Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaljubljena v poročeno žensko

Zaljubljena v poročeno žensko

Odgovor na objavo uporabnika
Ah, 07.07.2024 ob 10:10

Povej.

 

Ne bi bila prva, ki bi zapustila moža zaradi ženske. Kaj pa veš, morda ima tudi ona simpatijo do tebe…

In čez 20 let boš lizala njeno 73 let staro pizdo?

Imam občutek, da si bistveno mlajša… Če je to tako, nujno poišči strokovno pomoč.

Ker tako povzdigovanje nekoga na nerealen piedestal ni normalno…

Odgovor na objavo uporabnika
Kvj, 07.07.2024 ob 07:39

Veliko hetero ljudi fantazira o spolnosti z istim spolom. Samo nikoli ne bomo priznali. To je za onega zgoraj… Tako pač je. Fantazije so divja reč. Žensko telo bo vedno privlačnejše od moškega..

 

Kako je žensko telo bolj privlačno od moškega???? Ja za moške sigurno, za ženske pa sigurno ne. Mene ne privlačijo prsi, se manj pa frača, če si normalna ženska te mora privlačit moško telo, moška rit, roke, ramena, tič.

Odgovor na objavo uporabnika
Ona408, 07.07.2024 ob 00:24

Dober večer,

zaljubila sem se v poročeno gospo z otroki 🙈. Ima morda kdo izkušnje? Kako naprej? Povedati ali ne?

Hvala za pomoč,

Ona.

 

Zakon zaradi tega ne bo razpadel. Otroci so varni. Poleg tega bo žena in mati zadovoljna, ker bo imela stranski šport in bo dobila tudi tisti nežni del sexa, ki ga sicer ne dobi. Gotovo se ženskam testosteron poviša z leti in estrogen pade, tako da ji bo pasalo malo ženske nategancije. Samo po lizanju si umij zobke uin jezik.

Odgovor na objavo uporabnika
firbčna321, 16.09.2024 ob 08:00

Mogoče ji pa priporočiš ogled kakega filma s sporočilom, ki ji ga sama želiš predat (npr. Imagine Me & You), pa boš videla kam stvari gredo?

Hvala in po možnosti ga bo gledala z možem 🤫😎. Včasih ji pa res svetujem kakšne filme,vendar ne s to vsebino 😝.

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 16.09.2024 ob 08:11

In čez 20 let boš lizala njeno 73 let staro pizdo?

Imam občutek, da si bistveno mlajša… Če je to tako, nujno poišči strokovno pomoč.

Ker tako povzdigovanje nekoga na nerealen piedestal ni normalno…

Ti si pa zelo zatežen človek 🤫😎. Tako ena driskica 😂😎.

Hmmm, jaz bi ji rekla: ti si meni tko luškana, da bi te kr cmoknila. In potem bi naredila napol igriv izraz. Se vedno lahko ostane pri sali, hkrati pa si lahko pozorna, ce se je v njenih oceh pojavilo spoznanje, da se tule mogoce skriva kaj vec. Ce bo za, bos prepoznala, ce ne, pa potenciras na salo, da se izognes nelagodju.

Avtorica,ali seje kaj premaknilo med vama? 😉

Prosim? Razdirat družino je tebi v interesu? Si pomislila kaj bo z otroci?

Odgovor na objavo uporabnika
Ženska43, 17.09.2024 ob 10:39

Avtorica,ali seje kaj premaknilo med vama? 😉

Ne 🤗

Tudi jaz sem zaljubljen v poročeno zeno 🤗

New Report

Close