Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala in Gašper manipulanta

Zala in Gašper manipulanta

Blazno sta moteča za tiste, ki so v svojem bistvu narcistični.

in mi ni prav nič žal.

Onadva sta prava osvežitev za ta narejeni in izumetničeni svet.
Počasi sem se prenajedla umetnih pevcev …. predvesem pa pevk … ki so z peroksidnimi, modrimi ali vijolčastimi lasmi … prav kičasti.
Predvsem pevke …. stavijo na seksipil. Globok dekolte, kičaste barve, kilo fasade …. vse je umetno na njih. Na kratko potrebujejo vsaj 4 ure, da jih pripravijo za na oder.

Zala in Gašper?
Unikatna!
Posebna!
Naravna!
Ne pustita te hladnega … gledano skozi subjektiven pogled.
Sta kot šivanka v kupu sena.
Izstopata.
Sta kot z drugega planeta, zato sta šok za ljudi, ki jim kič kroji življenje.
Meni sta všeč. Zelo.
Najboljša izbira.
V svojem življenju bosta še daleč prišla.
🙏✨🎼🎹🎼🎼🎼🧡💛

nova
Uredništvo priporoča


“Zavedata se, da imajo ljudje dovolj kiča, bleščic, šovov, zato sta namerno šla v drugo skrajnost in s tem pokazala nespoštovanje do vseh.
Izjava desetletja… made my day :))
[/quote]

Tale stavek sem večkrat prebrala, pa mi sploh ne gre skupaj … končnica.
1. Zavedata se, da imamo ljudje dovolj kiča. Ok.
2. Zato sta šla namerno v drugo skrajnost. Ok.
3. … in s tem pokazala nespoštovanje do vseh. What? Haloooo?

Saj ne moreš, da verjameš.


Prosim bolje razišči lastnosti psihopatov, ker zdajle tako brcaš v temo, da se zvezde krešejo – v tvoji glavi.
[/quote]

Kaj naj rečem?
Tale, ki pametuje o psihopatih …. naj najprej razišče lastnosti ljudi z MOM (mejno osebnostno motnjo), potem pa bo vse takoj lažje.

Avtor, si jima po slovensko samo favš? Kar priznaj.

Carja sta. Preprosta, dol jima visi, kaj si mislijo o njiju in veš… Prav je tako.

Tale stavek sem večkrat prebrala, pa mi sploh ne gre skupaj … končnica.
1. Zavedata se, da imamo ljudje dovolj kiča. Ok.
2. Zato sta šla namerno v drugo skrajnost. Ok.
3. … in s tem pokazala nespoštovanje do vseh. What? Haloooo?

Saj ne moreš, da verjameš.
[/quote]
Hehehe, saj ne gre skupaj, “izjava desetletja” :))


Blazno sta moteča za tiste, ki so v svojem bistvu narcistični. !!

Amen, sister!!

Meni sta tako srčkan in simpatičen par, da poznam malo takšnih! Vso srečo jima želim, pesem pa mi ni všeč.

Avtorica je verjetno mislila, da sta v svoji skrajnosti šla predaleč in ker se nista uredila dogodku primerno, sta s tem pokazala nespoštovanje. No, sama nikakor nisem za umetne barve las, kilo ličil, perje in podobne umetne zadeve, ampak mislim, da bi se lahko vsaj malo bolj potrudila. Med umetnim videzom in pretirano preprostim je še ogromno drugih možnosti. Zala ima lepe oči in poseben obraz in če bi samo malo poudarila oči in poteze bi izpadla čisto drugače. In pod pulijem obvezno modrc! Tukaj nas je večina proti globokim dekoltejem, ampak brez modrca iti na oder je skoraj enako. Sem pa tudi sama ob njenih pogledih (namenjenih Gašperju) med intervjujem pomislila, da manipulirata. Če sta par še ne pomeni, da morata imeti vedno enako mnenje in da mora on vedno “odobriti” odgovor, kot se je izrazila ena zgoraj.

Lahko, da je Lea iskrena, a je hrati primitivna, nespoštjiva do drugih ter hkrati neprofesionalno opravlja naloge, ki so ji zadane. Ni namreč problem njena izjava. Problem je, da ne ve, kako se strokovno oprablja nalogo, ki jo je imela na izboru.

Meni so se ti pogledi zdeli, kot da ne vesta, kdo naj na vprašanje odgovori. Če poslušaš več intervjujev se vidi, da njuno mnenje ni vedno enako.
Mi je pa res vseeno ali je namazana ali ni. Če ji ne paše naj ne bo, to ne bi smel biti problem. Bistvo njunega nastopa bo vsekakor oder in kamera. Če bodo to zadeli, bo nastop vrhunski, drugače bo problem.
Lea pa s svojo izjavo, da to ni glasba ki je trenutno in samo potrjuje, da bi bilo bolje da zapre usta in se za nekaj časa umakne s scene. Drugač je meni bil njen lanski komad všeč.


Objavljeno včeraj:
https://www.youtube.com/watch?v=vleF8-gAn_U

Happy now?

Dej Raiven, pejt spat …

Meni je pa ta zala kar luštna … ni nakičkana po faci, tako kot so današnje lepotice, ko si mislijo, da morajo imeti polno pudra in ostalega make upa, da bodo fantom všeč … ali komur koli že pač.

Glede tega, da se pa nonstop gledata, kot da sta edina na tem planetu, pa tudi meni gre malo na spodnji organ … Če sta resnično tako zaljubljena, kot prikazujeta, ne bosta dolgo skupaj. Zdaj, ko sta postala slavna oz. prepoznavna, bosta tako en kot drug dobila polno oboževalcev .. ki se lahko zgodi, da bo en od njiju, ki sta med seboj tako zaljubljena, to videla kot neko tretjo osebo, ki se rine med njiju. To je dejstvo, ki se dogaja zelo zaljubljenim parom.

Ok, mogoče sem čudna, ampak jaz pa prav te kemije med njima dvema, o kateri vsi govorite in pišete, ne vidim in ne čutim. Žal delujeta kot zombija. Do neke mere simpatična, ampak brez tistega “wow” faktorja. In bojim se, da jima bo prav to zmanjkalo na izboru za Eurosong.

In to kar vsem po vrsti?

To sem jaz takoj skontala, da sta manipulatorja. Površinski ljudje mislijo kako sta preprosta in zaljubljena. Pa je vse skupaj dobro odigrana predstava. 🙂
[/quote]

Pa? Saj to je bistvo šova. Dobra sta.

Ti pri 19-stih pa nisi bila zombi?
Mogoče jima bo zmanjkalo, mogoče bo to prednost.Sicer pa – ona premalo razumljivo poje.


vau faktor je država izvajalcev in s pesmijo nima nič.

Komad je dober, ni kaj, drugače pa to, da je ona lepa in privlačna z no make up stilom, pa da je on postaven, ne pomaga dosti, v glavnem, delujeta mi creepy, blazno samozavestna in brezčutna. Saj to sicer sploh ni pomembno, ker njuna glasba in tudi konkretno ta pesem je dobra, samo ko vsi govorite o njuni zunanji podobi, pa kaj izžarevata, pa kolk sta posebna v zunanji podobi preprostosti, meni se ne zdi, na sš, kamor hodita moji hčerki, so skoraj vse punce take, brez make up-a, naravne, lušne. Njeni inferiorni pogledi in njegov pokroviteljski nasmehek njej nazaj pa niso niti malo simpatični.

Ne poznam ju, vendar zame je simpatičen nekdo, ali mlad ali star, takrat, ko se vključi v okolje in pokaže naklonjenost okolici.

Vendar onadva sta kar preveč milosrčna in pripadajoča samo eden drugemu, da v tem ni nobene empatije do ljudi.

Ja nekak smo navajeni, da želimo bit drugim všečni in se tako obnašamo. Od tuki potem nelagodje, ki ga mi začutimo, ko onadva sta kar sta, in se sploh ne trudita bit nam všeč.
Bi rekla da je to naš problem, ne njun in se je za vprašat, zakaj se mi ob njunem obnašanju počutimo nelagodno. hm?


“Posebna” sta zato, ker sta “normalna” oz. malce introvertirana in zato izstopata na takšnem androidskem freakshowu kot je EMA oz. Evrovizija.
Brezčutna?? Bolj zadržana in umirjena, skulirana, ja, bolj introverta.
Samozavestna? Mogoče na nek normalen, zdrav način, ne pa do takšne mere, da bi bilo to pretirano, kot pri recimo kalibrih Lea Sirk.
Njune poglede in obrazno mimiko pa se lahko interpretira tudi še na kakšen drugi način kot ti misliš.

Obupna sta, kot 2 mrliča. Da si tako umirjen, ne vem no, da se niti ne razveseliš? A sta zadeta ali kaj?Omg. Res pa je da je tudi komad od Raiven poraz, kaotičen. V bistvu ni blo kaj za izbrati, en podn večji od drugega. Pa tisto kako se gledata , me tudi ne prepriča. Saj vseeno ima človek lastno glavo, tudi če je zaljubljen. Tole je poraz, vsi se nam bodo smejali.

New Report

Close