Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakonik – ne razumem vas zakaj za

Zakonik – ne razumem vas zakaj za

Pa si ti to osebo prijavila, ali jo samo anonimno okrog obrekuješ? S prijavo bi morda lahko njenega otroka rešila, tako pa si sokriva, ker veš za kriminal in nič ne narediš.

poglej jaz sem zelo senziobilna do vzgoje otrok sem imela slbo izkušnjo v svoji družini in nihče od strokovnih teh delavcev mi ni pomagal, na nikogar se i bilo mogoče zanesti…sama sem si pomagala seda, ko sem odrasla in sem predelala mnogo literatute in zdaj sem ozavestila stvari in sem pozorna tudi na takpšne, ki nekateri bodo rekli, d aje stvar vzgoje trše vzgoje, pa jaz glede na sebe in tudi glede na številno literaturo lahko rečem, da kasneje pušča posledice in čustveno vpliva na otroka .

ampak ta trda vzgoja povzroča posledice…malo po malo in otroku se nabere

ti dam primer – ko je bil še dojenček – ni ga vzela na roke, ker je rekla,da jo 3 mesečni otrok izsiljuje z jokom in da se potem razvadi, ko ga je zvečer dala spat ga je v joku pustila,da se sam potolaži in od utrujenosti in joka je vendo konstantno samo zaspal, ker pač branje pravljice in uspavanja, je razvada za otroka…

to so take stvari – ko jo otroček veselo v banji prosi mami objemi me – ona ne, ne bom ker se bom popacala, ker si cel od mila..mislim…male stvari, ki niso za prijavo, vendar čustveno pa pomembne za otroka… in s tega vidika jaz tudi gledam na soc. delavce, ljudje, ki se jim zaupajo travmatični primeri otrok morajo biti res s srcem za to delo in pri stvari, ker posledice so lahko gromozanske res…če takšne male stvari puščajo posledice pri otročku – jaz vidim mene ta mali nazadnje ko sem šla od tam me je v pričo mame in očeta priletel za mano in me objel za nogo, da nej ne grem…res…otroci rabijo tudi čustveno varnost in stabilnost, čeprav fizičnega naslilja ni…ampak odteg tudi tega čustvenega vidika povzroča posledice…
..in ja ni izključeno, da potem ko otrok odraste in se nauči postaviti sam zase, potem od takih staršev, ker ne prenesejo tega dobi tudi fizično nasilje – to se je meni zgodilo…šele v kasnejših letih…iz malega raste veliko…samo kaj ko vsi ti dogodki zdaj še niso kao razlog za prijavo, jaz pa jih opažam in vem da so pomembni za otroka…in me prizadane, ker vem da si zasluži veliko več pa ne dobi zato, er imam mama sama s sabo probleme, ki ji razrešuje na njem…pa je soc. delavka po izobrazbi – niti zase ne zna prav poskrbeti kaj bo šele za druge

A res mora bit vsak ljubi dan po n-krat odprta tema o tem?
Dajte brat pastirska pisma in poslušati svoje pastirje (hm, koga že pasejo in strižejo??).

Tiste, ki ste jih lahko ‘prepričali’ so že na vaši strani, drugim pa lahko nehate nabijat!

New Report

Close