Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaljubljena v moškega, ki ima doma nosečo ženo

Zaljubljena v moškega, ki ima doma nosečo ženo

Govorim o devičniku kar zadeva globoka čustva ljubezni.
Valjda se ne odločiš za skupno življenje in družino z nekom, kateremu se ne misliš popolnoma predat, ali pač? No, če se že, potem to itak ni moški zame. Če pa se odloči predat eni ženski in imet z njo družino, sori, odločil si se, jaz drugi izbor ne bom![/quote]

Ob prvi prepreki bosta pa čez vlak al kaj, vsak brez izkušenj? Kako to popolno predajo vsak po svojo sploh razumeš kot devičnica – da ti penis vsaj vtakne ali ga vsaj podrgne, ker noben ne bo pol vedel, kako se je deviškost pretrgala ob skrunjenju, ker te mogoče le poklical ni, pa je to že oskrumba iz tvojega pomena dvieškosti.

Če bi te prvič srečala, bi po tem zapisu morala razumeti, da ti je treba verjeti na prvo žogo. In se ti mora človek od prve že predati v vsem svojem bistvu. Saj s tem razmišljanjem ni nič narobe, če sam vmes migaš. Ampak, če bi bila dec, pa te ne morem sprobati, kakšna si seksualna, si vse svoje puhle #ljubavi# zatlači nekam, če me ne moreš dobro nategnit seksualno, ne čustveno. Če pa nočes samo nategovanja, se strinjam, da je pomembno tudi ostalo, čustvenost, materialnost in še vse ostale sposobnosti. Če ti že čakaš do poroke, predno te kdo tako ali drugače nategne.

Sploh ne razumem, zakaj razpravljaš tu, ker imaš jasno postavljene cilje.

Da ne bo pomote, razumsko je vse razumljivo. Čustveno pa ne vsem, očitno, če se kaj zgodi. Zato razmisli o devični stvari in bodi bolj oprezna, da te ne bo vsak nategnil. Pa ga še not ne boš imela.[/quote]

Ti sploh veš, o čem govoriš?

Govorim o devičniku kar zadeva globoka čustva ljubezni.
Valjda se ne odločiš za skupno življenje in družino z nekom, kateremu se ne misliš popolnoma predat, ali pač? No, če se že, potem to itak ni moški zame. Če pa se odloči predat eni ženski in imet z njo družino, sori, odločil si se, jaz drugi izbor ne bom![/quote]

Globoka čustva ljubezni, popolna predanost??? A to, da je svoje telo predal že eni drugi te pa ne moti?[/quote]

Zakaj pa naj bi me to motilo?

Globoka čustva ljubezni, popolna predanost??? A to, da je svoje telo predal že eni drugi te pa ne moti?[/quote]

Zakaj pa naj bi me to motilo?[/quote]

Ja, logično bi bilo, da se čustveno in telesno popolnoma preda samo eni. Pa sploh, kakšen človek je to, ki seksa brez globokih čustev ljubezni? :))))

Ti kar, sam bentit v taki situaciji nima smisla, zato jz ne bi. Takšno je življenje.

Meni se je tudi to zgodilo… in me zdaj zapušča… oz še sam ne ve kaj bi naredil… kao me ima rad, njo ljubi, ker je magnet za moške

New Report

Close