Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek žal-danes je drugače :-(((

žal-danes je drugače :-(((

včasih so fantje z eno roko šofirali, drugo so imeli na kolenu svoje punce.
Zdaj imajo v drugi roki mobitel .-(((

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Ja , saj že skoz govorim , da pobje niso več tisto kar so bli 🙂

ja..najbolj žalostno pa je, da po mobiju naročajo pizzo, namest, da mi mene poklical, ane :-((((
a ni za zjokat?!

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Joj Steff , hehe , bolj kot da me drži za moj lepi kolenček , naj me raje pele na pizzo , bom vsaj mela kaj od tega :)))))))) bemu…….

čudn, da Jani nč ne reče .-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

jani ma uno napravo za prostoročno telefoniranje :)))))

jutro obema!!!

B.

ja hehe sej res :))))))) pa pol pazi kaj reče pa rajši sam pizze naročuje :))))))) sem se spomnila ja B.da ma to tko narejen.

uh , najbolje da se malo potuhneva – ker mislim , da zajema sapo:))))))

… da ne razlagam vsaki posebej.. evo res je tko kot je povedala Barbara in ja.. to so popedenal takrat k sem kupu tole mojo lubico, da mam pol roke frej .. za volan, rihtat radio, pa prjet kakšna luškana kolena… pa še kej … druzga :))

mislim.. kdor danes v avtu rajš telefonira, kot pa drži kakšna fina kolena… pol je butec… tko!!!

sej tole temo sem že zutri bral samo.. ni blo časa odgovort :)))

dobro jutro punce :)))) pa cmoka, vsem :))

viš ga pametnega poba..vse ma že v paketu!!:))Bravo bratec moj!!:)))

hudiča , če dobro razmislim , no to mi je zdej pripeljalo na moj bistri mlin , ma Jani zato tko urejen , da lahko gladi kolenčka . O moj bog, kdaj mi pride..

ja a ne…pameten ni kej…takih je premalo..viš…

Dragi Jani !

Veš še vedno se bo zajček pelu s tabo samo moram ti povedat , da si bo zajček kupi une rolerske ščitnike za kolenčka , a veš , če bo zajček slućajno kdaj rolu:))

zdej pa mislte zakaj sem to napisala hihi

Jaz z eno držim koleno, z drugo mobitel.
Šofiram pa z….
:))))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

.. …. jezikom … ja, saj vemo, saj vemo,
saj drugega itak nimaš tolk pr moč in dolzga,
ane, kot jezik, ane ane ane ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A to je za stephy al zame, Mariči
:))))))))))))))))))))

Sem mislu na trebuh, veš :))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ja sej, nekaj velicga pr teb že mora bit, ni bil vrag, nisi sam vase zlezu al kako. Ko mački na repek stopi, trebuh vunkaj pahne.

Ja, zate je blo ja, zate, za kuga bi blo za Stephy? Zato, ko se nisem glih pod tabo prpopala al kwa. Pa sej si inteližente, ali ne ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne sekiraj se zekec, kdaj ti pride, važn je , da sploh pride !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mi pjače de si inteližente, ja
:))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Mobitel s katerim se dogovarjajo za zmenek s ta dvanajsto punco!
😉

:-)))))))))))))))))
MEN ŠE CIŠT GLIH MAL MANJKA, DA SREČAM TAZGA, KI SE BO ZA ZMENKE MENU IZKLJUČN SAM Z MENOJ :-))))))))))))))))))))))))))))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close