Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaljubljena v 2 osebi

Zaljubljena v 2 osebi

Živijo, ima kdo izmed vas izkušnjo istočasno biti zaljubljen v 2 osebi že polnih 5 let. Ena oseba je moj fant druga pa njegov sosed sicer tudi njegov prijatelj. Se je kateri zgodilo? Sprašujem se ali gre morda za kakšno motnjo pri meni in kje tiči vzrok?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
monikamony4646, 13.08.2022 ob 23:25

Živijo, ima kdo izmed vas izkušnjo istočasno biti zaljubljen v 2 osebi že polnih 5 let. Ena oseba je moj fant druga pa njegov sosed sicer tudi njegov prijatelj. Se je kateri zgodilo? Sprašujem se ali gre morda za kakšno motnjo pri meni in kje tiči vzrok?

 

Je čisto normalno. Se zgodi. Pred leti sem sedela na dveh stolih kake pol leta in zame bi bilo idealno, če bi imela oba. Onadva bi se skoraj med sabo pobila, ker se nisem mogla odločit.  Vsem skupaj se nam je že mešalo. Jaz nisem več zdržala, oba sem pustila in bila nekaj časa sama,  zdaj sem z nekom tretjim. Zadovoljna. Onihdveh se izogibam in jih imam blokirane. Bolje tako za vse nas.

 

Odrasti.

Živijo. Nobene motnje nimaš. Verjamem, da je oseba lahko zaljubljena ali pa ji je všeč več drugih oseb. Zato se na očitke, da si zblojena ipd., ki jih boš zasledila na tem forumu, ne odzovi oz. ti naj ne pridejo do živega. Monogamija je na splošno umetno ustvarjena družbena norma, nič drugega. Če je fant res odprte glave in se lahko pogovorita, mu lahko to celo omeniš na subtilen način.

Odgovor na objavo uporabnika
yourdaddy, 13.08.2022 ob 23:34

Živijo. Nobene motnje nimaš. Verjamem, da je oseba lahko zaljubljena ali pa ji je všeč več drugih oseb. Zato se na očitke, da si zblojena ipd., ki jih boš zasledila na tem forumu, ne odzovi oz. ti naj ne pridejo do živega. Monogamija je na splošno umetno ustvarjena družbena norma, nič drugega. Če je fant res odprte glave in se lahko pogovorita, mu lahko to celo omeniš na subtilen način.

Ne, to ni normalno in nobena zaljubljenost ne traja 5 let. Morda je avtorica izbrala napačno besedo. Da gre zgolj za všečnost, nikakor pa ni normalno, da piše o zaljubljenosti. No, razen če se je zaljubila pri 11-ih letih in je sedaj stara 16.

    Stara sem 25…dobro zaljubljenost na zacetku zdaj gre za ljubezen

mlada si se

pises pa kot najstnica

otrocja si

zaljubljen v dva ne mores bit! 😏🫣

Prasica…

@Sever, zal mi je, da taksne zenske zivite…prasice jedne…ce pa bi bilo obratno? Vprasaj se, gamad razjebana…

Odgovor na objavo uporabnika
BumBam, 22.08.2022 ob 18:51

@Sever, zal mi je, da taksne zenske zivite…prasice jedne…ce pa bi bilo obratno? Vprasaj se, gamad razjebana…

Kaj tebi ni prav? Ker se ni mogla odločit za nobenega od dveh, je prekinila z obema. Najbolj pravilno in fer.

 

New Report

Close