Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek žalostno a resnično…

žalostno a resnično…

Opažam , da me malo dajejo sklepi (mogoče MŠO), imam celo tudi malo povečano temperaturo – 37,5 C
Kaj naj po vaše naredim ?
Naj si grem rezervirat parcelo na Žalah ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Se bojim, da te bo gripa položila v posteljo…bolečine v sklepih, vročina…ja simptomi so že podobni. V posteljo, lekadol, caj in ninanje so najboljše zdravilo…pa C vitamin naj postane tvoja ljubica in čez par dni boš kot prerojen.
Cmoka…pa četudi se okužim…da se hitro pozdraviš in pa-pa.

Žale pa pusti…jih še ne potrebuješ;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Super Štumpi!Ko imam jaz vročino bi veverico pofukal,tolk se mi hoče!
Misli na to!
Ti pa želim čimprejšnje okrevanje,ker brez tebe je tudi malo pusto tukaj!
Sp

No, ker te ni tu med nami…predvidevam, da ninaš…poglej ven v sončka…čutiš kako te božam, crkljam in naj gre gripca hitro stran!

Cmoka, te pogrešam veš to?!;)).

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej, Štumpi, vragec črni, reciva, da sem
jaz Gripa in da skačem po tebi kot nora,
ha, ha, ha, ha!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Štumpi je zgleda res bolan.se ni nič oglasil danes,vsaj tu pri nas ne..
Sp

Doletela ga je, bog mi greh odpusti, kazen
božja!!!! Ej, štumpi štumpi, da bi ti in ko bi ti
vedel ………. ????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija…kaj pa ti je hudega storil….da mu šepetaš o neki kazni božji…me zanima…saj vem da je lumpek…ampak tako hudo…pa ne more biti;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala vsem , ki se me bodrili .
Vam pa veselo sporočam , da je temperatura pri meji normale in da se kmalu zopet slišimo

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pejt na pir in izogibaj se zensk:) works for me;)

Pejt na pir je še nekako okej, da bi se pa izogibal žensk, pa ni okej…ja izogibaj se nepravih žensk, to pa je to!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sem prišel v službo in poškilil, če so vsi prisotni
odg. za Marijo
-Ko bi se ti usta pozlatila
odg. za sonček
-vračam cmoka
odg. za Sprevžkota
-tudi jaz sem te pogrešal (kam. še zmeraj ne dela)
odg. za hribuca
-Kje si stara kljuka ?? (pivo morava pa skupaj spit ,mislim da bi bil že cajt)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sonček pa vrača nazaj eno veliko cmoko in je vesel, da si zopet med nami!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hitro glasovat in pomagat LEO-tu
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close