Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žalostna sem….

Žalostna sem….

Današnji dan ni takšen kot ponavadi. Zelo težko me kaj spravi iz tira in trudim se, da vedno lepo svetim, da moji žarki nagajajo, skratka, da sem pravo sonce-sonček.
Danes pa kljub temu, da svetim, trpim, tako sem žalostna, in ON ve zakaj.
Prosim malo lepih besed, kot jih namenjam jaZ vsem vam kadar jih potrebujete.

Rada vas imam!

žalostni sonček

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček!
Luna je zašla pred eno uro!Nastavi se tvojemu bogu sonca pa bo dan,dnevi lepši.
Pa če ti šepnemo,da te imamo radi,je kaj lažje?
Sp

Sonček, poglej skozi okno…. me vidiš?! Tista žverčka tam gori na tvojem stiroporastem snežaku…..:-)))
Smejčkaj se, vse bo še dobro……..

Sonček! Dobro jutro najprej!
Včasih pride žal tako, da nismo dobre volje. Pa saj vem, da si ti sonček, pa da na tebi redko kdo izzove žalosten pogled…a vendar…danes je pač tak dan…In na ta dan se še posebej razvajaj…Delaj tisto kar si želiš, kar te razveseli, ti vlije pozitivnih misli. Če pa si zelo, zelo žalostna, pa boš videla da bo bolje če vse skupaj prespiš…Se pravi, da te že jutri čaka lep, prijaznejši in toplejši dan…
Pa vedi, da si ti naše Sonce, ki nas razveseljuje, ki nam daje energije in dobre volje! Brez tvojih toplih in veselih sončnih žarkov tudi mi nismo kar bi lahko bili…
Radi te imamo in upamo za tvoj lepši in srečnejši jutri! Vse dobro!!!

JE, hvala!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Upam, žverčka moja, srčno upam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aria, hvala, se trudim uresniciti tvoje besede. Lepo si napisala.

Ja jutri bo novi dan in upam, da bo vesel in nasmejan kot vedno.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, glavno, da še upaš…. to je že svetla točka. Dokler ima človek upanje, živi, pa saj veš to, k*** moj?! :-)))

Ja Klo***k moj, hvala si me že malo nasmejala!

cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hej vidve!Če takoj ne prevedeta tega,bom znoru!Al pa umolknem(v veselje nekaterih!)
Nista več lepi!
Sp

Sonček Sonček … saj veš tudi sama, da vsake toliko prileti mimo kak črn oblaček in pokrije tvoje lepe in tople žarke … Takrat si žalostna … jezna … in trpiš … Tako kot danes, naprimer.
Ampak Sonček … saj veš kako pravi stari pregovor, ki še kako drži …. po vsaki nevihti posije Sonček … :))))) … in tudi ti boš kmalu spet sijala z vso močjo … in nas boš spet razveseljevala s tvojim toplim objemom …

Glavo pokonci … Jutri je nov dan … :))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Na, saj vidiš, en žarek že fejst greje…..
Kdor se vda, je vedno poraženec. Torej – šauflo v roke in kidat, saj te ne bo zasulo!!! :-))))))

Dragi sprevržko, ko pa ti s svojimi ugankami in “prelepimi” besedami znoriš vse živo od žensk do moških, kaj pa takrat?????

Pa te imava midve še vedno za lepega, saj si??? Ali ne???

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kuham mulo!

Nehaj, lumpa, kidala bom kidala, saj mi drugega ne preostane kot da pokidam, kje si, zakaj ne kidas z menoj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, potem jo pa kar kuhaj – pa pazi, da se ti spet ne prismodi!!!:-))

Hvala BGV, cmoka! 🙂

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oh, kaj čem ti razlagati….. med štirimi stenami s prekrasnim pogledom na… ah, tebi je bolje, verjemi.
Zato mi pa zapaše tak intermezzo….:-))

dobro mešaj, ker v tem nisi najboljši, saj veš zadnjič si zažgal polentico.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okej, saj vem, saj že na pol sijem!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne me j***t,jaz sem naaaaaaajboljši kuhar na svetu(dokler,kaj ne prismodim seveda).Prosim,da me kdo spomni,da bo žez pol ure župca kuhana,da ne bo sparela…
Sp

pozabi, da prideš še k meni nekaj skuhati… se ti ne mudi, tam okoli petih bi pa že jedli…:-))

Hja,tako je bilo včasih,ko sva z ženo prišla iz službe,sem kar malo žalosten ratal…
Sp

Meni bi pa bilo všeč, če bi prej jedla… pa saj veš, kilce pa to…:-))

Ne,nisi razumela.Žalost me je prijela,ker sem zdaj doma,brez službe,prej pa “bog i batina”,ah brez veze utrujat s tem,veselimo se zdaj,vi in jaz skupaj…
Sp

New Report

Close