Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaljubljena v poročeno žensko

Zaljubljena v poročeno žensko

Dober večer,

zaljubila sem se v poročeno gospo z otroki 🙈. Ima morda kdo izkušnje? Kako naprej? Povedati ali ne?

Hvala za pomoč,

Ona.

 

da si se zaljubila, v žensko je iluzija samo v tvoji glavi. bodi tako odrasla in jo pusti pri miru , ker ima otroke in je v zakonu. drugače boš na dolgi rok izpadla pras.ica. in ne poznam razloga za to. a ker tebi dogaja v glavi? ne seri.

To traja že tri leta in nikakor ne mislim uničevati družin. Pravim samo kako naprej, če je vredno povedati in se osmešiti.

Raje ne povej. Velika verjetnost je, da ne bo obojestransko. Prihrani si dramo. Res.

Čeprav sem hetero, te povsem razumem. Morda gre le za pohoto. Tudi jaz včasih sanjarim o namišljeni ženski in fantaziram o obojestranskem lizanju, orgazmu… Sanje so pač sanje. Ne obupaj. Morda nekoč srečaš pravo in bo obojestransko.

Hvala za odgovor. Ona je tako posebna in lepa. Ima 53 let ampak neverjetna.

Odgovor na objavo uporabnika
Kvj, 07.07.2024 ob 01:04

Raje ne povej. Velika verjetnost je, da ne bo obojestransko. Prihrani si dramo. Res.

Čeprav sem hetero, te povsem razumem. Morda gre le za pohoto. Tudi jaz včasih sanjarim o namišljeni ženski in fantaziram o obojestranskem lizanju, orgazmu… Sanje so pač sanje. Ne obupaj. Morda nekoč srečaš pravo in bo obojestransko.

Aja, hetero ženska ima take sanjarije?

Drugače se pa te filmske izpovedi čustev nikoli ne obnesejo, ker kaj pa naj ona s to informacijo, če imaš romantični interes, začneš flirtat in hitro vidiš, če dobiš nazaj podobno energijo, če jo, počasi eskaliraš flirt, če ne, se pa umakneš in ni noben prizadet ali užaljen.

Ene stvari niso za v besede, ker so magične, če jih daš v besede, ratajo pa banalne.

Povej ji. Tako na simpl, hej, ti si pa meni všeč … kakršenkoli odgovor bo boljši kot visenje v zraku. Kaj bi lahko bilo, če bi bilo. Če bo odgovor negativen – pojdi naprej, če pa ne pa … go for it.

Ne moreš spat in si zmišljuješ stvari. Si pijana?

Lezbače ste ene navadne prasice, v mladosti se vsakemu moškemu zdi fino če bi imel v postelji dve bi kateri bi se tudi med sebojno obdelovali, ko si pa starejši pa spoznaš temno plat teh lezbač, precej njih je bilo v mladosti poročenih, ima otroke…

Problem nastopi ker do moških čutijo podzavestno sovraštvo, sam imam opravka z eno tako, v glavnem podn od podna, škodovati ji ne predstavlja problem, recimo ta me je na vsak način hotela prepričati da imam hipertenzijo, 180 in več mi je vedno namerila, doma sem imel 125, 130.

Na kakšen način ?

Vedno je odprla karton in pričela lajati vame kaj je vse narobe , kaj nisem naredil, potlej sva pa pritisk pomerila.

Celo tablete mi je že predpisala katerih pa nisem hotel jemati, ko je pa 24 urno merjenje pokazalo resnico je pa rekla “Pustimo sedaj to”

In še je tega, iskala je alkohol v krvi pod pretvezo sladkorja, izdal jo je doktor kateri jo je ob naslednjem obisku nadomeščal…

Kako naj ji človek še verjame in zaupa ?

Veliko hetero ljudi fantazira o spolnosti z istim spolom. Samo nikoli ne bomo priznali. To je za onega zgoraj… Tako pač je. Fantazije so divja reč. Žensko telo bo vedno privlačnejše od moškega..

Povej.

 

Ne bi bila prva, ki bi zapustila moža zaradi ženske. Kaj pa veš, morda ima tudi ona simpatijo do tebe…

Ojoj,kako ste nekateri jezni. Simpatična sem ji vsekakor, saj je rada v moji družbi. Svojega moža ima zelo rada, ker precej govori o njemu. 1x mi je rekla,da sem ji sumljiva pa potem ni nadaljevala pogovor. Jaz pa tudi nisem vprašala kaj je s tem želela. Mogoče čuti,da mi je všeč. Napisala sem ji,da jo imam rada in ona meni tudi, vendar ne v tem kontekstu 🙈.

Na onaon imajo vsi tipi bisexualke za partnerke in iščejo eno za oba. Aja pa še sestrične so od njih.😄😄😄

Ste zelo nesramni. Zamenjajte zdravnico, če vam ne paše. Lahko si grem jaz meriti k njej pritisk 😁.

Povej ji, sicer se boš v nedogled spraševala, kaj bi bilo, če bi ji povedala itd.

Odgovor na objavo uporabnika
Samska242, 07.07.2024 ob 10:38

Na onaon imajo vsi tipi bisexualke za partnerke in iščejo eno za oba. Aja pa še sestrične so od njih.😄😄😄

A je ona on za kej?

🥰,koliko let imaš?

Zakaj bi povedala. Jaz sem tudi bil zaljubljen v sodelavko, pa nisem nikomur povedal. Naj raje ostane v tvoji glavi.

Skoraj,da imaš prav.

sem samo pogledal zakaj je ta tema stalno na prvi strani.., čista jeba..

Pa kaj eni nabijajo, da si mlad moški želi gledat dve lezbe, heh.. Ta ki si to zeli, nima kej dost pojma o življenju.. Moški v takem primeru v vseh pogledih izvisi… Pust hudiča na miru..

Odgovor na objavo uporabnika
Ona226, 07.07.2024 ob 01:09

Hvala za odgovor. Ona je tako posebna in lepa. Ima 53 let ampak neverjetna.

    IN zakaj ti je  tko posebna kaj je na njej

Takšne in podobne teme odpira moderator

Pa ne bit tolk naivni noooo

Folk blesav

Posebna je, ker je zelo prijazna, pozorna, mila in  nežna. V sebi ima lepe lastnosti. Poleg tega se zelo lepo obleče in skrbi zase..

Jaz bi ji na tvojem mestu povedala.

Tudi jaz imam eno nagledano,samo nimave nič stikiv.

Povabi jo k sebi domov,odprita si butelko,da bo bolj sproščeno.

Vsaj tako bi jaz naredila.

Srecno!

Odgovor na objavo uporabnika
Ona408, 07.07.2024 ob 00:24

Dober večer,

zaljubila sem se v poročeno gospo z otroki 🙈. Ima morda kdo izkušnje? Kako naprej? Povedati ali ne?

Hvala za pomoč,

Ona.

 

njenemu možu, mogoče bo vesel .

New Report

Close