Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala in Gašper manipulanta

Zala in Gašper manipulanta

Dva zombija, ki sta padla z neba in sploh ne vesta kaj se okoli dogajja.


Zombi si ti.

Jumpin’ Jack Flash (1/5) Movie CLIP – Deciphering Mick Jagger (1986) HD
https://www.youtube.com/watch?v=iyHNryKojDY

Terry (Whoopi Goldberg) tries to decipher the lyrics to “Jumpin’ Jack Flash”

🙂

p.s. Podpora mladima glasbenikoma.

ne bom tiho

nova
Uredništvo priporoča

Tako milozvenečega in deviško nedolžnega dueta pa res ni lahko najti. Pa tako naravnega. Ko yebe cote, vredne več kot 10 EUR..pa makeup….

A Adidas je pa sponzor tega milozvočnega eko bio naravnega dueta? Samprašam#

Danes sem šla po enih vaških poteh na sprehod. Za mano mlada mati….. z vozičkom. Niti sekunde se ni posvetila otroku…. ves čas na mobiju. Ni mu pokazala trobentice, smrekce… nič!
Kot da ga ni. Dovolj je, da ga pelje.
Hočem povedat, da tadva zmagovalca širita eno naravnost, umirjenost. Kako bedne ste babe z vijola lasmi, z nekimi fasadami. In šoferji BMV, ki posedate ob kavi. 🙁 In jasno vsi na mobiju.

Upam, da zmaga ta idila. O kateri lahko samo sanjamo…..


p.s. Podpora mladima glasbenikoma.

sam ostani sebi zvest

Biti samosvoj pomeni tudi biti unikaten.

p.s.2 Besedilo Sebi je poezija.

ne bom tiho

Hvala! Pogledala sem zaenkrat samo novi video.Dosti bolje, pa še malce premalo.Na Emi večina besedila nisem slišala, niti razumela.Tega nisem vajena pri pevcih, dikcija naj bi bila čimbolj jasna …ali pa je to kakšen nov modni slog, nova linija , ki jo ne poznam…
[/quote]

To je bil pa med drugim tudi problem tonskih mojstrov ne samo Zale.

Nisem gledala Eme, niti ene od neštetih tem okoli tega še nisem tukaj odprla…
…do zdaj. Ta je prva.
Samo na hitro sem preletela nekaj odgovorov…
Pa ta dva sta ja stara okrog 20 let!! Če vas je večina tukaj, ki ju s tako vnemo kritizirate, starih enako, OK. Če pa ste, kot bi človek pričakoval, na Starševskem čveku, starši, in če se na dolgo in široko z vso možno kritičnostjo o dveh mladih ljudeh razpisujete tisti, ki ste stari dvakrat toliko, kot onadva, in bi jima komot bili starši, potem pa…

Ta dva mladca se bosta še ohoho spremenila. Dozorela. Izboljšala. Odrastla.

Večina nas, starih 40 in več, pa smo, kar smo, nekih bistvenih sprememb ne gre več pričakovati. Tako, da…

Meni pač se zdi smešno ocenjevati po dolgem in počez dva na pol otroka.
Vi pa kar nadaljujte, ne dajte se motit. Če vam to daje… Zadovoljstvo???


p.s. Podpora mladima glasbenikoma.

sam ostani sebi zvest

Biti samosvoj pomeni tudi biti unikaten.

p.s.2 Besedilo Sebi je poezija.

ne bom tiho
[/quote]

Vedno se ne vidi zvezd (Tudi ko so časi oblačni = ko (ti) je težko)
sam ostani sebi zvest (ostani zvest samemu sebi ~ sledi sebi in verjami vase)

Modro.

Kot rečeno, Sebi je poezija.

ne bom tiho


Izbirali smo pa med čim? Raiven je mislim da iste starosti kot Gašper.
Polnoletni so vsi in grejo se šovbiznis. Za to pa rabiš debelo kožo.
Noben od njih ni stal tam naključno in noben ni bil brez izdelanega imidža. Zdaj pa študirajte dalje.


Izbirali smo pa med čim? Raiven je mislim da iste starosti kot Gašper.
Polnoletni so vsi in grejo se šovbiznis. Za to pa rabiš debelo kožo.
Noben od njih ni stal tam naključno in noben ni bil brez izdelanega imidža. Zdaj pa študirajte dalje.
[/quote]

Dve skrajnosti, katere ves čas omenjate.

Ena prodaja pretiran makeup, seksapil, agresijo,
druga prodaja čistost, naravnost, milino.

oboje je prodajanje megle, marketing, strategija prodajanja izdelkov.
Ovce se obešate na sporočilo ki ga vidite v nastopu, ne da bi dojele, da gre za popolnoma enako sranje, le drugače prikazano.

A res mislite, da tale dva osebka razmišljata drugače kot tista načičkana rogovila? Izbrala sta pač drugo tržno nišo.


Izbirali smo pa med čim? Raiven je mislim da iste starosti kot Gašper.
Polnoletni so vsi in grejo se šovbiznis. Za to pa rabiš debelo kožo.
Noben od njih ni stal tam naključno in noben ni bil brez izdelanega imidža. Zdaj pa študirajte dalje.
[/quote]
Nimajo vsi (ki se grejo šovbiznis) debele kože in niso vsi preračunljivi – še sploh pa ne v svojih začetkih. Poslušaj, kaj pove Leonard Cohen o Suzanne.

Leonard Cohen – Suzanne
https://www.youtube.com/watch?v=6o6zMPLcXZ8

In še to: Če umetniki ne bi bili samosvoji, ne bi bili umetniki.

ne bom tiho


Nimajo vsi (ki se grejo šovbiznis) debele kože in niso vsi preračunljivi – še sploh pa ne v svojih začetkih. Poslušaj, kaj pove Leonard Cohen o Suzanne.

Leonard Cohen – Suzanne
https://www.youtube.com/watch?v=6o6zMPLcXZ8

In še to: Če umetniki ne bi bili samosvoji, ne bi bili umetniki.

ne bom tiho
[/quote]
Daj, ne odkrivaj tople vode. Sta umetnika, sta mlada, nista nedolžna, nista otroka. v tem poslu jima pa noben ne bo prizanašal. Sta ni ok, ampak neko čudo božje pa spet nista.


Nimajo vsi (ki se grejo šovbiznis) debele kože in niso vsi preračunljivi – še sploh pa ne v svojih začetkih. Poslušaj, kaj pove Leonard Cohen o Suzanne.

Leonard Cohen – Suzanne
https://www.youtube.com/watch?v=6o6zMPLcXZ8

In še to: Če umetniki ne bi bili samosvoji, ne bi bili umetniki.

ne bom tiho
[/quote]

ne Zale in Gašperja ne Cohena.
Mogoče bi morala malo na FDV

Otroci so v vrtcu in v osnovni šoli.
Onadva sta dva mlada odrasla in polnoletna.Lahko vozita avto, pijeta alkohol in seksata.Volita, sta v službi ali na faksu in sta polnopravna člana naše družbe.Lahko živita v najemu ali v svojem gospodinjstvu , lahko potujeta in delata vse, kar delaš ti.

Dve skrajnosti, katere ves čas omenjate.

Ena prodaja pretiran makeup, seksapil, agresijo,
druga prodaja čistost, naravnost, milino.

oboje je prodajanje megle, marketing, strategija prodajanja izdelkov.
Ovce se obešate na sporočilo ki ga vidite v nastopu, ne da bi dojele, da gre za popolnoma enako sranje, le drugače prikazano.

A res mislite, da tale dva osebka razmišljata drugače kot tista načičkana rogovila? Izbrala sta pač drugo tržno nišo.
[/quote]

No, takole nekako tudi jaz vidim vse skupaj 😉 Kdo gre na eurovizijo, mi je pa vseeno, najceneje bi bilo, da s tem nehamo.

Bedastoča! Onadva nista šla namerno v to, onadva taka sta.

Ti si pa navadna vaška opravljivka.

In manipulatorka!

Eh, meni je postalo popolnoma nepomembno, če se zadeva na evrosongu sploh kam uvrsti.

Vse te pesmice so pa luštne in ustvarjajta naj dalje, bolj za lastno dušo, kot do sedaj in vsake toliko naj kaj objavita.
Takole se ne bosta skvarila. Ko ju v roke zgrabi kolesje za money maker, se bo vse sfižilo. Kot Lea, kot Sara, kot…
Mularija je premlada, da je denar ne bi potegnil. Še vsak, ki je prezgodaj začel z velikim denarjem, je padel, sploh v tej branži.
Umetnost laufa, kjer ni keša.

Ahhh, prav gotovo ne. Marsikdo je zaslovel še kot mlad in dela naprej.
Je normalno, da delaš tudi zaradi denarja.

To nista umetnika, ampak dva mlada pevca, ki bosta mogoče umetnika še postala, vendar sedaj gotovo to nista.

Se v celoti strinjam z napisanim. V bistvu si res močno želim, da se ne uvrstita v finale,….ker to pesem poslušat dvakrat…. bi bilo pa občutno preveč 🙂

Sta za razliko od drugih udeležencev na Emi vsaj Slovenca.


Objavljeno včeraj:
https://www.youtube.com/watch?v=vleF8-gAn_U

Happy now?
[/quote]
Cockpit,
Kako sta ti všeč naša Zala & Gašper? 🙂

Ja za svojo dušo hodita an Dunaj, kjer imata založbo. Eni ste res počeni.

Ko sem ju prvič videla na Emi, sem si mislila jao. Ko sem videla kdo je poleg njiju prišel v finale (Reiven) sem si mislila jaooo jaoooo. Totalna katastrofa. Sta Zala in Gašper bila napram Reiven glede na petje pravi balzam za uho.

Sedaj bolj, ko ju poslušam, bolj mi gre v uho in postaja kar všečna, umirjena, drugačna, malo posebna. Glede njiju, takšna pač sta, in tisti, ki pravite, da sta manipulanta, onadva že od prej furata taki stil in take pesmi.

New Report

Close