Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žal mi je, da nisem nog bolj skupaj držala

Žal mi je, da nisem nog bolj skupaj držala

A veš, da si me res nasmejala? Tako iskreno si tole napisala, te prav čutim. Sem zelo v podobni situaciji, samo da imam jaz še enega sina več in moje ga očeta, ki živi pri nas odkar je vdovec. si misliš kako mi je?

Tud jaz swm imela isto situacijo, moza k je delu iz kavca, pa non stop jamru kok mu je hudo. Mulca pa cele dneve sam cakala kdaj bo kej na mizo padl, sola pa zadnja stvar na svetu,… Enostavno spakirala pa sla,… Zdej se mam super en teden sama en teden z otroci.

Levica je odprla novo svojo temo. Če ne pridete, boste pred vsemi izpadli luzerji. Mislim, da ste v resnici v primerjavi z menoj miselno precej inferiorni. Vem, da se sliši naduto, ampak druge razlage nimam.

je močno srbelo med nogama da si jih narazen dala in mislila da je to  vse v življenju? cirkusantka brez mednožja ?

 

svaka čast ZLATA SREČA

Kurbetina bi prevzgajala, sama picko 10 dni nastavljala, ko pa pride domov pa bi bila kraljica! Nisi kraljica, ampak prasica!

Isti drek imam doma. Razumem te v neskončnost.

Js vam povem naj vam ne bo zal..ce bi mela normalnega deda bi tud otroka se vzgojilo.

Spakiri pa idi..naj ti povem.bil sem porocen 7 let..Imam 2 hceri kateri dve sta vecino pri meni.vzgajam jiva,ji a ucim od kuhanja do peglanja..moja bivsa je bla gnoj kot vas mož.sedaj sem spoznal drugo..Na zalost se slabs..Ona ni slaba,ampak ima tri otroke,lene in laznive ter kradljive ko pes..Ko ji kaj recem so zlati..mi dopizdi vcasih da bi jo vrgo iz hise sam zarad tega..

Resnica…je pa vedno vec in moških in žensk ki so gnoji

Odgovor na objavo uporabnika
Pac en, 18.04.2022 ob 11:41

Js vam povem naj vam ne bo zal..ce bi mela normalnega deda bi tud otroka se vzgojilo.

Spakiri pa idi..naj ti povem.bil sem porocen 7 let..Imam 2 hceri kateri dve sta vecino pri meni.vzgajam jiva,ji a ucim od kuhanja do peglanja..moja bivsa je bla gnoj kot vas mož.sedaj sem spoznal drugo..Na zalost se slabs..Ona ni slaba,ampak ima tri otroke,lene in laznive ter kradljive ko pes..Ko ji kaj recem so zlati..mi dopizdi vcasih da bi jo vrgo iz hise sam zarad tega..

Kaj si pa mislil, da si si naprtil babo, ki ima tri otroke? Če te je tičje mleko tiščalo, bi si ga raje stuširal z mrzlo vodo!

Kilk mate babe tezav ali sploh se obstaja normalni moski….najbolje da vse ostanete same…pardon samo se obstajajo normalne…ene pa res ostanite same dildota v roke in adijo

Na žalost, dogodila se greška. Nešto ne funkcionira, ali popravit ćemo to uskoro…

Odgovor na objavo uporabnika
Pevt Tera, 18.04.2022 ob 09:06

Kurbetina bi prevzgajala, sama picko 10 dni nastavljala, ko pa pride domov pa bi bila kraljica! Nisi kraljica, ampak prasica!

Kreten si!

kakšna prevzgoja? a ti si popolna? jaz res ne razumem saj ni pes? kaj kurac morte bit kontrol freaki. Sej zato pa je to! naj še mož svojo plat napiše!

Tukaj boš našla samo obsojanje. ampak kot je rekel že en uporabnik predtem – žal se spremenila ne bosta razen če ukrepaš radikalno. odidi in poišči srečo, ni prepozno. ne zaslužiš si takšnega preostanka življenja. karkoli jima boš rekla, boš samo “tečna”. ko boš pokazala, da si sposobna oditi, te bosta začela resno jemati, do takrat pa ne.
Odrekala si se vse življenje in gledala na druge, zdaj je tvoj čas. Ja, bila je napaka to, da si mislila, da se moža da prevzgojiti, ampak to je pogosta napaka. Prvi korak je že to, da si iskrena sama s sabo in se tega zavedaš. Ni krivda v tebi, preveč si se razdajala. Zdaj je čas, da narediš nekaj zase.

Odgovor na objavo uporabnika
baabaa, 08.04.2021 ob 03:43

Čim si rekla “moževa prevzgoja” je jasno v katerem grmu tiči zajec.

Človeka ne moreš prevzgojiti, to so pravljice za nesrečne ženske, ki si iščete luzerje in se zraven tolažite, da jih lahko spremenite. Ko se pa zbudiš je 20 let mimo in 20kg preveč na bokih pa te noben več ne pogleda.

Tole je tudi mene zbodlo. Če misliš, da lahko moškega spremeniš, potem doživiš hudo razočaranje. Saj poznaš tisti “vic”, da moški ob poroki upa, da se žena ne bo spremenila, ženska pa upa, da se moški bo spremenil.

No, kako se zgodi v reali, pa vemo.

Literally*

Ogromna razlika od “literary 🤣

Čisto enostavno reši problem.. loči se in uzivaj sama😀

In prva stvar ki si jo naredila ko si prisla iz izleta je bila da si sla pospravljat….njima se ni potrebno spremeniti saj ze imata sluzkinjo

Še vedno je čas, da oba postavite pred dejstvo, da se boste od moža ločili, sin pa naj ostane pri očetu. Delitev premoženja in to je to. Škoda vas je, da bi v nedogled prenašali takšnega moža, ki si vas zares ne zasluži, pa njegovega neodgovornega in nemarnega odnosa do vas in do življenja se je še sin od njega navzel.

Tu je že kr veliko dobrih odgovorov.

Jaz bi dodal samo še to – če hočeš nekoga prevzgojiti se to ne da z besedami. Edini način je z dejanji. Obstaja pregovor ” skozi eno uho not skozi drugo ven”

Edino kar vsi slišijo so dejanja. Najbolj slišana so tista ki niso pospremljena z kupom odvečnih besed.

Tok da 10 dni dopusta je bila odlična smer – ki pa ni imela dobrega nadaljevanja. Dobro nadaljevanje bi bilo, da za njima NE POSPRAVIŠ in v naprej to delaš samo za sabo. Brez besed!

Če si dost vstrajna bosta enkrat začela …..

New Report

Close