Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala in Gašper manipulanta

Zala in Gašper manipulanta


Enako lahko mi sklepamo, da si eno nadležno ekstravertirano narcististično bitje, ki mu zaradi svojega bolestnega čustveno vampirskega stanja duha gredo na živce introverti, saj nimajo potrebe ti posvečat pozornost in naklonjenost ves čas.

Zadržanost do množic nima nobene zveze z empatijo.

Vsi glasovalci so imeli enake možnosti za glasovanje.

Očitno je večina takih, ki so prepričani, da sta Zala in Gašper kul in the best.

Meni vse skupaj, tudi video, zgleda, kot bi delali v 4 razredu osnovne šole pri glasbenem krožku.

nova
Uredništvo priporoča

tudi lani!

Ne morete faking verjet, da sta pristna?

https://www.youtube.com/watch?v=Iz8nKevHSho

https://www.youtube.com/watch?v=YO1njD4Oi6s

https://www.youtube.com/watch?v=e4P-pVubWAk

https://www.youtube.com/watch?v=uChgbSXgXJU

tudi lani!
[/quote]

Sploh ne drži. Mal si komentarje na tubi preberte. Kje je lani Sirkova kotirala in kje letos tadva. Ljudem sta všeč, tud lani jim je bil naš izbor všeč. Na Evroviziji zmaga ni vse. Ko boste to poštekal boste prebolel tud vse ostalo.

Ljubljeni ljudje ljubijo in ta dva mlada zaljubljenca vidita samo drug drugega.

Toliko “pametnih” nasvetov tukaj na forumu, kako mora kdo izgledat na odru, kako mora usta odpirat, pa kakšen komad mora bit.
Ona imata svoj stil in to je to, če ti je prav al pa ne, te noben ne sili, da zanju glasuješ, ampak za dobrim konjem se vedno kadi!

Ajde “pametnjakoviči” prijavite se, če ne bo zmage na evroviziji, boste pa vsaj v prvi deseterici :)))

https://siol.net/trendi/glasba/evrovizijska-anketa-kaze-bliskovit-vzpon-zale-in-gasperja-video-490917


Jok brate, ne verjamem. Tole smrdi po natolcevanju.

Jaz lahko samo rečem, da mi nista niti všeč niti simpatična. Pesem je še kar, če bi pa kaj razumela bi bilo pa še toliko bolje. Mene ne moti obleka in pomanjkanje ličil, me pa ful moti njen način govorjenja in petja oz. momljanja. Ne vem, če bi bila jaz učiteljica, bi bila punca najbrž neocenjena:). Če bi jo imela pa doma…no, to se njabrž ne bi moglo zgoditi. Pa nekoliko samozavesti bi si morala pridelati, drugače ji ne bo lahko….ker vedno pa tudi ne bo njega zraven, da bi ji “dovolil” kaj povedati.

Saj se nam vsako leto.

Fak ej kaj eni vse ne bi naredili za klike. Prozorna provokacija.

Mislim, da nista manipulanta. Se pa ne zavedata enormnega uspeha, ki sta ga dosegla.

V žiriji so ju dali naprej, vsaj Lea Sirk, ker je na tihem upala, da ta dva pa že ne bosta deležna kakšne pozornosti gledalcev in bo Raiven stoprocentno zmagala.

Vsako mnenje nekaj šteje, za taktiziranje pa sta premlada.

Odlična sta! Bravo. Tukaj je precej pametovanja luzerjev kako bi morala biti oblečena, kako bi morala nastopati, kako bi morala usta odpirati, kakšna bi morala biti, kako bi se morala obnašati, ni da ni … Zanimivo, prišla sta v belem puloverju, puliju, supergah … in sta zmagala brez vsega tega pametovanja luzerjev. Njima je jasno, da nikoli ne bosta vsem všeč in tudi ne potrebujeta biti vsem všeč zato sta taka kot sta. Dobila sta glasove in gladko premagala vse super duper ultra high energy pobarvance. Očitno sta bila mnogo boljša od ostalih.

Lani je zmagovalka evrovizije kokodakala, vrtela oči, škilila, delala grimase … lahko bi tudi krulila in bi vseeno zmagala.

Ti pri 19-stih pa nisi bila zombi?
Mogoče jima bo zmanjkalo, mogoče bo to prednost.Sicer pa – ona premalo razumljivo poje.
[/quote]

Poslušaj ju na najnovejšem videu, poje zelo razločno in tudi na ostalih videih.
Prepričana sem, da je malo zakrčila na sami EMI, ja, kdo pa ne bi, če nima kilometrine?
Sicer so njeni videji na yt že leto dni, se sama spremlja na kitari, sama se snema, kar je čisto nekaj drugega, kot, ko si vržen levom v areno.
Tudi sam video mi je zelo privlačen, čeprav posnet sedaj, po emi, v nekaj minutah.
Pravzaprav sta več, kot sem sploh pričakovala.
Jaz bi se skrila v jazbino in me ne bi bilo več ven, čeprav nisem boječka in sem imela čudovit glas, razpon, absolutni posluh, nisem pa kot Helena Blagne, ki je bila pripravljena za uspeh na sceni požreti in storiti karkoli.
Tu se eden od drugega razlikujemo in bogve koliko biserov se zaradi tega v resnici izgubi.
Samo želim si, da Zala ne bo podlegla mašineriji, ki te požre, požveči in izpljune, ko te iztroši. Ima čas. Je poznocveteča rožca. Bi jo bilo škoda.

Luštna sta. Glih za skupaj. Zelo sta povezana. Na momente sta si tako podobna kot brat in sestra.
Držim pesti za vaju!

Dobr si tole napisla. Pomebna je vsebina, ne embalaža. Zato pa jaz kupujem bio, v papirnatih vrečkah.
Recimo NE plastiki in kemikalijam. ;-)))

Poslušaj ju na najnovejšem videu, poje zelo razločno in tudi na ostalih videih.
Prepričana sem, da je malo zakrčila na sami EMI, ja, kdo pa ne bi, če nima kilometrine?
Sicer so njeni videji na yt že leto dni, se sama spremlja na kitari, sama se snema, kar je čisto nekaj drugega, kot, ko si vržen levom v areno.
Tudi sam video mi je zelo privlačen, čeprav posnet sedaj, po emi, v nekaj minutah.
Pravzaprav sta več, kot sem sploh pričakovala.
Jaz bi se skrila v jazbino in me ne bi bilo več ven, čeprav nisem boječka in sem imela čudovit glas, razpon, absolutni posluh, nisem pa kot Helena Blagne, ki je bila pripravljena za uspeh na sceni požreti in storiti karkoli.
Tu se eden od drugega razlikujemo in bogve koliko biserov se zaradi tega v resnici izgubi.
Samo želim si, da Zala ne bo podlegla mašineriji, ki te požre, požveči in izpljune, ko te iztroši. Ima čas. Je poznocveteča rožca. Bi jo bilo škoda.
[/quote]

Kakšna poznocveteča rožca neki. Ima devetnajst let.

Dobr si tole napisla. Pomebna je vsebina, ne embalaža. Zato pa jaz kupujem bio, v papirnatih vrečkah.
Recimo NE plastiki in kemikalijam. ;-)))
[/quote]
Pa Ne tudi kapitalističnemu DAB+ bullshitu oz. proti temu, da se ukine še čisto dobre FM radio frekvence.

Kakšna poznocveteča rožca neki. Ima devetnajst let.
[/quote]

Ta termin pomeni, da je osebnost, ki se pozneje razcveti in dlje diši. Dlje otrok.
Z eno besedo, kasneje stari. Ter lepše.
Še nikoli slišala? Nikoli videla? Stare ženske, lepe pa kot boginje. Brezčasne.
Punce, malo več berite, prosim, tudi to pomaga h brezčasnosti in daljši lepoti, ki žari od znotraj navzven.

Poslušaj ju na najnovejšem videu, poje zelo razločno in tudi na ostalih videih.
Prepričana sem, da je malo zakrčila na sami EMI, ja, kdo pa ne bi, če nima kilometrine?
Sicer so njeni videji na yt že leto dni, se sama spremlja na kitari, sama se snema, kar je čisto nekaj drugega, kot, ko si vržen levom v areno.
Tudi sam video mi je zelo privlačen, čeprav posnet sedaj, po emi, v nekaj minutah.
Pravzaprav sta več, kot sem sploh pričakovala.
Jaz bi se skrila v jazbino in me ne bi bilo več ven, čeprav nisem boječka in sem imela čudovit glas, razpon, absolutni posluh, nisem pa kot Helena Blagne, ki je bila pripravljena za uspeh na sceni požreti in storiti karkoli.
Tu se eden od drugega razlikujemo in bogve koliko biserov se zaradi tega v resnici izgubi.
Samo želim si, da Zala ne bo podlegla mašineriji, ki te požre, požveči in izpljune, ko te iztroši. Ima čas. Je poznocveteča rožca. Bi jo bilo škoda.
[/quote]

Hvala! Pogledala sem zaenkrat samo novi video.Dosti bolje, pa še malce premalo.Na Emi večina besedila nisem slišala, niti razumela.Tega nisem vajena pri pevcih, dikcija naj bi bila čimbolj jasna …ali pa je to kakšen nov modni slog, nova linija , ki jo ne poznam…

Zakaj se toliko obremenjujete z dikcijo, če bo zapeto v slovenščini?

Hvala! Pogledala sem zaenkrat samo novi video.Dosti bolje, pa še malce premalo.Na Emi večina besedila nisem slišala, niti razumela.Tega nisem vajena pri pevcih, dikcija naj bi bila čimbolj jasna …ali pa je to kakšen nov modni slog, nova linija , ki jo ne poznam…
[/quote]

Tudi jaz marsikoga ne razumem, nisem razumela, od naših do tujih.
Pevcev s čisto artikulacijo, čustveno močno, popolno interpretacijo, poznavanjem pravilnega dihanja, odprtimi glasilkami, brez nosljanja, je malo.
Tudi Zala noslja, že pri govoru je izrazit, zato mogoče podzavestno ne odpira ust in govori skozi zobe, da to skrije. Ampak ravno to jo tudi naredi unikatno.
Vse to je ona. Milozvočna. In avtorica, kantavtorica. Ona je one man band, lahko sama napravi ves performans.
Se spomniš Janis Joplin? No, moč in razpon njenega glasu, energija, je skoraj nedosegljiva, skoraj. Ona je bila tako popoln interpret, da je spl9h ni bilo treba razumeti.
Kot sem že večkrat rekla, je Zala naš novi Tomaž Pengov. On je bil genij, ni moja pogruntavščina. Škoda, ker se je vdal pijači in mamilom. Pravijo, da je on naš novi Prešeren. Hehe, njegov genij, ne po pijači. Oh, morda tudi.
Poskusi najti njegove videje, privošči si luksuz. Luksuz za dušo.

Jaz sem pa enkrat dobila Sonny & Cher asociacijo. 🙂

New Report

Close