Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaljubljena v drugega

Zaljubljena v drugega

Pozdrav.

Sem v poznih 40. Poročena od 21 leta. Marsikaj v zakonu…njegove prevare, alkohol, ignor,…oprostila. a ne pozabila.

Sem se spremenila in ja…ljubezen se je ohladila. Mož se trudi, prepozno. Zadnje leto sem se povezala z drugim. Ker se mož “trudi” mu težko povem..da ni ljubezni več. Le prijateljstvo.

Trpim.

    Me kdo razume? Kaj naj?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ula56, 06.05.2023 ob 21:10

Pozdrav.

Sem v poznih 40. Poročena od 21 leta. Marsikaj v zakonu…njegove prevare, alkohol, ignor,…oprostila. a ne pozabila.

Sem se spremenila in ja…ljubezen se je ohladila. Mož se trudi, prepozno. Zadnje leto sem se povezala z drugim. Ker se mož “trudi” mu težko povem..da ni ljubezni več. Le prijateljstvo.

Trpim.

    Me kdo razume? Kaj naj?

 

 

Zberi pogum in mu povej. Trudi se verjetno le zato, ker mu je s teboj udobno. Če bi te ljubil, te ne bi varal. To ni ljubezen niti z njegove strani, samo cona udobja. Strah pred neznanim.

Jaz razumem vse. Ker se moz trudi zate, ti je padla privlačnost do njega. Vedno se to tako zgodi. On bi se moral truditi zaradi sebe in postati mocen moski. In ti bi se trudila za njegovo pozornost, tako kot se sedaj trudis za pozornost ljubimca. Zate je postal copata. To je super formula, da si zenska najde drugega. Deluje vedno.

 

Glede alkohola in pitja pa si prebari kaj od pokojnega dr. Ruglja

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 06.05.2023 ob 21:14

Zberi pogum in mu povej. Trudi se verjetno le zato, ker mu je s teboj udobno. Če bi te ljubil, te ne bi varal. To ni ljubezen niti z njegove strani, samo cona udobja. Strah pred neznanim.

Ljubezen in varanje nimata nič skupnega.

Iz izkušenj.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne razumem, 06.05.2023 ob 21:18

Ljubezen in varanje nimata nič skupnega.

Iz izkušenj.

Se ne strinjam. Ko nekoga resnično ljubiš preprosto ne vidiš drugih, ne zazna jih tvoj radar. Tudi če bi iz kakšnega razloga želel varati, preprosto ne gre. To je tisto pravo. Vse ostalo, žal ne. Za moje pojme… Vsak pri sebi pa najbolje ve kaj njemu pomeni ljubezen.

En dan s proviciri kreg in mu v kregu fukn da je ljubezni konc.

S si pozabila kok si trpela ko te je varal.ti se nisi nc njemu smilila.a on se teb smil ker se trudi.

Udobno mu je in cuti da se mu odmikas zato je se bolj prijazen. Daj ze k9ncaj pa se odsel in se 1x za zivi.

Če nekoga resnično ljubiš, ga sigurno ne prevaraš. Tudi v alkoholiziranem stanju ne. Vse ostalo so pravljice za lahko noč in zgodbe za naivneže. Strinjam se s Soft.

Odgovor na objavo uporabnika
Vse razumem, 06.05.2023 ob 21:16

Jaz razumem vse. Ker se moz trudi zate, ti je padla privlačnost do njega. Vedno se to tako zgodi. On bi se moral truditi zaradi sebe in postati mocen moski. In ti bi se trudila za njegovo pozornost, tako kot se sedaj trudis za pozornost ljubimca. Zate je postal copata. To je super formula, da si zenska najde drugega. Deluje vedno.

 

Glede alkohola in pitja pa si prebari kaj od pokojnega dr. Ruglja

Pa kaj še. V njej je ljubezen ugasnila zaradi varanja, alkohola in ostalih njegovih spodrsljajev. Tako se zgodi vedno. Žal pogosto z zamikom, ker si nekaj časa za tiskano oči, upamo na spremembo, nočemo razbiti svojih sanj o popolni družini. Če bi se od začetka trudil, bi bilo drugače.

Pa še kako imata. Nihče, ampak res nihče, ki resnično ljubi, ne bo varal. Še največji k.rbirji se spreobrnejo, če resnično ljubijo. Drugo vprašanje je, če so tega sploh zmožni. Nekateri namreč niso. Resnično ljubiti namreč. Vse ostalo so pravljice za lahko noč. Ko mož reče ženi, da mu seks z drugo ni nič pomenil, da je bil pijan, zaveden ali da se je spozabil, resnično pa ljubi le njo, se samo boji izgubiti ugodnosti, ki jih je deležen v zakonu z njo, niti pod razno pa je ne ljubi. To si zapomnite.

Res ljubezen in varanje nimata nič skupnega. Ker tisti, ki vara ne ljubi. Iz izkušenj povem. Morda misli, da ljubi (ker resnično še ni ljubil, dejansko pa se le boji izgubiti ugodnosti, ki mu jih prinaša zakon) ali pa le laže da ljubi (iz istega razloga).

ah .. js sm se tud zaljubila v druzga. In možu sem povedala. Sam moj mož ni nasilen, ne pije, ne kriči in kadar začne s kakimi obtožbami, ga ustavim, ker ne želim, da bi drug druegag žalila al ise obtoževala. Ni izzy, ti povem že sedaj. Vsak dan je bolečina, ler ne moreš več nazaj. Čutiš nekaj do nekoga druzga, ki je tebi izven dosega rok, živiš pa z nekom drugim. Se približaš z njim in potem se tkoj umakneš. Prizadeneš sebe in njega. Vsak dan znova in znova. Za nekoga, ki ga ni. Si se zbližala z njim, vendar a je prisoten v tvojem življenju ali ti njegovem? Tu je veliak razlika. ČE se ločiš, kje boš bila, živela. Js sm možu povedala, ker sem se sama sebi gnusla in jokala vsakič, ko sva bila intimna. imeal sem občutek, da varam moža in tega moškega, čeprav ga niti ne poznam. Le zaljubial sem se vanj in čustva se sedaj spreminjajo, postajajo globlja do tega moškega. Ki ga ne poznam. Če ti s tem nimaš problemov, in si v fazi spoznavanja, počakaj. Vsaj še kako leto. In se med tem časom vključuj v njegovo življenje. Ne veliek zadeve, malenkosti, da vidiš, kako je, če te sprejme, če funkcioniraš. Izogibaj se večernim sprehodom, samotnim sprehodom, romantičnim točkam in bodita s tem novim čim več v javnosti. Se ne ustvari tako močna intima in če je kaj med vama, bo ravn otko ostajalo, le da se bosta spoznavala na drugačen način. Konc leta povej možu, če bo dejansko med vama kaj in naslednje leto boš videla ali bo ločitev ali ne. To bi ti svetovala glede na to, da moškeag poznaš in imaš z njim stike. Js sm mojmu povedala k sm videla že na začetku, da bom sam js mela posledice zafrkavanja. KEr ta moški se je z mano le zabaval, js sm se žal zaljubila. Nisem ločena, ne vem če se bom ločila, če pa bi se, bi šla proč, v povsem drug kraj ali državo.

Odgovor na objavo uporabnika
vprašanje211, 07.05.2023 ob 02:37

ah .. js sm se tud zaljubila v druzga. In možu sem povedala. Sam moj mož ni nasilen, ne pije, ne kriči in kadar začne s kakimi obtožbami, ga ustavim, ker ne želim, da bi drug druegag žalila al ise obtoževala. Ni izzy, ti povem že sedaj. Vsak dan je bolečina, ler ne moreš več nazaj. Čutiš nekaj do nekoga druzga, ki je tebi izven dosega rok, živiš pa z nekom drugim. Se približaš z njim in potem se tkoj umakneš. Prizadeneš sebe in njega. Vsak dan znova in znova. Za nekoga, ki ga ni. Si se zbližala z njim, vendar a je prisoten v tvojem življenju ali ti njegovem? Tu je veliak razlika. ČE se ločiš, kje boš bila, živela. Js sm možu povedala, ker sem se sama sebi gnusla in jokala vsakič, ko sva bila intimna. imeal sem občutek, da varam moža in tega moškega, čeprav ga niti ne poznam. Le zaljubial sem se vanj in čustva se sedaj spreminjajo, postajajo globlja do tega moškega. Ki ga ne poznam. Če ti s tem nimaš problemov, in si v fazi spoznavanja, počakaj. Vsaj še kako leto. In se med tem časom vključuj v njegovo življenje. Ne veliek zadeve, malenkosti, da vidiš, kako je, če te sprejme, če funkcioniraš. Izogibaj se večernim sprehodom, samotnim sprehodom, romantičnim točkam in bodita s tem novim čim več v javnosti. Se ne ustvari tako močna intima in če je kaj med vama, bo ravn otko ostajalo, le da se bosta spoznavala na drugačen način. Konc leta povej možu, če bo dejansko med vama kaj in naslednje leto boš videla ali bo ločitev ali ne. To bi ti svetovala glede na to, da moškeag poznaš in imaš z njim stike. Js sm mojmu povedala k sm videla že na začetku, da bom sam js mela posledice zafrkavanja. KEr ta moški se je z mano le zabaval, js sm se žal zaljubila. Nisem ločena, ne vem če se bom ločila, če pa bi se, bi šla proč, v povsem drug kraj ali državo.

Noro!! To da si se zaljubila ok. Ampak kaksne predloge jim nasvete dajes?? Alla…Poizkusaj se novemu z meseci približevati. Boš videla ce te sprejme… Ostani poročena itd..ker kao ce re ne, bos se dalje porocena…WTF…kaksne imate to moske doma? Itak da si se zaljubila v drugega, če imas doma mehkuzca, ki ti ni postavil mej. Kmalu se bos zaljubila tusi v tretjega in cetrtega… To je jasno…Ce te tvoj hoce obdrzati, te more izbacit na cesto. Brez kontakta. Samo tako se lahko tudi v njega zaljubis. Dati ti mora kasneje  drobtinice, se malo poigrati s tabo. Vesela bos..

Ja,  te razumem. S tem, da jaz prevare nisem oprostila. Odšla sem.

Zaživi drugje, najprej sama, potem naprej. Ko je zakon mrtev, poln laži, neiskrenosti je zaključeno.

Odgovor na objavo uporabnika
Vse razumem, 07.05.2023 ob 10:53

Noro!! To da si se zaljubila ok. Ampak kaksne predloge jim nasvete dajes?? Alla…Poizkusaj se novemu z meseci približevati. Boš videla ce te sprejme… Ostani poročena itd..ker kao ce re ne, bos se dalje porocena…WTF…kaksne imate to moske doma? Itak da si se zaljubila v drugega, če imas doma mehkuzca, ki ti ni postavil mej. Kmalu se bos zaljubila tusi v tretjega in cetrtega… To je jasno…Ce te tvoj hoce obdrzati, te more izbacit na cesto. Brez kontakta. Samo tako se lahko tudi v njega zaljubis. Dati ti mora kasneje  drobtinice, se malo poigrati s tabo. Vesela bos..

Moj se noče ločit, kljub temu, da mu je jasno, da ljubim drugega, da živim zanj, med sexom z možem mi gre na jok, tega ne vidi. Težava je v tem, da je ljubimec copata, idiot, nizkointeligentna oseba iz družine, ki ni na dobrem glasu, pač odpadniki z 1001 problemom, velika družina polhna pizdarij, neumnosti, rinjenja skozi zid, incestniki, lažnivci, egoisti, za denar se lahko med seboj tudi pobijejo. Mama glava družine sposobna sinove in hčere prodat, za dobro doto etc.

Mož  višek inteligence, dobro stoječe podjetje, spoštovana družina, nikoli finančnih težav, lepotec, športnik, ima se može se…oba zelooo dobra fukača, problem je v meni. Morala bi izbrat. Ljubimec nima denarja, je grd, neinteligentni pa copata (to kar ženkam prija) …

Kaj naj izberem?

Odgovor na objavo uporabnika
Rozika295, 07.05.2023 ob 11:08

Moj se noče ločit, kljub temu, da mu je jasno, da ljubim drugega, da živim zanj, med sexom z možem mi gre na jok, tega ne vidi. Težava je v tem, da je ljubimec copata, idiot, nizkointeligentna oseba iz družine, ki ni na dobrem glasu, pač odpadniki z 1001 problemom, velika družina polhna pizdarij, neumnosti, rinjenja skozi zid, incestniki, lažnivci, egoisti, za denar se lahko med seboj tudi pobijejo. Mama glava družine sposobna sinove in hčere prodat, za dobro doto etc.

Mož  višek inteligence, dobro stoječe podjetje, spoštovana družina, nikoli finančnih težav, lepotec, športnik, ima se može se…oba zelooo dobra fukača, problem je v meni. Morala bi izbrat. Ljubimec nima denarja, je grd, neinteligentni pa copata (to kar ženkam prija) …

Kaj naj izberem?

Ti se zezas. To itak ne gre skupaj. Ko je zenska zaljubljena v moskega, ga opisuje samo s superlativi.

To drži, ljubezen do partnerja in potešitev spolnih potreb(drugje če doma ni) nimata nič skupnega, lahko pa tudi ljubiš več oseb, kar ni nič narobe če so vsi zadovoljni.

Popolnoma ista zgodba pri meni 50 letniku zaljubila sva se jaz poročen z zeno že nimava vec let nobenih skupnih ciljev prav tako pa tudi sexa ne…

Ona samska mlajša postavna urejena prijetnega videza brez otrok v preteklosti je imela več brezveznih partnerjev….fukfehtarjev

Odlicno se razumeva imava se rada res čutiva drug drugega….

Zena to ve in prav je tako …

 

 

A dajte dajte to je normalno da po 20 letih malo menjas nic ni narobe nalimo si cistega vina 80 procentov parov vara tisti ki so skupi vec kot 10let to je dejstvo in to ne pomeni da svojega partnerja nimas rad malo spremembe mora bit ,

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6379, 07.05.2023 ob 13:46

To drži, ljubezen do partnerja in potešitev spolnih potreb(drugje če doma ni) nimata nič skupnega, lahko pa tudi ljubiš več oseb, kar ni nič narobe če so vsi zadovoljni.

Zanimivo, da imate tako nizke standarde za ljubezen. Zame sta ljubezen in spolnost neločljivo povezani. Res dober (najboljši) seks je lahko le z osebo, ki jo  globoko ljubiš in obratno, prave ljubezni ni brez poželenja, spolnosti. Verjetno ljubezen zamenjujete za rutinsko navajenostjo na nekoga, za varnost, ljubezenskega partnerja pa za cimra? Dobro, očitno različno poimenujemo različne pojme. Dejstvo pa je, da če nekoga ljubiš, si ga tudi želiš. Eno brez drugega ne gre.

Odgovor na objavo uporabnika
Simon651, 09.05.2023 ob 03:10

A dajte dajte to je normalno da po 20 letih malo menjas nic ni narobe nalimo si cistega vina 80 procentov parov vara tisti ki so skupi vec kot 10let to je dejstvo in to ne pomeni da svojega partnerja nimas rad malo spremembe mora bit ,

Ampak pogumen pa niso dovolj, da bi svojo partnerko pustil in ji dal možnost, da najde nekoga, ki jo bo res ljubil? Temu se reče strahopetnost in egoizem. Tebi v bistvu do nje (več) ni, ampak jo pa vseeno vežeš nase, vsaj dokler ne boš kakšne boljše našel. Kakšni kozlički ste nekateri moški. In ne, ni res, da se 80% parov vara. Vsaj v moji okolici ne. Poznam ogromno čudovitih parov, ki so skupaj že 20+ let, pa se imajo še vedno lepo in se ljubijo. Smo tudi takšni. Vi, ki prave ljubezni niste našli, se pa kar tolažite z vašo izmišljeno statistiko, če se boste potem počutili bolje.

Hm , se bi strinjala. Večina ljudi seksa iz strahu pred smrtjo, da je življenje znosnejse, za zabavo, ne pa iz globoke ljubezni. In ker jih je zelo strah smrti, konca, končnosti življenja, seksajo ob vsaki priliki.  Hmm … Eni pa splih ne seksajo. In jih je prav zato strah smrti. Nikoli ne doživijo uteho.

Smrt in seks nas definirata. Eros in Thanatos. Njune povezave, polaritete se premalo zavedamo.

Jaz razumem vse. Ker se moz trudi zate, ti je padla privlačnost do njega. Vedno se to tako zgodi. On bi se moral truditi zaradi sebe in postati mocen moski. In ti bi se trudila za njegovo pozornost, tako kot se sedaj trudis za pozornost ljubimca. Zate je postal copata. To je super formula, da si zenska najde drugega. Deluje vedno.

Končno en, ki razume. Bolj kot se trudiš za ženske, bolj te prezirajo.

Mož nosi odgovornost za dejanja, s katerimi ti je zadal bolečino in porušil vse, kar sta zgradila. Tega ni moč popraviti z vsemi lepimi dejanji.

Ti si zaslužiš možnost z nekom, ki te nikoli ne bo prizadel v bistvo.

hja s tem je tako.., če tip ne čuti svoje dolgoleten partnerice, da so se njena čustava ohladila do njega, je papak.., pa, če je on varal al ne…, nimaš tukej kej filozofirat..in nima se tip kaj opravičevat, zaa tisto kar je naredil samo čim lažji odhod more omogočit ženski, ali se sam umaknit..

Jaz imam podoben “problem”.

Sem v zvezi 15 let. 3 otroci, najstniki.

S partnerjem dobro funcionirava, se razumeva, lahko sva sama dolgo in si ne greva na živce (no, morda on kaj skriva, pa ne evm).

Ampak sexa pa ni. Zaradi njega. Sama sem se trudila okrog tega, se pogovarjala, spraševala, naj mi.pove, kaj je narobe. Pa nič, sami bedni odgovori.

Vmes sem se zaljubila v drugega.

Ampak ta drugi pa razen dobrega sexa, ravno to, kar si jaz želim, ni material za vezo. Miljon težav ima sam s sabo. Ima pa seveda tudi dobre plati.

Jaz imam občutek krivde. Ker si moj partner tega ne zasluži.

Po drugi strani pa… tudi jaz sem pomembna.

Ne vem, kaj narest. V depresijo me spravlja vse skupaj. Kak dan komaj funkcioniram.

New Report

Close