Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaljubljena v poročeno žensko

Zaljubljena v poročeno žensko

Če povem njemu možu me namlati 😁😂.

Pusti jo pri miru

Povej ji izgubiti nimaš kaj, poveš ji na lep način.

Potem boš pa videla pri čem si.

    Srečno ti želim v tvojo korist.

Zaljubijo se samo nezreli ljudje… Ti ji kar povej, ampak sem 200 %, da boš na ignor za vedno.

🤔🤔🤔

Glej, daš še dol. Nikomur ne poveš. Pa ni se ti treba ločit. Možu reci, da je kolegica. Pa še z možem se daj dol. Pa nihče ne bo opazil, da je to kaj.

Povabi jo na kavo in klepetaj.  Pa vsaj na začetku ne povedat. Ali tko namigni. Lepa si, da vidiš reakcijo.

♥️

💚💙💜

Še zbiram pogum 🙈.

Še kar samo opazujem in nič ne rečem 🙈

Odgovor na objavo uporabnika
Ona226, 25.08.2024 ob 14:18

Še kar samo opazujem in nič ne rečem 🙈

Zakaj nic ne reces?? Zivljenje polzi hitro mimo.

Ne upammmmmmm 🙈

Občutki te ne varajo. To očitno ni obojestransko! Zato te je strah povedat, ker čutiš, da boš zavrnjena. In osramočena, ker ona o tem ne bo molčala in ko bo povedala samo eni, bodo vedeli vsi!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno143, 07.07.2024 ob 06:56

Lezbače ste ene navadne prasice, v mladosti se vsakemu moškemu zdi fino če bi imel v postelji dve bi kateri bi se tudi med sebojno obdelovali, ko si pa starejši pa spoznaš temno plat teh lezbač, precej njih je bilo v mladosti poročenih, ima otroke…

Problem nastopi ker do moških čutijo podzavestno sovraštvo, sam imam opravka z eno tako, v glavnem podn od podna, škodovati ji ne predstavlja problem, recimo ta me je na vsak način hotela prepričati da imam hipertenzijo, 180 in več mi je vedno namerila, doma sem imel 125, 130.

Na kakšen način ?

Vedno je odprla karton in pričela lajati vame kaj je vse narobe , kaj nisem naredil, potlej sva pa pritisk pomerila.

Celo tablete mi je že predpisala katerih pa nisem hotel jemati, ko je pa 24 urno merjenje pokazalo resnico je pa rekla “Pustimo sedaj to”

In še je tega, iskala je alkohol v krvi pod pretvezo sladkorja, izdal jo je doktor kateri jo je ob naslednjem obisku nadomeščal…

Kako naj ji človek še verjame in zaupa ?

Ki si ti vido samo 24 urno spremljanje pritiska? Mal premisli, preden kaj reces. Merjenje pritiska opravis doma preden prides na pregled in to kar par dni, 2x dnevno, po 2 zaporedne meritve. To pa vsi veme  orav tako zdravniki, da je pri pregledu se visji. Ti kar lepo priznaj, kaj si uspicil, da so ti vzeli kri na alko, ker nam normalnim, pa smo ze dolgo na tem svetu, se se kaj takega ni se zgodilo. Seveda je pol po  tvoje zdravnica tista pr….a, le…ca. primitivec

Odgovor na objavo uporabnika
Ona408, 07.07.2024 ob 00:24

Dober večer,

zaljubila sem se v poročeno gospo z otroki 🙈. Ima morda kdo izkušnje? Kako naprej? Povedati ali ne?

Hvala za pomoč,

Ona.

 

Če bo za stvar, se dobro obdelajta. Mož tako ne bo ljubosumen. Vsaj jaz nebi bil.

Povej ji. Boš potem mirneje spala, ker boš vedela na čem si. Če pa ona do tebe goji enaka čustva in se razdre deužina, nisi ti kriva ampak ona, saj ne čuti nič do moža.

Ženska ženski ve kaj paša !

Lp

Babe vi se kar med sabo lizite 🤣  bo pa za nas vec moskih.😉

Sva šle na pijačo in seveda sem jo samo gledala in poslušala 🙈.

Koliko si stara? In ona?

Misliš, da se ji kaj svita, da si zaljubljena vanjo?

Bi rekla, da če jo dobro poznaš ji le zaupaj, če jo ne, pa jo raje pusti pri miru.

Odgovor na objavo uporabnika
Zakajjj, 25.08.2024 ob 14:33

Zakaj nic ne reces?? Zivljenje polzi hitro mimo.

Lahko poveste vi v moje imenu 🙈. Kako bi dame reagirale,če bi vam ženska rekla,da ste ji všeč? 🙈😔. Zakajjj si gospa?

Odgovor na objavo uporabnika
Tilka752, 30.08.2024 ob 23:58

Koliko si stara? In ona?

Misliš, da se ji kaj svita, da si zaljubljena vanjo?

Bi rekla, da če jo dobro poznaš ji le zaupaj, če jo ne, pa jo raje pusti pri miru.

Jaz 46,ona 54. Mislim,da ne, saj ji ne dajem očitnih signalov. Morda pa čuti,ne vem.

Ona226, je že preskočila iskrica?

Odgovor na objavo uporabnika
firbčna321, 09.09.2024 ob 08:17

Ona226, je že preskočila iskrica?

Ne vem 🙈, rada je v moji družbi. To je vse kar vem 😔

Mogoče ji pa priporočiš ogled kakega filma s sporočilom, ki ji ga sama želiš predat (npr. Imagine Me & You), pa boš videla kam stvari gredo?

New Report

Close