Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakvaj so 40letnice tako obupane

Zakvaj so 40letnice tako obupane

Same stare suhe odcvetele veje 😂
[/quote]

Če je že pri 40 suha odcvetela, kaj pa naslednjih 40? Tako dolgo suho skp drži? Dobre so potem! 🙂

Kok ste bedasti … rabite žaliti ženske, da se sami boljše počutite. Ajej, ajej …


Ker se jebačine skrivajo pred javnostjo a ni to logično… boh ne daj da žena, mož vidi.. medtem ko mislijo da so tako diiiskreeetni….

Jaz pa kar zelo verjamem, da imajo starejše ženske mlajše ljubimce. Ženska lahko da res veliko nase, da dobro izgleda, še po 60 letu, če pa dodamo še šarm, izkušnje, zrelost … Zelo privlačno tudi za mlajše moške.
Nasprotno pa se moški pogosto zapustijo predvsem po 40. letu. Ne vsi, ampak veliko njih. Predvsem pa veliko bolj kot žensk primerljivih let.

A ni fino če so vlažne:-)?
[/quote]
Od teh suhih vej je vlažna lahko le od topljenja sala ali je pa suha kot puščavski pesek. Vmes pri starih zavoženkah ni nič.😁


Razumljivo- po eni teoriji naj bi bila vedno pripravljena za primer, če kaj boljšega mimo pride.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tipi niso nič drugačni in to že krepko pred 40im. Grem zgolj na en, prvi, dejt, pa pole že dobivam ful zaljubljenih mesičev in kar mislijo, da bova par. Halooo, me to kar zjezi. Še za avto se dlje odločajo, preden ga gredo kupit, a tole dejtanje pa samo enkrat in že bi hotli, da smo par. Kje pa je kak čas za spoznavanje in da vidiš, če sploh si za skupaj??? A ne, to pa ne bi, krneki na hitro, instant rešitev svoje samskosti. Brezveze, res. Mi sploh ni več do dejtanja, imam raje samski lajf in mir.

Sem skoraj 40. Že leta sama, okol 10 let. Vmes sem imela takšno friends with benifits zvezo, dokler on ni spoznal prave. Sicer še kdaj spije a kofe, poklepetala.
Niti na misel mi ne pride imeti resne nove zveze. Imam otroke, starše, prijatelje, znance, sodelavce obeh spolov s katerimi si zaupam, počvelam, predebatiram kakšno stvar,grem na kak pohod, kratek odmorček na morje, ipd.
Ostalo mi ustreza biti samska. Niti pod razno si ne predstavljam, da bi se kdo selil k meni ali jaz k njemu.
In niti na pamet mi ne pride, da koga ljubim po 2 srečanjih. Pa kako najdete takšne obupane.

napumpaj jo, da bo mir. Samo otroka hoče


Ima že 2, nevzgojena sta ko satan


Ima že 2, nevzgojena sta ko satan
[/quote]

To glede pumpanja je grozen nasvet. Vem, da ona to hoče, to pa ne pomeni, da to lahko dobi. Otroci niso lutke. Bodi razumen vsaj ti, če že ona ni!
Če uživaš ob trpljenju svojega bodočega otroka potem pa navali.

Rdeče zastave, ugotovljene na podlagi zapisanega:
– nezrelost
(življenje v pravljici, hitenje, nepredanost, uživancija)
– slaba gospodinja
(slabo vzgojena otroka, mešetarjenje vsak drug dan, brez konkretnih načrtov za prihodnost)
– malo ali nič empatije, obzirnosti do drugih (ne pričakuj sočutja)
– negativen komentar = all hell breaks loose

In conclusion:
Nočete nekoga, ki ima več rdečih zastav, kot komunistična parada. Najboljše, če nima nobene.
Slabih navad se da odvaditi.
Skupek slabih lastnosti ti obrne življenje za 180° tako hitro, da ne bo niti smešno.

New Report

Close