Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zamaščena jetra, čiščenje jeter

Zamaščena jetra, čiščenje jeter

Saj so ti že vse dobro napisali, glede hrane (ne predelane hrane, ne sladkorja, bi dodala – ne jej rdečega mesa vsaj, če se mu ne moreš odpovedati in ne uživaj mlečnih izdelkov), ampak jaz prisegam na kurkumo, regrat, glino in definitivno pegasti badelj, vendar v izvorni ibliki, brez dodatkov kakega B kompleksa ipd. Pegasti badelj je en najboljših častilcev prostih radikalov, ki nastanejo pri razgradnji strupov z glino, kurkumo, regradom, pa tudi saje uživam ta razstrupljanje, skoraj vsak dan, izmenično z glino. In ja, imam znanko z tamascenimi hetri, ki se hitro popravljajo le s kurkumoin badljem.  Te dodatke ti zagotovo priporočam, saj so vsi po vrsti totalno naravni, brez kemije, le z ekstrakti pridobljeni ekstrakti, nekaj najboljšega v medicini oziroma zdravilstvu.

Kupi bio kurkumo, zjutraj spij najprej 2 deci tople vode, potem pa krop prelijemo po žlici kurkume, dodaj malenkost popra in kokos-olja, pusti stati 10 minut in spij. To dela čudeže tudi na testih. Kurkuma je tako čudežna, da jo moj partner uporablja kot protibolecinske tablete, recimo za zobobol. Jaz za menstrualne težave in res blazno pomaga.

Kurkuma!!! To je rešitev za vse, še posebej za jetra.

Potem boš pa neprevidno ali zasanjano stopila čez pločnik in te bo smrtno avto zbil, boš pa vsaj zdrava umrla. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2022, 09.04.2023 ob 23:27

Saj so ti že vse dobro napisali, glede hrane (ne predelane hrane, ne sladkorja, bi dodala – ne jej rdečega mesa vsaj, če se mu ne moreš odpovedati in ne uživaj mlečnih izdelkov), ampak jaz prisegam na kurkumo, regrat, glino in definitivno pegasti badelj, vendar v izvorni ibliki, brez dodatkov kakega B kompleksa ipd. Pegasti badelj je en najboljših častilcev prostih radikalov, ki nastanejo pri razgradnji strupov z glino, kurkumo, regradom, pa tudi saje uživam ta razstrupljanje, skoraj vsak dan, izmenično z glino. In ja, imam znanko z tamascenimi hetri, ki se hitro popravljajo le s kurkumoin badljem.  Te dodatke ti zagotovo priporočam, saj so vsi po vrsti totalno naravni, brez kemije, le z ekstrakti pridobljeni ekstrakti, nekaj najboljšega v medicini oziroma zdravilstvu.

Kupi bio kurkumo, zjutraj spij najprej 2 deci tople vode, potem pa krop prelijemo po žlici kurkume, dodaj malenkost popra in kokos-olja, pusti stati 10 minut in spij. To dela čudeže tudi na testih. Kurkuma je tako čudežna, da jo moj partner uporablja kot protibolecinske tablete, recimo za zobobol. Jaz za menstrualne težave in res blazno pomaga.

Kurkuma!!! To je rešitev za vse, še posebej za jetra.

Kurkuma nastopa skoraj v vseh indijskih jedeh, Indijci bi morali pokati od zdravja, če bi bilo to tako učinkovito, kakor obljubljajo bio prodajalci.  🙂

Poglavitna težava je stres in tempo življenja, veliko sedimo, malo se gibamo, pa tudi prehranjujemo se z (industrijsko) hrano, ki jo po navadi na hitro vase zmečemo, kar botruje tudi ko povišani telesni teži. Če je življenjski slog enak, da boš ti pojedel magično tabletko kurkume ali konopljinega pripravka, ki bo vse normalizira s čarobno zdravilno paličico, je tudi bolj z naivno vero povezano, kakor pa dejanskim stanjem. 😉

Grenka hrana je za čiščenje jeter.
Za obroke samo belo meso in zelenjava. Nič sladkorja, OH.

naredi čiščenje jeter z grenko soljo in oljem. ni najbolj prijetno, rabiš en dan zase, ampak je vredno. moja zdravnica dela to vsako leto 4x.

Kaj ste pa pili’da se vam stanje tako hitro izboljsalo?

New Report

Close