Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žalostna sem…

Žalostna sem…

To je pa zato, ker ob ločizvah otroke vedno dobijo mame in ne očete. Razlog pa je v feministkah na CSD, ki naredijo vse, da onesposobijo očeta, ne glede, da najkrajšo potegne otrok.

Torej, g. Slavko, ker so na CSD zaposlene feministke, očetom ni treba skrbeti za otroke ob ločitvi?
Zanimiva razlaga očetovstva.


No no no ne bod pametna preveč!avtoričenem otroku prav nič ne manjka in tudi oče plačuje preživnino in clo hodi 1x na dopust,kar si marsikdo ne more privoščiti.Zato ker bivši mož avtorke skuša poskrbiti za oba otroka in ne more plačati dodatno tečaj smučanja za otroka ni skrben oče?najbrž si pleh bejba pa navajena cuzati denar in če ga moški ne da za luxuz je pa tko neskrben očka

nova
Uredništvo priporoča

ti si pa ziher una obupana babnica z brki, ki je navajena cuzati živce svojemu, da revček ne upa zucnit, kaj šele, da bi lahko igral kaj več kot copato.

In zakaj si žalostna? ker je enkrat nekaj obljubil in pač ni izpolnil? je zato slaba oseba, slab oče? misliš, da se tebi to ni moglo zgoditi, da si otroku obljubila nekaj in potem ugotovila, da ti finančno ne znese? mora zaradi te bedastoče res otrok trpet? Mu ne znaš razložit, čisto mirno, tako kot je, da se je pač oči finančno zaštrikal in da mu je zmanjkalo denarja za smučanje in da ne glede na to, jo ima rad. Je to tako težko nardit?

Pelji jo na kak bližnji hribč, naj se nauživa vsaj en dan na snegu, saj ni nujno da smuča, hodi v tečaj in biva v hotelu, kaj ne?

Sem tudi sama samska mama, pa mi kaj takega ni nikoli grenilo življenje, vedno sem otroku povedala, če se je kaj podobnega zgodilo, da se je pač oče zaštrikal, da mu vedno vse ne znese in da to ne pomeni, da jo nima rad, ampak da se pač take stvari zgodijo.

Če take situacije ti sama najprej sprejmeš in otroku lepo mirno razložiš, sem 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da se bo otrok s tem sprijaznil v sekundi.

Tudi moja hči ni nikoli hodila na nobeno plačljivo dejavnost, tudi ne na smučarski tečaj, pa smo preživele. Očeta je pa vedno imela zraven, saj ni nujno da ima vedno debelo denarnico ob sebi, važna so čustva, in nič več.

Srejmi to, najprej ti, tvoj otrok bo pa za tabo. In bodi vesela, nasmejana, srečna in ne žalostna zaradi ene butaste smučarije, no!

Strinjam se z nekaterimi od vas in se ne pritožujem zaradi ničesar drugega kot do da je oče otroku obljubil smučanje, ga vzpodbujal naj gre lansko leto in tudi letos ko pa je prišel čas pa noče plačat…kljub temu da sem mu jasno povedala že lansko leto da vse v zvezi z smučanjem ostaja na njemu tudi plačilo in se je strinjal…sama ne smučam….boli me samo to da je nekaj obljubil-pred otrokom in se sedaj po enem letu že ne drži obljube…in ja zaradi mene če ima še pet – vseeno nočem da je njegov prvi otrok zaradi tega za karkoli prikrajšan- če pa tega ne zmore pa je njgova dolžnost da mu razloži kako in zAkaj ne pa da obljublja nekaj česar potem ne more izpolnit…

In kaj je zdaj narobe, če napiše ON? Saj ONA menda ni???
Bi morala napisati Peter, Pavel, Lojze, Miha… kaj bi to spremenilo?
Iščeš dlako v jajcu!!!


Eno leto je dolga doba in se stvari ne morejo predvideti in vmes se zlahko zgodi marsikaj, lahko bi tud “umrl”
Imam občutek, da ti v življenju nikoli ni bilo težko in vedno vse servirano….življenje ni knjiga katero napišeš in živiš tako kakor si jo napisala. Sploh ti ni jasno koliko hujših stvari se ti lahko zgodi, ti pa se pritožuješ zaradi enega smučanja in ene obljube, ki jo očitno ne more izpolniti zaradi drugega svojega otroka.
Ženska spravi se v red in uživaj v temu kar imaš, ne pa se pritoževati za tisto kar nimaš. Obljube kdaj enostavno ne moreš izpolniti in to je del življenja, bodi srečna da imaš bivšega ki ti plačuje preživnino in je očitno zgleden očka za marsikoga.
lep večer

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]


ok, se je zaštrikal in mu ne znese – to je njegova napaka…namesto,da se kregate, pa če se oče ne spomni, pa mu ti predlagaj, če mogoče pozna koga, ki pa dobro smuča med kolegi in bi si lahko vzel kakšno popoldan čas,d a gredo skupaj na sneg s hčerko in ga ta prijatelj uči…in potem spijeta kakšno pivo skupaj po prijetnem popoldnevu s tem kolegom na račun očeta.. ali kaj takega…ali ti mogoče poznaš koga med kolegi, ki bi lahko kaj takega naredil…
pa bo hči vseeno smučala, obljuba bo izpolnjena…mogoče res ne kot strokoven smučarski tečaj, ampak bo pa mogoče to naslednje leto…glavno je da zdaj ne bo brez ostala in bo lahko imela užitke na snegu…imeli bodo pa vsi skupaj lahko tudi prijetno druženje…

Kaj pa jim pripada? Obleka, hrana, streha nad glavo, šola…kakor vem ta hčerka ima vse to zagotovljeno.
Vse kar je več je afnanje in luksuz. Osnovne dobrine pa so pokrite iz naslova preživnine.

Torej, zanima me kaj v tem primeru otroku (zakonsko) pripada in ji mora oče zagotoviti? Prosim za razlago od tebe.[/quote]

Kaj misliš, da sem na izpitu, da ti bom dajala razlage? Predvsem otroku pripada očetova ljubezen in pozornost, mnogi pa tega niso sposobni zagotoviti!

Imam tri otroke, z možem delava cele dneve. Pa ne nudimo otrokom plačljivih dejavosti. Smučanje sploh odpade, ker nimamo denarja za opremo, kaj sploh za karte. Pa ne zasluživa malo-imava kredit za hišo. 1x na leto gremo na morje in to je to. Ampak vseeno mislim,da so otroci dokaj zadovoljni: Eden poje v šolskem zboru (zastonj), drugi se ukvarja z različnimi krožki (zastonj). Lani poleti je šel tastarejši ob dopoldnevih na eno kmetijo za smešno nizko ceno. Dragi moji- smučanje je luksuz- vedno je bilo. Sem hčerka samohranilke, ki si ni mogla privoščit, da bi me dala v šolo smučanja. Jap, moj oče je vedno pravil, daj jo, bom jaz plačal. Ampak jaz sem odrasla pri 7 letih in sem ga skužila, da ne bo nič plačal. Zato sama nisem želela v tečaj (ker je pri seh stvareh na koncu mama plačevala). Raje se ti obnašaj bolj odraslo in bodi s hčerko odkrita. Sploh glede na situacijo (nov otrok). Poglej, kaj se v vašem okolju da dobiti brezplačno za otroke (marsikaj je kje zastonj, če ne posegaš po zvcezdah). Nikoli pa ne obljubljal otroku stvari, ki so jih drugi obljubili. NIKOLI – V VAJINO DOBRO. Pa čeprav je njen oče (sploh, če je tak kot moj, ki je takoj po ločitvo pozabil, da je oče-razen ko mu zapaše)

Kaj pa jim pripada? Obleka, hrana, streha nad glavo, šola…kakor vem ta hčerka ima vse to zagotovljeno.
Vse kar je več je afnanje in luksuz. Osnovne dobrine pa so pokrite iz naslova preživnine.

Torej, zanima me kaj v tem primeru otroku (zakonsko) pripada in ji mora oče zagotoviti? Prosim za razlago od tebe.[/quote]

Kaj misliš, da sem na izpitu, da ti bom dajala razlage? Predvsem otroku pripada očetova ljubezen in pozornost, mnogi pa tega niso sposobni zagotoviti![/quote]

Sej jo dobi.

Če pa misliš, da je očetova ljubezen to, da ji po diktatu matere mora foter plačat tečaj smučanja si pa konkretno ubrisana.

Uh otrok CELO hodi 1x letno na dopust 🙂 Ima zagotovljeno hrano, oblacila in streho nad glavo ostalo je preseravanje 🙂 A lahko zapisete se kakšne pametne besede? Ne, res, kaksni ste to ljudje se vprasam? Lastnemu ocetu je zal denarja za svojega otroka ali kaj? Nekateri res ne vem kdo vam ie dal zivljenje, ker si ne zasluzite zraka ki ga dihate, tako ogabni ste. V dno duse nagnusni. Hvalim bogu vsak vecer, da vas osebno ne poznam! In temu, da moj moz NAJINEMU otroku privosci vse in se vec. Vi se pa malo zanikalite nad vasimi ogabnimi besedami. Mene bi bilo sram, da kaj takega izjavim kaj sele da bi dejansko izrekla. Saj pa nekateri ocitno ne poznate pomena te besede nazalost!??

same si najprej zaslužite za preseravanje.to pa da nas ne poznaš v živo,se najbrž sedaj vsi tuki zahvaljujemo
fehtarice ene pejte delati za luksuz in preseravanje ne pa fehtariti,ni čudn da vas moški zapustijo k ugotovijo da ste k pijavke in ves denar mu porabite

Tvojo situacijo popolnoma razumem in jasno je, da več kot imaš ne moreš dati.

Midva z vidika plač zasluživa nekaj nad povprečjem, kar pomeni, da imava kar lepo osnovo ob dveh plačah. Sprotne obveznosti in kredit pa nam vseeno grenijo vsakdanjik. Glede na to, da je bilo treba letos plačati šolo v naravi, nam je šlo na tesno. Vso opremo smo kupili iz druge roke in lahko rečem, da smučarija glede opreme ni tako draga, če se malo znajdeš. Vse se začne pri dragih tečajih in smučarskih kartah. Kljub temu, da imamo vsi opremo, si 70 eur za smučarske karte na dan te počitnice nismo mogli privoščiti. Tudi na šolo smučanja med zimskimi počitnicami mlajšega otroka nismo mogli dati. Tečaj je stal 210 eur… Ko še nismo imeli kredita smo jima enkrat omogočili tedensko šolo smučanja, kjer sta tudi prespala, ca. 3 leta nazaj. Še vedno razlagata, kako fino sta se imela.

Razmišljam pa o tvojem otroku… Ali obstaja, da bi šla po enkratno socialno pomoč, da bi otrok vsaj enkrat v življenju lahko doživel smučanje?

Vse dobro in upam, da najdeš kaj. 🙂


same si najprej zaslužite za preseravanje.to pa da nas ne poznaš v živo,se najbrž sedaj vsi tuki zahvaljujemo
fehtarice ene pejte delati za luksuz in preseravanje ne pa fehtariti,ni čudn da vas moški zapustijo k ugotovijo da ste k pijavke in ves denar mu porabite

Izkoristiš lahko nekatere organizacije, ki nudijo pomoč otrokom iz soc. ogroženih družin. Dobiš lahko razne subvencije za šole v naravi, izlete, šolsko kosilo, malico in vse sorte drugih reči. Pojdi k socialni delavki v šolo in ji opiši situacijo. Naj te ne bo nič sram, nisi še zdaleč ne edina, ki ne more svojemu otroku privoščiti malih radosti. Luksuz? Smučanje? Saj niste normalni. Smučanje naj bi bilo nacionalni slovenski šport in bi si ga morali privoščiti prav vsi otroci. Ko smo bili mi majhni, smo smučali vsi, tudi najrevnejši. Prav vsaka družina si je lahko privoščila smuči, ker tedaj najcenejše smuči niso stale toliko, kot najcenejši vozen avto na avtomobilskem bolšjaku. Ampak tudi danes lahko dobiš par zelo spodobnih smuči skupaj z vezmi, in to kar zastonj na kosovnem odpadu, ker jih vržejo stran ravno tisti, ki smatrajo smučanje za luksuz. Na bolhi tudi lahko dobiš otroške komplete smuči, vezi, palic, pancarjev po zelo nizkih cenah. Pa tudi smučarsko karto lahko kupiš otroku za 5 €, če se zapelješ na kako manj znano vaško smučišče s čisto spodobno vlečnico (npr. smučišče Polževo). Kar se tiče škrtega fotra pa ti rečem, navadi se, da je tak in ne računaj nanj. Vztrajaj pač pri alimentacijah, z drugim pa si ne žri živcev, ampak raje usmeri energijo v to, kako boš izvohala še več ugodnih načinov, da razveseliš sebe in otroka. Njemu se bo prej ali slej vse povrnilo, otrok bo tudi sam pogruntal, kakšen je. Lahko pa imata čisto prijetno življenje, kljub pomanjkanju. Vsega morda res ne bosta imela, a marsikaj vama pa lahko uspe, kar si celo premožnejše družine ne bi mogle privoščiti.

Napisala si ji lepo in pametno in z veseljem sem prebrala tale post.
Mislim, da je vsaki mamici, ki ostane z otrokom težko.
Če otroci živijo z očetom in mamo, ki se razumeta, je vse čisto drugače in lažje.Tudi , če ni denarja za vse.Ker pri ločitvi gre tudi za ranjenost matere, ki jo doživlja tudi otrok.
Vsaj pri meni je bilo že tako.Dobro sem se zavedala, da nikoli več ne bomo družina , zato sem se trudila, da sem bila čimveč z otroki.Ampak nekdo je manjkal .zelo zelo manjkal.
Oče.Ki se je v zadnjih letih prav psihopatsko in grozeče obnašal do mene.In kaj bi naj naredila?
V takem strupenem ozračju nismo mogli živeti.Še danes mi je žal, da se je tako končalo, pa sem ločena že 16 let, že zdavnaj z drugim , otroci pa so že polnoletni.

Vsakemu povem:nesramna beseda je konjenica!
V zakonu vse zgazi.Ustvarja strupeno okolje, ponižuje, oddaljuje.

In ko se to začne- je konec.

………………………..hahahaaaa…………..a ga naj damo na poskusno tri mesece, ko v službi….:-))………

…………daj – daj, saj nismo otroci, kdo pa lahko vidi naprej kako se bo obneslo…??!!……
predpostavljam, da pa pri tebi potem res vse super laufa, če je to recept…:-)…….pa dober tek želim, upam, da se ne bo kateri med vama tud prenajedel – vedno enakega recepta :- ))))

Kaj pa jim pripada? Obleka, hrana, streha nad glavo, šola…kakor vem ta hčerka ima vse to zagotovljeno.
Vse kar je več je afnanje in luksuz. Osnovne dobrine pa so pokrite iz naslova preživnine.

Torej, zanima me kaj v tem primeru otroku (zakonsko) pripada in ji mora oče zagotoviti? Prosim za razlago od tebe.[/quote]

Kaj misliš, da sem na izpitu, da ti bom dajala razlage? Predvsem otroku pripada očetova ljubezen in pozornost, mnogi pa tega niso sposobni zagotoviti![/quote]

Osnovne dobrine pa so pokrite iz naslova preživnine.…………jap, se strinjam z izjavo:-)…..res, samo potem bi preživnine morale biti dosti večje, kot so….moja 12 letna hčera dobiva zadnje 4 leta 30 evrov- prej pa nič…………..no pa kaj, ati jo je pa vseeno naučil smučati- ravno v ponedeljek odhaja na smučanje preko šole- 6 razred-….:-)))….nekaj dobrega pa je, ve vsaj smučati……:-))))

…….a z 30 evri preživnine pa preživljat otroka……ja, ima še enega otroka……smo mamice bolj za vse, otrok potrebuje marsikaj ne samo hrano pa osnovno obleko, žal to so že otroci, ki imajo več ali manj vsi razne računalnike – telefone, hodijo v glasbeno šolo- je bilo potrebno kupiti harmoniko( pa je ati hitro rekel, da nima- pa mu niti z besedo nisem omenila, da bi naj kaj prispeval:-)…)……..SVET GRE NAPREJ…….TEHNOLOGIJA TUDI…….ZNANJE TUDI…….IN VSE TO STANE,……
……ČE ŽELITE IMETI OTROKE, KI BODO NEKAJ VEDELI, S TEM BODO IMELI VEČJO PRIHODNOST, KOT MI – ENI…….POTEM JE TREBA OTROKU NEKAJ NUDITI IN DATI- SAJ LE TAKO SE LAHKO NAUČI…..!!!!!!

…..tako da- ateki junaki, pa tudi babice z brki- eni mislite, da je dovolj, da otroku mamica razloži, da pač ati sedaj nima- ali da mamica nima ker je kriza……ja, ja……veste, dragi moji, naši otroci niso na svetu zato ker so oni to želeli – ampak zato, ker smo mi želeli…….:-)))

…….dolžnost nas vseh je, da jim omogočimo kar se da lepo in srečno otroštvo….sem pa spadajo tudi smučke, računalniki, kakšni tečaji…..tuji jeziki……ne samo vsak dan toplo kosilo……to pa stane dosti dosti več- kot 30 evrov preživnine….hahahhaa…..

….pa veste, jaz sem svoji hčeri vsa leta nudila vse kar je bilo možno z mojo plačo -pa sem vmes bila tudi kaj brez službe,……. pa ne luksuza, ker našteto ni luksuz, žal, danes je vse to že skoraj potreba…. pa brez atijevega denarja, dal je koliko je mogel in želel, kupil ji je, koliko je bil pripravljen kupiti….- nikoli nisem računala nato – saj bo ati plačal….. ne, ….jaz sem mamica in jaz sem se odločila za otroka in moja skrb je poskrbeti za njo!!!!!!……To je moe poslanstvo….in otrok, ki sem ga jaz rodila in želela, da živi !!!!!

…seveda, ati je zelo pomemben faktor otrokovega življenja, kljub temu, da ne živimo skupaj – mora biti tako!…..pa ne samo denar – vsota, ki jo mesečno iskašlja…..:-(…..vsak dan se slišita po telefonu, si povesta vse o šoli, o problemih, o raznih dogodkih, katerih je vedno preveč….ga tudi na kaj nasere…hahha…..ko mamice ne more ali noče :-)….in še pa še je tukaj…….vikendi, ko sta skupi, kakšen dopust…..ja, čeprav je zelo majhen njegov prispevek v preživnini, so pa meni dosti bolj pomembni njegovi drugi koraki v njenem življenju…:-)))))

…………..IN NE PREVEČ PAMETOVATI NAD RAZOČARANO MAMICO…….

…..ONA JE MAMICA 24 UR, JE GOSPODINJA, JE UČITELJICA, JE ZDRAVNICA – JE RAME ZA JOK, JE TOLAŽBA…….ONA JE SKRATKA VSE IN ZMERAJ- NE SAMO ZA VIKEND, KOT SO ENI OČETJE……

IN ŠE NEKAJ…..NAJVEČJE JE RAZOČARANJE OTROKA, KO JE NEKAJ OBLJUBLJENO – POSEBEJ IZ STRANI ATIJA,…… KER OTROK NI Z NJIM IN SE ŽE TAKO POČUTI ODRINJENEGA IN JE ŠE TOLIKO BOLJ OBČUTLJIV, KER IMA ATI DRUGEGA OTROKA ,…… JA , NE VESTE KAKO BOLI TO,… OBLJUBA…- POTEM PA IZ TEGA NIČ .!!!!………..Lahko se mamice trudimo razlagati in opravičevati, ampak nas boli še bol, kot njih- otroke….POSEBEJ , ČE NIMAMO DOVOLJ DENARJA, DA SAME PLAČAMO TO IN S TEM IZPOLNIMO OBLJUBLJENO…..

….ENI STE OČITNO VSE DRUGO NA PRVEM MESTU KOT – STARŠI…. – se opravičujem izjavi, – SAJ DAJETE TAKE KRITIKE IN IZJAVE- DA SE MALO ZAMISLITE……

pa brez zamere, če sem preveč globoko napisala, TEBI MAMICA, PA DRŽIM PESTI, MORDA BOŠ NAŠLA KJE KAKŠEN VIŠKA DENAR IN JI BOŠ PLAČALA SAMA…….VAŽEN JE OTROK, NE PA KDO PLAČA….:-)))

L.P


1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} PODPIŠEM!

Za nekoga je smučanje luksuz, za drugega pač ne. Vsekakor bi moral otrok ohraniti približno isti standard tudi po ločitvi staršev. Saj ni on kriv, da se starša ne razumeta. In zdaj naj bo kaznovan še s tem, da nekaj, kar je bilo prej normalno postane nepredstavljiv luksuz, čeprav za to ni neke resne potrebe. Samo eden ali oba starša čutita potrebo po obračunavanju, pa magari preko otrokovega hrbta.
Seveda se lahko materialno stanje tudi resno poslabša, to mora razumeti tudi otrok.

Sicer pa prepisujem, kar sem že na enostarševsem forumu napisala:
Opustitev skrbi za otroka bi morali kriminalizirati. Pa ne rečem izenačiti z naklepnim umorom. Huje je to, to je zločin proti človeštvu, da ne skrbiš za svoje otroke. Pa je čisto vseeno ali drugi starš zmore sam skrbeti za otroka ali ne.

Res ne morem verjet kake komentarje berem.
Kako lahko brez poznat ozadnja, zgodbe, obsojate njo, ki želi otroku nudit, pa materialno ne zmore? Saj sam nihče ne zmore razen če ima plačo 1500+.
Ali sploh veste, koliko znaša preživnina? Najlažje je to plačat in reč, jaz sem svoje opravil.
In kje piše, da bi od njega več imela, če ne bi preživnine za otroka zahtevala? To je namreč pravica otroka in ne mame (ta denar). In če je ona kupila opremo, je logično da bi on plačal šolo. Konec koncev je to dodatno.
Če se najmnina, šolske potrebčine, obleke, stroški delijo na 2 plači – ostane več denarja za kaj drugega, kakor če vse to plačuje 1. Pa naj mi zdej kdo pride s pametno, da ker dobiva 200eur preživnine, da se okorišča. Otroka je treba nahranit, obleč, obut, kupit knjige zvezke za šolo, plača šolo v naravi, vsaka dodatna dejavnost je plačljiva…in če kdo misli, da ji od te preživnine še kaj ostane zase naj ga bo neizmerno sram svoje domišljave nesposobne pameti.

Ti pa vzami otroka v roke, daj 10eur za bencin do prvega snega, in jo nauči smučat sama brez plačila šole. Bo poceni in še kvaliteten čas boš preživela z otrokom. Bivši pa naj drugič, če si omisli novo dejavnost za otroka in ji to obljubi, tudi uresniči kakor ve on in zna.


tako je, ne jaz ne ti ne poznava ozadja.Lahko moški zasluži minimalno plačo,pa sedaj ima dva otroka in si enostavno ne more privoščiti.ti si najbrž avtorica ker iz drugega razloga se ne bi zgražala,saj moški že le poskrbeti za oba otroka,ti pa misliš samo na svojega!!!!!!! kVA TA MOŠKI DELA SLABEGA?ker želi poskrbeti za oba otroka? speli se nekam prosim te.ali si avtorka ali pa navadna pijavka na tuj denar


tako je, ne jaz ne ti ne poznava ozadja.Lahko moški zasluži minimalno plačo,pa sedaj ima dva otroka in si enostavno ne more privoščiti.ti si najbrž avtorica ker iz drugega razloga se ne bi zgražala,saj moški že le poskrbeti za oba otroka,ti pa misliš samo na svojega!!!!!!! kVA TA MOŠKI DELA SLABEGA?ker želi poskrbeti za oba otroka? speli se nekam prosim te.ali si avtorka ali pa navadna pijavka na tuj denar[/quote]

No, mogoče je res kje kakšna pijavka.Vse sorte je na svetu.

Sama pa vem, da v enostarševski družini standard drastično pade.

In moški naj ne delajo novih otrok, če še prvemu ne morejo dati, kar so mu obljubili že lani.

Kajti:tudi ON je bil zraven pri spočetju.In ker je potem mama ponavadi sama za vse na svetu, moški pa

se naokoli lajha z mlajšo frajlico ali pa špara denar v štumfu( v ožji okolici poznam par takih

štiridesetletnih in tudi nekaj let starejših FANTIČEV).

Briga jih , kdaj otrok vstane, kdaj ima otrok šolo, govorilne ure, roditeljske sestanke, popoldanske

nastope, praznovanje rojstnih dni, kupovanje obutve in obleke, zvezkov in vsega…

Nakaže denar – preživnino (s težkim srcem, ker si bo zdaj ona s tem denarjem kupila novo šminko…)..

zapre šlic, se vsede v avto in gre na nov randi veselju in novi mlajši naproti.

Največkrat je tako.

Čeprav so med njimi tudi ločeni moški, ki so dobri očki, se trudijo za otroke.Te lahko samo pohvalim,

so pa res v manjšini.

New Report

Close