni. In tako pravijo – pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni.

Podpis pod vse to!

Prodaj nakit, ce je mogoce in z denarjem pelji svojo zeno na lepse!

Si me pa nasmejal do solz!

 

et šta su ti žene… et…

resnična prigoda al pa ne…

 

Blažen med ženami, ali pa blazen 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno553, 02.11.2022 ob 11:38

Sočustvujem za take nehvaležne pizde, ki te obkrožajo. Nič imet slabo vest in bit slabe volje. Nakit prodaj nekje po nižji ceni in sebi nekaj privošči. Če se pizde ne bodo umirile udari po mizi. Verjetno te jahajo zato ker si upogljiv copatek.

Se strinjam. Res ste malo butasto izvedli, ampak da se toliko spravljajo na vas, ni spoštljivo. Očitno ste preveč nekonflikten in ste res copata. Vzemite nakit, prodajte in sebi neki privoščite. Postavite se zase. Kaj je pa žena vam kupila?

Bog pomagaj, se ti nisi nič o ženskah naučil?

New Report

Close