Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žalostno, da bodo nekateri umrli brez kavsa

Žalostno, da bodo nekateri umrli brez kavsa

Sploh ne vejo, kaj zamujajo. Tok paše, da vdreš v nožnico s svojim nabreklim udom, in zibaš boke, uh uh uh uh 💦

To je najboljši užitek, ki ga človek lahko izkusi. Da žensko lepo in temeljito pofukaš.

Obstajajo tudi večji užitki, mogoče niso toliko fizični, ampak predstavljaj si kakšen užitek mora biti za človeka, ko po več letih maltretiranja s strani neke osebe to osebo uničiš.

Odgovor na objavo uporabnika
Mah, 04.12.2022 ob 16:06

Obstajajo tudi večji užitki, mogoče niso toliko fizični, ampak predstavljaj si kakšen užitek mora biti za človeka, ko po več letih maltretiranja s strani neke osebe to osebo uničiš.

A pa da se ti ženska po letih osvajanja in pihanja na dušo končno ukloni in razpre noge.

 

Nekateri bodo umrli brez fuka, drugi boste pa umrli na ravni orangutana in vaš največji dosežek v življenju bo žlajfanje kurca in mencanje pizde. Jebiga, življenje ni pošteno.

Kaj je slabše se pa ti odloči.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr., 04.12.2022 ob 15:57

Sploh ne vejo, kaj zamujajo. Tok paše, da vdreš v nožnico s svojim nabreklim udom, in zibaš boke, uh uh uh uh 💦

To je najboljši užitek, ki ga človek lahko izkusi. Da žensko lepo in temeljito pofukaš.

Misliš naš Popej jebač, Kokoši, Darwin, še kdo?

Odgovor na objavo uporabnika
lol784, 04.12.2022 ob 16:11

Nekateri bodo umrli brez fuka, drugi boste pa umrli na ravni orangutana in vaš največji dosežek v življenju bo žlajfanje kurca in mencanje pizde. Jebiga, življenje ni pošteno.

Kaj je slabše se pa ti odloči.

Frigidna tercijalka, ki je nad vsem mesnim. Like clockwork 🙂

Če se je tvoja pizduljo izsušila zaradi trajne neuporabe, še ne pomeni da si dosegla Nirvano, ali kakršenkoli višji duhovni cilj, veš? Si le zagrenjenka, lisica, ki pravi grozdju, da je kislo.

Evo, mucke zate. V tolažbo 😁

Heaven': Internet Obsesses Over Woman Fostering 30 Kittens

Odgovor na objavo uporabnika
in se je oglasila, 04.12.2022 ob 16:17

Frigidna tercijalka, ki je nad vsem mesnim. Like clockwork 🙂

Če se je tvoja pizduljo izsušila zaradi trajne neuporabe, še ne pomeni da si dosegla Nirvano, ali kakršenkoli višji duhovni cilj, veš? Si le zagrenjenka, lisica, ki pravi grozdju, da je kislo.

Evo, mucke zate. V tolažbo 😁

Heaven': Internet Obsesses Over Woman Fostering 30 Kittens

Miu miu!

Popay itak da je tu gor 99 procentov provokacije in izživljanja, en procent pa je resno. To z nabrekanjem pa ti najbolj veš hehe 😃 uživaj kolikor se da 💦💦

Ne seveda ne pomeni tega samo po sebi. Drzi pa obratno. Ce si na pragu upokoja (tako kot je tale Popay) in ti je fuk se vedno alfa in omega v zivljnju (do te mere da rabis o tem klobasat po spleti) si pač živel zivljenje omejeno na taksne in drugacne đrkadije.

Sej se ne rabis sramovat. Nismo vsi za vse. Ti žlajfaš štange, kdo drug pa dela kak drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 04.12.2022 ob 16:20

Popay itak da je tu gor 99 procentov provokacije in izživljanja, en procent pa je resno. To z nabrekanjem pa ti najbolj veš hehe 😃 uživaj kolikor se da 💦💦

Darko Ćater z njegovim alteregom Grenivko se spet poserje v temo. 💩

Popeju jebaču lahko častimo  eno uro Dašenke, da mu vzame nedolžnost. Če ne bodo hoteli drugi z mona prispevat, permejdun sam plačam.😆

Odgovor na objavo uporabnika
psihosnif, 04.12.2022 ob 16:23

Darko Ćater z njegovim alteregom Grenivko se spet poserje v temo. 💩

Ooo drekači pozdravljeni. Jaz nisem noben alterego, Darko je pa moja velika ljubezen 😃🌹 ok, še kaj??

 

Popay ti pa pali in razvali hehe

To niti pod razno ni napisal naš Popay

Kaj praviš popej? Baje ima visoko tarifo. Pa za 500 eur permejdun ne bom ubobožal. Ti boš pa le vsaj enkrat pred odhodom pod ciprese fukal.😆

Popay je pristni žrebec, ki je naskočil nešteto kobil. Verjamem mu na besedo.

Če se nekdo toliko ponaša s tem, je zagotovo res. Še nikoli v zgodovini si ni nekdo izmišljeval zgodbe o spolnih avanturah in lagal o svojem uspehu z ženskami. To je kratko malo nemogoč pojav.

Popay je jebač prve klase. 👏👏👏

Ej, ej, nekdo krade Nik… Te teme nisem jst odprl…, čeprav se kar strinjam s tem plagiaterjem… Ampak ne bo šlo, to nisem jst…  Zgleda da bom moral vsako temo pogledat kaj se dogaja…

Odgovor na objavo uporabnika
Popay363, 05.12.2022 ob 06:02

Ej, ej, nekdo krade Nik… Te teme nisem jst odprl…, čeprav se kar strinjam s tem plagiaterjem… Ampak ne bo šlo, to nisem jst…  Zgleda da bom moral vsako temo pogledat kaj se dogaja…

Ne more nekdo krasti nečesa, kar si noben ne lasti. Registriraj se, pa ne boš imel težav z imitatorji. Ampak ne, raje igrate žrtev.

 

Odgovor na objavo uporabnika
butelj814, 05.12.2022 ob 06:08

Ne more nekdo krasti nečesa, kar si noben ne lasti. Registriraj se, pa ne boš imel težav z imitatorji. Ampak ne, raje igrate žrtev.

 


@butelj

Ne seri.., že jebenih 10 let uporabljam ta Nik in valhda si ga jst po logiki lastnlim kot ta pkagiator, ki ga en dan

Se pa strinjam s tabo ampak s to registracijo je tako… Kakor vidim bi moral odprt nov mail.., ker mi pri registraciji stalno odgovarja, da je pod mojim mail-om že registriran Nik.., itak da je na starem sč.., jebo jih sistem..

Pol imam še enga, ki sem ga naredil zaradi političnih in športnih komentarjev, obrnem črke, vse ok.., registracija uspela… Kliknem za oddat komentar, temaaa.., skor sem vrgel monitor iz mize.., tako me je razpizdilo.. Bom probal še, sm se mi ne da novega maila ustvarjat.

Žal mi je zarad grenivke da je padla na foro… Jebi ga, eni smo preveč pošteni za virtualo..

Ampak ok.., avtor je čist ok to napisal, vseeno jst tud v teoriji ne bi to odprl.. V bistvu mi je preveč resna za moje razmišljanje o življenju.. Kaj je za koga škoda je men čist vseeno, vsak si kroji svojo usodo sam..

Če se da pomagam, če ne ko ga jebe..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay363, 05.12.2022 ob 07:17


@butelj

Ne seri.., že jebenih 10 let uporabljam ta Nik in valhda si ga jst po logiki lastnlim kot ta pkagiator, ki ga en dan

Se pa strinjam s tabo ampak s to registracijo je tako… Kakor vidim bi moral odprt nov mail.., ker mi pri registraciji stalno odgovarja, da je pod mojim mail-om že registriran Nik.., itak da je na starem sč.., jebo jih sistem..

Pol imam še enga, ki sem ga naredil zaradi političnih in športnih komentarjev, obrnem črke, vse ok.., registracija uspela… Kliknem za oddat komentar, temaaa.., skor sem vrgel monitor iz mize.., tako me je razpizdilo.. Bom probal še, sm se mi ne da novega maila ustvarjat.

Žal mi je zarad grenivke da je padla na foro… Jebi ga, eni smo preveč pošteni za virtualo..

Ampak ok.., avtor je čist ok to napisal, vseeno jst tud v teoriji ne bi to odprl.. V bistvu mi je preveč resna za moje razmišljanje o življenju.. Kaj je za koga škoda je men čist vseeno, vsak si kroji svojo usodo sam..

Če se da pomagam, če ne ko ga jebe..

Popej ti si bindek. Neregistriran nik ne more bit pod nobenim pogojem tvoj in ti ga posledično ne more nihče ukrast. Pika.

@ti…, s tem prstom..

Sam si citiral to kar sem napisal… In tam piše zakaj se ne morem in ajde tud očitno ne znam registrirat.. Edina možnost je nov mail.. Bom videl, treba si vzet čas.

New Report

Close