Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zaljubljen je vame

zaljubljen je vame

kakšno sanjarjenje? jaz govorim o realnosti in kot privlačna in v redu ženska pač želim tudi takega tipa in ne vem zakaj bi šla v zvezo z enim, ki mi ni všeč? če pa spoznavam privlačne moški, ki me želijo, skušnjava bi bila prevelika in NI SMISLA zakaj bi izbrala za vezo nekoga do katerega mi ni.

No jaz pa sem dala priložnost enemu takemu tipu in mi niti približno ni žal. Je res da ni bil noben drug na vidiku ampak vseeno. Ko se ozrem nazaj lahko rečem da je bil to ena najboljših odločitev v življenju. Je res da se nama ni izšlo in sva šla narazen, naučila pa sem se toliko stvari o sebi da to še danes s pridom uporabljam. Predvsem prehod iz lastne comford zone te veliko veliko nauči. Puma, ne maram te ker si včasih preveč brutalen, ampak tukaj pa lahko rečem da si zadel do zadnje pike. Prav užitek je brati te življenjske modrosti, še posebej ker sem jih sama doživela.

Še nekaj let, pa bodo dotični moški kar naenkrat izginili. Upam da ne boš potem skakala za tistimi ki so ti zdaj slabi. Mlade ste vse polne same sebe in sanjarjenja o ljubezni ki jih poznate iz filmov in v glavi. Pa te vprašam, a si samska? če si, zakaj si?

no saj…

Še nekaj let, pa bodo dotični moški kar naenkrat izginili. Upam da ne boš potem skakala za tistimi ki so ti zdaj slabi. Mlade ste vse polne same sebe in sanjarjenja o ljubezni ki jih poznate iz filmov in v glavi. Pa te vprašam, a si samska? če si, zakaj si?[/quote]

ne rabim za nikomur skakat. hodim na zmenke in ne dvomim, da bom kmalu v lepi zvezi z moškim, ki mi bo privlačen v vseh pogledih. in ja, je bilo veliko takih prijaznih a neprivlačnih a se nisem mogla pripravit, da bi bilo kaj več…pa sem nekaterim res želela dati priložnost, a kot rečeno, ni to to…. se je pojavil nekdo ki mi je bil všeč in kaj potem? samo prizadela bi ga. varat pa ne mislim.

Še nekaj let, pa bodo dotični moški kar naenkrat izginili. Upam da ne boš potem skakala za tistimi ki so ti zdaj slabi. Mlade ste vse polne same sebe in sanjarjenja o ljubezni ki jih poznate iz filmov in v glavi. Pa te vprašam, a si samska? če si, zakaj si?[/quote]

ne rabim za nikomur skakat. hodim na zmenke in ne dvomim, da bom kmalu v lepi zvezi z moškim, ki mi bo privlačen v vseh pogledih. in ja, je bilo veliko takih prijaznih a neprivlačnih a se nisem mogla pripravit, da bi bilo kaj več…pa sem nekaterim res želela dati priložnost, a kot rečeno, ni to to…. se je pojavil nekdo ki mi je bil všeč in kaj potem? samo prizadela bi ga. varat pa ne mislim.[/quote]

No sej, tvoja odločitev pač. Če ne poskusiš in sebe stalno prepričuješ da nečesa nisi sposobna storiti potem tega tudi ne boš storila. Niti približno te ne poskušam obsojati. Skušam ti samo rečt da poskusi kaj drugega. Če boš padala samo na hormonsko stanje ki pride ob stiku z nekom potem:
1. Ne boš spoznala sebe kako deluješ v odnosu v katerega greš razumsko. Mogoče boš ugotovila kaj novega ugotovila druge stvari o sebi kot si si predstavljala.
2. Stalno iskanje kemije te lahko pripelje v stanje ko je ne boš sama več oddala, s starostjo ste ženske manj privlačne. S tem ko nisi sposobna iti v odnos brez hormonov tudi precej nezrela, kot taka pa popolnoma nezanimiva.

Pa še enkrat ti napišem, nikakor te ne spodbujam da hodiš v odnos brez kemije. Pravim ti samo da včasih mogoče poskusiš tudi s tem.

nikjer ne govrim, da me samo “vagina” vleče v zvezo z nekom. gledam razumsko, da sva si podobna, da mi je všeč njegova inteligenca, vedenja, razmišljanje in pa tudi izgled (daj no, vsi gledajo izgled, pa če to priznajo ali ne. pa ne gre za iskanje “popolnosti” ampak za lasten okus, ki ga vsak ima.). ne bom šla v vezo z nekom samo zato, ker mi je “hot”, če to misliš, si potegnil napačen zaključek. ne vidim pa smisla, da bi šla v zvezo z nekom, ki mi ni všeč in tudi ne rabim it v tako vezo. lahko sem z nekom, ki mi ustreza v vseh pogojih in rastem z njim. ne rabim se mučot z nekom do katerega mi ni samo zato, da bi si nekaj dokazala, kvečjemu je to tisto otročje… poleg tega pa s tem jemljem temu človeku možnost, da bi spoznal žensko, kateri bo iskreno do njega.

Pomembna je samo ljubezen, ce je ne cutis, mu povej kako je na stvari, zaradi usmiljenja pa se nikar v nic me spuscaj, ker bosta oba nesrecna. Morda ti bo vseeno ostal prijatelj.

Mislim, da razumem kaj hočeš povedat, samo jaz si ne bi želela bit nekomu “poskusna zajčica”, če mu v osnovi ne odgovarjam, toliko slabše. Tako ali tako se lahko kaj kasneje zalomi… In ko bi odšel bi se počutila izkoriščeno in izdano. Raje sem veselo na suhem, kot žalostna potem…

A okrepljeno pa ne diši po preračunljivosti in izkoriščanju in celo po neiskrenosti? Saj menda “poskusni ženski” ne bi menda priznal in dejal: ” Veš, v resnici me vizualno ne privlačiš, ampak poskusiva, mogoče bo šlo in bova oba eventualno veliko pridobila…

Hmmm…

Točno tako silverija, kot da si kdo želi slišat (četudi neverbalno, marsikaj se namreč čuti) “sicer si mi grda ampak si tako v redu, da bi probal s tabo zaradi tega”, to dobesedno vzameš ženstvenost/ženskost ženski oz. “kastriraš” moškega v obratnem primeru. vsak si zasluži iskren odnos in da je zaželjen. halo kdo drug pa si te bo želel, če ne tvoj partner/ka?

A okrepljeno pa ne diši po preračunljivosti in izkoriščanju in celo po neiskrenosti? Saj menda “poskusni ženski” ne bi menda priznal in dejal: ” Veš, v resnici me vizualno ne privlačiš, ampak poskusiva, mogoče bo šlo in bova oba eventualno veliko pridobila…

Hmmm…[/quote]

Ah sploh ne. Daš možnost da uspe in ni nobene preračunljivosti. Ampak saj danes vsi iščete vzroke zakaj ne bi uspelo, kot vzroke zakaj bi. Pesimizem je zajedal vse pore

Saj se ne gre za to. Gre se za to da ženska izkorišča to, da je nekdo zaljubljen, čeprav trdi drugače. Paše ji ko mu jamra, ko ji posodi zapiske, ko je v središču pozornosti ji je vse okej. In to seveda lepo izkorišča. Seveda se privlačnosti ne da izsiliti, ne moreš pa izkoriščati privlačnosti pri tako v redu moškemu kot je ta. In žalostijo me komentarji nekaterih žensk ki vidijo samo zunanjost in barabe ter to svetujejo njej..[/quote]

S tem se strinjam, popolnoma, Ona točno ve, kaj dela in jo mal ali mal bolj vest peče. To je vse. Ves ostali zapis, je le zaradi lepšega. Seveda to nima zdaj veze, s kom biti ali ne biti. Naj bo, s komer hoče, pa četudi le zato, ker dobr zgleda. Saj ne bo trajalo (sicer jaz nisem za in nikoli nisem bila tak, a jaz nisem ona, ona in vsak pa ima pravico, da odoloča sam). Ta kolega ji pa pač ne leži, ji smrdi, zato jasno, da se nima kaj silit z njim. In ne, nikoli je ne bi zadovoljil. Zdržala bi en kratek čas, pol pa trpela ko žival. Ti ti mora biti tudi všeč in mora ti dišat, sicer je vse muka. Pa dobrota do nebes al pa še bolj gor. Bi pa jaz, ker izkoriščat ne znam in nočem, s tem kolegom prekinila vse stike. Ker ni fer do njega. Ker on zaradi nje trpi in upa in čaka in si s tem odreka morda eno drugo potencialno, ki pa bi ga imela rada takega kot je.

Ženskam ni treba vsakega prijaznega fanta vzeti za moža. Fant je prijazen, ker si je to izbral. pomaga ji v okviru študijskih obveznosti, kar ni nič posebnega. Če bi ji tako pomagala sošolka, zato nihče ne bi pričakoval, da spi z njo. Punca mu ni ničesar obljubila, niti ga ne zavaja. Če ji pomaga samo zato, ker bi ji rad zlezel v hlačke, se je pač uštel. Če ji pomaga, ker je dober človek, bo pa to v nesebih zapisano. Vseeno pa se naj punca izogne tudi pujsaa, ki ji je všeč.

Tale ‘prijatelj’ je en revež, ki se ne zna ne postavit zase, ne ceni se, ves je bogi in verjetno z veseljem špila vlogo svetnika/žrtve. Kastriran od mamice na vseh nivojih. Popolnoma jasno, da te ne privlači, ker tak cagavec pač ne more nikogar privlačit, razen nekoga s podobnimi nastavki ali pa žensko na ego tripu matere tereze. Ljudje, ki privlačijo, so ljudje, ki imajo hrbtenico, energijo pa tudi neko radost in razigranost. Ne pa tale cunja.
Oba sta mlada, on rabi čas, da mu zrastejo jajca in hrbtenica, potem bo dejansko lahko tudi s kako žensko bil, ne pa capljal za neuresničeno ljubeznijo – ti pa rabiš čas, da dojameš, da občutki usmiljenja in krivde zveze nimajo z resničnim prijateljstvom, kaj šele z ljubeznijo. Hkrati rabiš dozoret kot ženska in tudi doumet, kakšno obnašanje moškega je sprejemljivo zate.

Skratka, oba sta mulca, on ves bogi, še ust ne zna odpret, ti pa zmedena. Popolnoma jasno je, da te bolj privlači ‘pras*c’, ker ti imajo vsaj kaj življenja v sebi in predstavljajo izziv, ne pa da za sabo vlečeš eno ubogo cagavo cunjo, ki ljubezen patetično kupuje s tem, da ti streže iz vseh koncev in ti nabija občutke dolžnosti in krivde.

Pravi partner ni pa ne ‘pras*c’ ne cunja, ampak zrel moški – kar pa potrebuje tudi zrelo žensko, kar ti zdaj pač še nisi. Zato – uživaj lajf in daj si čas, da dozoriš. Med tem si pa razčisti, da hvaležnost za njegovo pomoč in ustrežljivost NI enako ne prijateljstvo ne ljubezen. Najhuje, kar lahko nekomu delaš, je to, da si z njim iz usmiljenja. S tem ga ponižuješ, razvrednotiš in tudi ne daš mu priložnosti, da se izvije ven iz teh samopomilovalnih vzorcev. Če pač hoče eno punco osvojit, bo moral pač ratat bolj pokončen in si zaupat. Skozi izkušnje, tudi boleče – tako pač zrastemo, dozorimo. Do takrat pa si razjasni, ali hočeš špilat mamico-terapevtko-mati terezo ali hočeš biti zrela ženska.

Načeloma res, vendar tip ji že dve leti pomaga in sedi z njo in jo gleda in požira z očmi…. Če njej srce dve leti ni potegnilo, potem ni pravi zanjo. Ne vežeš se z nekom, ker te ima rad. Najprej moraš imet “rad” sam, ne rad, mešat se ti mora od veselja, mahat moraš z repom, tulit v luno in bit vsaj malo zaljubljen. Ker ko se ti takle stvar zgodi, te nihče, ki te ima rad, ne bo uspel zadržati v objemu, kaj šele v zakonu.

Ne je napadat. Punca je še mlada in jo vodijo hormončki. V tem trenutku se še ne zaveda, da je boljši tisti moški, ki jo ima rad kljub bolezni.[/quote]

Saj ta drug jo tudi nakako ima rad? Ne vidim razloga, da bi bila s tipom, ki je sploh ne privlači. Iz te moke ne bo kruha, ne glede na to, kako je prijazen.

Tale ‘prijatelj’ je en revež, ki se ne zna ne postavit zase, ne ceni se, ves je bogi in verjetno z veseljem špila vlogo svetnika/žrtve. Kastriran od mamice na vseh nivojih. Popolnoma jasno, da te ne privlači, ker tak cagavec pač ne more nikogar privlačit, razen nekoga s podobnimi nastavki ali pa žensko na ego tripu matere tereze. Ljudje, ki privlačijo, so ljudje, ki imajo hrbtenico, energijo pa tudi neko radost in razigranost. Ne pa tale cunja.
Oba sta mlada, on rabi čas, da mu zrastejo jajca in hrbtenica, potem bo dejansko lahko tudi s kako žensko bil, ne pa capljal za neuresničeno ljubeznijo – ti pa rabiš čas, da dojameš, da občutki usmiljenja in krivde zveze nimajo z resničnim prijateljstvom, kaj šele z ljubeznijo. Hkrati rabiš dozoret kot ženska in tudi doumet, kakšno obnašanje moškega je sprejemljivo zate.

Skratka, oba sta mulca, on ves bogi, še ust ne zna odpret, ti pa zmedena. Popolnoma jasno je, da te bolj privlači ‘pras*c’, ker ti imajo vsaj kaj življenja v sebi in predstavljajo izziv, ne pa da za sabo vlečeš eno ubogo cagavo cunjo, ki ljubezen patetično kupuje s tem, da ti streže iz vseh koncev in ti nabija občutke dolžnosti in krivde.

Pravi partner ni pa ne ‘pras*c’ ne cunja, ampak zrel moški – kar pa potrebuje tudi zrelo žensko, kar ti zdaj pač še nisi. Zato – uživaj lajf in daj si čas, da dozoriš. Med tem si pa razčisti, da hvaležnost za njegovo pomoč in ustrežljivost NI enako ne prijateljstvo ne ljubezen. Najhuje, kar lahko nekomu delaš, je to, da si z njim iz usmiljenja. S tem ga ponižuješ, razvrednotiš in tudi ne daš mu priložnosti, da se izvije ven iz teh samopomilovalnih vzorcev. Če pač hoče eno punco osvojit, bo moral pač ratat bolj pokončen in si zaupat. Skozi izkušnje, tudi boleče – tako pač zrastemo, dozorimo. Do takrat pa si razjasni, ali hočeš špilat mamico-terapevtko-mati terezo ali hočeš biti zrela ženska.[/quote]

Odlično povedano!

Glej ne sekiraj se, ljudje pridjeo in grejo, ene si že v srednji šoli najdejo pride tipe, se takoj poročijo majo otroke in živijo pač kak živijo, druge smo take da moramo dat kar nekaj prascev skozi da znamo potem bolj cenit prave moške in tudi to je Ok če seveda to ugotoviš tam nekje do 30 leta. Ene pa nikol niso zadovoljne pa iščejo neke prince in zbirajo barabe do konc življenja. Če si v prvi al drugi skupini je OK če si v tretji si pa naj….

New Report

Close