Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek "Zala & Gasper must be one of this year’s most beloved artists" pišejo na Evroviziji

"Zala & Gasper must be one of this year’s most beloved artists" pišejo na Evroviziji

Simpatičen intervju.

Navijam za vaju, srečno naprej Slovenija.

Kdo je lahko ponosen na nastop v državi, ki ni v Evropi? https://matrixworldhr.com/2016/01/29/petnaest-cinjenica-o-izraelu-koje-biste-trebali-znati/
https://matrixworldhr.com/2014/07/21/bal-vampira-i-globalni-pakao-vrijeme-je-da-nas-ponovno-blokirate/
https://matrixworldhr.com/2015/06/27/monsanto-snabdijeva-izrael-s-bijelim-fosforom-za-ubijanje-ljudi/

Zala in Gašper, navijam za vaju!

Sem navijala za njiju, bila vesela, ko sta šla dalje. Ampak, ko sem videla posnetek na tej strani, se je moje mnenje malo spremenilo: https://metro.co.uk/2019/05/16/slovenias-zala-gasper-dont-seem-happy-eurovision-blasted-rude-interview-9563923/

Po moje bosta zaradi konstantnega slabega odnosa zgubila glasove, žal. Pač ko greš na nekaj takšnega, veš, da bodo novinarji spraševali bedarije. Nesramnost je nepotrebna.

Enako . Še najdemo bisere v Sloveniji.

Toliko bednih in ponizujocih komentarjev na racun mladih clovekov…
Pa saj je jasno, zakaj so prenekateri narodi tako mocni, ker skupaj drzijo, ne pa kozlajo po SEBI!!

Odlicna sta in redka diamanta na tem nastopu plastike, klovnov in podvigovanja homoseksualcev.
Vso sreco nocoj in ostanita zvesta Sebi 🤗

Sta dolgocasna in nezanmiva predstavnika “ne da se mi” generacije. On je latentni homoseksualc (samo priznal si se ni), ona je pa krizanka med knjiznjicarko in tercialko.

Enako . Še najdemo bisere v Sloveniji.
[/quote]

Meni pa nista vsec in tudi, ko poslusam druge okoli mene, ki komentirajo, da jim ni vsec ta brezvoljnost, utrujenost, ….

danes bom navijala za njiju. Lepo je gledat prenos, kjer so tudi naši, da je malo navijaškega duha. Prevečkrat smo bili za to prikrajšani, ker izvajalci niso šli v finale, pa čeprav smo jih hvalili. Ta dva je že Lea tako grdo popljuvala, pa sta zasijala kot zvezdice. Zmagala sta že s tem, da sta v finalu.


Utrujena sta bila, sploh pa ob 2h zjutraj sta pričakovala malo bolj kvalitetna vprašanja novinarjev, ne pa neumnosti.
Utrujena sta in s tem sta tudi dokazala, da nista na koki, poživilih in…. kot večina perja na Evroviziji.
Srečno Zala in Gašper. Danes smo v mislih z vama. Navijamo, navijamo za vaju !

Zivimo v svetu, kjer je nekaj tako normalnega, kot je odnos in nastop (in vedenje) Zale in Gašperja, postalo tako nenavadno, da sta pritegnila pozornost nase. Vesel sem, da naju (vsaj skozi njun javni nastop) opominjata na to, kaj je normalno in na kaj smo pozabili. Geslo „think different“ je tako dobilo povsem novo dimenzijo. Drugačna sta, ker sta normalna. In to buri duhove.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

+ ,kaj plus ,zaslužiš si zvezdico*

Hvala.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

kje pa mislite, da bo SLO nakraspala denar za Evrovizijo, ki bi potekala pri nas?
Enkrat so se jim že tresle hlače, kje in kako to izpeljat in kje vzeti denar.

Nisem poslusala ne gledala njunega nastopa, ampak ze po slikah se mi zdita cudna in neotesana.

Morda pa greta nekaterim na jetra, ker sta Štajerca 🤔
Ne morem faking verjet, ejga 🙄

Ni cudno, da smo taki. Volkovi eden drugemu. Ljubljana je pa najbolj neprijazno nesto, ki degradira uspeh, ne privošči ga nikomur, tudi sorodstvu ne, požrli bi de med sabo preklete budale. Štajerska in Primorska bi se morali odcepiti od retatdrancev ljubljanskih zapohanih.

Ni cudno, da smo taki. Volkovi eden drugemu. Ljubljana je pa najbolj neprijazno nesto, ki degradira uspeh, ne privošči ga nikomur, tudi sorodstvu ne, požrli bi de med sabo preklete budale. Štajerska in Primorska bi se morali odcepiti od retatdrancev ljubljanskih zapohanih.
[/quote]

Prestolnica kriči nad konkurenco. Najtežje je delat v kulturi. Njihov nivo je aboten, konkurence ne prenašajo, čakajo samo kdaj bodo lahko spodnesli komu stol.

Ni cudno, da smo taki. Volkovi eden drugemu. Ljubljana je pa najbolj neprijazno nesto, ki degradira uspeh, ne privošči ga nikomur, tudi sorodstvu ne, požrli bi de med sabo preklete budale. Štajerska in Primorska bi se morali odcepiti od retatdrancev ljubljanskih zapohanih.
[/quote]

Danes zjutraj sem svoj kapučin srkal na ljubljanskem kolodvoru. Videl sem nekaj prikupnih deklet in občutil neko jutranjo zaspanost. Sobota zjutraj/dopoldan, mesto pa brez utripa zivljenja.

Mi je bilo pa hecno včeraj. Imel sem nekaj sluzbeno-uradnih opravkov in podpisoval sem neko dokumentacijo. Zanimiva mi je bila naravnanost ljudi… vsi so se ukvarjali predvsem z mejnimi zadevami (da bi ne šlo kaj narobe, sicer… mi ne bomo odgovorni). Osrednji temi je bilo posvečeno zelo malo pozornosti. Če malo ocenim stroške, so bili enormni, enako poraba časa. Za povsem rutinsko, banalno zadevo.

Povzeto: nezainteresiranost, neosredotočenost, neefektivnost in neefikasnost, k vsemu skupaj še kanček nekakšne nedoločljive osornosti. Skratka… v zivo sem dozivel to temo. Sta Zala in Gašper morda tudi le odraz druzbe, katere del sta?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Danes zjutraj sem svoj kapučin srkal na ljubljanskem kolodvoru. Videl sem nekaj prikupnih deklet in občutil neko jutranjo zaspanost. Sobota zjutraj/dopoldan, mesto pa brez utripa zivljenja.

Mi je bilo pa hecno včeraj. Imel sem nekaj sluzbeno-uradnih opravkov in podpisoval sem neko dokumentacijo. Zanimiva mi je bila naravnanost ljudi… vsi so se ukvarjali predvsem z mejnimi zadevami (da bi ne šlo kaj narobe, sicer… mi ne bomo odgovorni). Osrednji temi je bilo posvečeno zelo malo pozornosti. Če malo ocenim stroške, so bili enormni, enako poraba časa. Za povsem rutinsko, banalno zadevo.

Povzeto: nezainteresiranost, neosredotočenost, neefektivnost in neefikasnost, k vsemu skupaj še kanček nekakšne nedoločljive osornosti. Skratka… v zivo sem dozivel to temo. Sta Zala in Gašper morda tudi le odraz druzbe, katere del sta?
[/quote]

Zala in Gašper imata svoj svet, nič od zunaj se ju ne dotakne.

Ne odražati slovenstva ampak sebe, kar velja za vse ljudi po vsem svetu

Držimo pesti za njiju.

Zala in Gašper imata svoj svet, nič od zunaj se ju ne dotakne.

Ne odražati slovenstva ampak sebe, kar velja za vse ljudi po vsem svetu

Držimo pesti za njiju.
[/quote]

O, to pa ni res Kritike so se ju pošteno dotaknile.

O, to pa ni res Kritike so se ju pošteno dotaknile.
[/quote]

V toliko, kot sta morala zagovarjati svoj pogled, ki ga drugi ne razumejo.

O, to pa ni res Kritike so se ju pošteno dotaknile.
[/quote]

Seveda, da so se ju kritike pošteno dotaknile, saj nista robota, sta čutna, zelo senzibilna in nista prilagojena za svet hijen, perja, tekmovalnosti, agresivnosti.
Sta preprosta, spoštljiva, nemaščevalna, srčna.
Zala in Gašper danes navijamo za vaju, ogromno ljudi vaju obožuje in imajo radi. Kar te ne ubije, te samo jača. Samo pogumno naprej in ostanita takšna kot sta !

Zala in Gašper imata svoj svet, nič od zunaj se ju ne dotakne.

Ne odražati slovenstva ampak sebe, kar velja za vse ljudi po vsem svetu

Držimo pesti za njiju.
[/quote]

Njuna svetova imata skupne temelje in čeprav je res, da drevo sodimo po plodovih in ne po koreninah, so v resnici slednje tiste, iz katerih vse izhaja. Osebno mi sicer njuna pojavnost ne vzbuja nekih takih ali drugačnih občutij, a zaradi omenjenih skupnih korenin navijam zanju.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Dve stari duši, ki sta se na srečo našli. Vso srečo obema, ne samo na Evroviziji, ki je parada slabega okusa, temveč v življenju.

New Report

Close