Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakon brez intime

Zakon brez intime

Živjo,

Z mojim sva poročena 5 let. Oba imava 33 let. Imava tri leta starega otroka. Vse je ok. Lepo funkcioniramo. Meni je le nekaj čudno. Seksala nisva že vsaj dve leti. Tudi po rojstvu je še vedno bila akcija, potem pa se je nehalo… Priznam, včasih sem bila po žensko muhasta, me je zvečer bolela glava,… Pač moški bi pa vedno. Vendar to še je končalo  Druge nima. Oba delava od doma in sva skupaj 24/7. Zato tudi ne verjamem, da si sam pomaga. Ko nanese pogovor na spolnost se smeji. Pred njim sem imela dva fanta. Z nobenim nisem imela tovrstnih težav. On je imel pred menoj več deklet. Za moj okus kar preveč. Marsikaj se je dogajalo v študentskem domu. Tam sva se tudi spoznala. Kmalu preselila skupaj,… Zakaj se on noče pogovarjati o seksu? Kako naj ga vprašam.? Kaj je moškim všeč.? Ne verjamem, da bi imel težave z libidom. Ponoči, ko se zbudim, privijem k njemu je stvar ‘zbujena’. Moški ga ne zanimajo. Je imel preveč deklet.

 

preveč sta skupaj. Ko  greš sama v kakšno trgovino, hipermarket, čekirej, če kakšnemu moškemu sploh padeš v oko, če ne, jebi ga. Ženska more oddajat jebozovno energijo, pa tud, če je v raztegnjeni trenirki doma, važno, da je čista in moškemu diši.

Mogoče ga preveč siliš in ga odbijaš. Včasih tud moškim ni to ok, če baba hoče sam noge narazen dajat. Če ste se v mladih letih gonili, je pač zdej tko, da so tip sam pomaga. To je prvi znak varanja v zakonu

Vidi…

Bolje zakon bez intime nego intima bez zakona.

Odgovor na objavo uporabnika
Kavke, 08.11.2021 ob 14:36

Mogoče ga preveč siliš in ga odbijaš. Včasih tud moškim ni to ok, če baba hoče sam noge narazen dajat. Če ste se v mladih letih gonili, je pač zdej tko, da so tip sam pomaga. To je prvi znak varanja v zakonu

Če mu pri 33-letih ne paše je pa res katastrofa! Moj pri 72 rine v mene in bi tudi dvakrat dnevno, če bi mu ustregla…

Punca, vzemi mu telefon in računalnik in mu  vrni, ko bo bolj poskočen!

Ja mata pa res bedno.. sm misla, da o tem piše nekdo k ma partnerja po 30 letih supnega življenja mal vrh glave, ne pa v tej starosti in po le 5letih.. nekaj smrdi..

Ti bom jaz povedal zakaj noče sexat .

Če se ti nekdo na lep ali grd način zaserje se ti zaserje.

Upam da me razumeš če prej nisi hotela dobiš kontra sedaj pa on noče .

Lepo pošteno.

Pri nas podobna zgodba se razumeva ampak sexava že več kot pet let ne.

Sam za sebe poskrbim ,osexu se ne pogovarjava.

Zadeva zaklučena.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena1988, 08.11.2021 ob 12:20

Živjo,

Z mojim sva poročena 5 let. Oba imava 33 let. Imava tri leta starega otroka. Vse je ok. Lepo funkcioniramo. Meni je le nekaj čudno. Seksala nisva že vsaj dve leti. Tudi po rojstvu je še vedno bila akcija, potem pa se je nehalo… Priznam, včasih sem bila po žensko muhasta, me je zvečer bolela glava,… Pač moški bi pa vedno. Vendar to še je končalo  Druge nima. Oba delava od doma in sva skupaj 24/7. Zato tudi ne verjamem, da si sam pomaga. Ko nanese pogovor na spolnost se smeji. Pred njim sem imela dva fanta. Z nobenim nisem imela tovrstnih težav. On je imel pred menoj več deklet. Za moj okus kar preveč. Marsikaj se je dogajalo v študentskem domu. Tam sva se tudi spoznala. Kmalu preselila skupaj,… Zakaj se on noče pogovarjati o seksu? Kako naj ga vprašam.? Kaj je moškim všeč.? Ne verjamem, da bi imel težave z libidom. Ponoči, ko se zbudim, privijem k njemu je stvar ‘zbujena’. Moški ga ne zanimajo. Je imel preveč deklet.

 

Zakaj pomanjkanje libida vsi enačijo s homoseksualnostjo. Preprosto obstajajo ljudje, ki morda v določenih življenjskih obdobjih ne čutijo potrebe po spolnosti. Kaj vraga ima to vezo s spolno usmerjenostjo?

Jbg …te je bolela glava …pa iz nje zj slo v tamalo …cist prav ima ….

Drgac pa …podtakn mu Kamagro …Dinamico ….pa bos vidla …v 3 dcl caja …ipd …pred jedjo …

Lp

Imam zal isti problem. Ce ti kaj pomaga se zdalec nisi edina

Šta kukate!!?? Dobro je.

Vi bar imate brak. Ja nemam ni jedno ni drugo.

 

 

 

Bem mu… Zajeban brak stari… Nekad me bas strah…

Nekaj ti povem, vrača ti, sama si napisala da te je “bolela glava”, misliš da on tega ni vedel, potlej pa je rekel punči, sedaj se pa znajdi, sedaj boš ti tista katera bo prosjačila, tebi se pa sladko jebe  in ne prosjačiš, on je pa tudi karakter in tako sta prišla na dve leti.

Tvoja edina rešitev iz te situacije je da ga popadeš in si vzameš kar misliš da ti pripada, verjemi da bo sodeloval, z veseljem.

Sam sem bil svoji pred časom prisiljen narediti ravno to, prišla sva na dva meseca , stalno prosjačenje pa nič, potem sem jo pa še sam začel ignorirati, nisem je več opazil , udaril po riti za štedilnikom… Prej je norela kako da ji je to odveč.

Sama je začela prosjačiti, postavil sem jasna pravila katerih se načeloma držim, torej je tudi na njej da gre v akcijo, da prosjači , zakaj bi samo jaz, danes se zaveda kaj je dejansko pozoren desc, pred tem ni bilo šans da bi se v postelji slinila okoli mene, danes to ni problem, se zrine pod odejo in ga vzame v usta…

Nagrad seveda sledi…

Odgovor na objavo uporabnika
Manca105, 08.11.2021 ob 14:42

Če mu pri 33-letih ne paše je pa res katastrofa! Moj pri 72 rine v mene in bi tudi dvakrat dnevno, če bi mu ustregla…

Punca, vzemi mu telefon in računalnik in mu  vrni, ko bo bolj poskočen!

Idem. Ta dva do 70 ne bosta prišla, niti do 35. Seks je lepilo. In priznam, meni je fajn, da vame rine.

Grdo bo slisat, ampak … veliko zensk neha seksat ko dobi otroka. Ker samo to hocejo. Dokler je treba otroka delat, zdrzijo, tud nonstop ce je treba. Ko pa zanosijo in rodijo pa “sori, ne dotikaj se me”. In to je to. Do dneva, ko se odlocijo, da bi drugega froca. Potem pa lahko spet par mesecev.

. https://youtu.be/NVhmq-pB_cs

Odgovor na objavo uporabnika
če se ti partner zaserje, 08.11.2021 ob 15:11

Ti bom jaz povedal zakaj noče sexat .

Če se ti nekdo na lep ali grd način zaserje se ti zaserje.

Upam da me razumeš če prej nisi hotela dobiš kontra sedaj pa on noče .

Lepo pošteno.

Pri nas podobna zgodba se razumeva ampak sexava že več kot pet let ne.

Sam za sebe poskrbim ,osexu se ne pogovarjava.

Zadeva zaklučena.

Res je, ko je konec je konec lahko brez problema zdrzis tudi pet let na 20podlage.

dobte si ljubimca  pa bo hitro konec suše  drgac pa isti problem pri nas.. vedno jo je glava bolela pa prepozen zvecer …. pol sem si pa drugo najdu

zal same ste si krive

V bistvu je to zares žalostno…

Lahko nekako razumem obadva iz svojih strani. Razumem njega kot moškega in razumem kako boleča je lahko zavrnitev (sploh, če je le ta ponovljiva). Pa naj to velja za kogarkoli od vaju. Meni osebno je zaskrbljujoče to, da se o tem ne uspeta niti pogovoriti. Razumem pa tudi tebe, da si morda nisi vedno želela spolnosti takrat, ko si jo je on. Vseeno pa se mi zdi grozno, ko pomislim, da bi kdo želel vztrajati v takem odnosu brez, da bi skušala kaj razrešiti. Skušajta to razrešiti sama ali pa s strokovno pomočjo! 🙂

ZAkaj sama ne daš pobude? Če se priviješ k njemu in stvar stoji, pa ga izkoristi. Ne vidim problema, ker ga ni.

Kako imata pa drugače odnos? Ljubeč? Se kdaj stisneta en k drugemu kar tako? Poljubljanje? Nežnosti? Pač ne samo sex. Mogoče sta padla v zanko v katero veliko parov pade. Da postanejo samo še starši in sostanovalci. In pozabijo da so v štartu moški in ženska.

Sem ti pomotoma odgovorila v temi “Ona bi jaz pa ne morem”

Odgovor na objavo uporabnika
zalost335, 09.11.2021 ob 17:24

Imam zal isti problem. Ce ti kaj pomaga se zdalec nisi edina

    In še ena. Ma sej ne da bi vsak dan, ampak 2x na teden bi pa ustrezalo 😅

Lahko rečem, da pri meni je bilo podobno. Enostavno se mi ni dalo seksati z ženo. Ker je bil seks enostavno dolgočasen, brez popestritev itd. Ni hotela spremembe, nič novih poz, seks v gozdu, …

Ko pa je po šestih mesecih abstinence, žena vzela stvar v svoje roke in me je vprašala, če bi jo poskusil od vzadi nategnit, so se stvari obrnile na bolje. Zdaj imava malo več popestritve. Npr. me je oralno obdelala ko smo šli v hribe.

Poskusi ugotoviti kaj je tvojemu partnerju všeč in mu poskusi izpolniti želje.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 08.11.2021 ob 13:41

preveč sta skupaj. Ko  greš sama v kakšno trgovino, hipermarket, čekirej, če kakšnemu moškemu sploh padeš v oko, če ne, jebi ga. Ženska more oddajat jebozovno energijo, pa tud, če je v raztegnjeni trenirki doma, važno, da je čista in moškemu diši.

Kakšna pa je to jebozovna energija? Kar imaš v očeh? Kako si oblečena? Daj pls kaj napiši, ker ti si mojster ns tem področju!

Kako pa  koleno in tenis? 😉

Pa še to, kako naj poštena ženska ve, ali je  v Mercatorju, Hoferju, mogoče Sparu  moškemu padla v oko? Kakšni so znaki?

New Report

Close