Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zame obrok brez mesa sploh ni obrok

Zame obrok brez mesa sploh ni obrok

Še kdo?

Zame je že samo meso obrok 🙂


hahahaha

Ce skuham kaj brez mesa, so vsi po dveh urah lacni, sploh otroci, ki meso potrebujejo za rast in razvoj.

Ziher. Po dveh urah? In za rast in razvoj 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Po dveh urah? 🤣😂💖💖😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂💖😂😂💖😂😂😂😂😂Po dveh urah? 🤣

Obratno. Brez rastlin ni obroka.

Burger brez mesa in vseh drugih živalskih izdelkov:
[img]https://chocolatecoveredkatie.com/wp-content/uploads/2019/08/Homemade-Veggie-Burgers-Grillable-Vegan-Gluten-Free.jpg[/img]

Burger brez rastlin:
[img]https://www.timothysmarketplace.org/wp-content/uploads/2017/11/pre-cooked-patties-1.jpg[/img]

Ziher. Po dveh urah? In za rast in razvoj 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Po dveh urah? 🤣😂💖💖😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂💖😂😂💖😂😂😂😂😂Po dveh urah? 🤣
[/quote]

Ja kako si ti duhovita, saj ne morem verjet. – sarkazem

Ne sodi po sebi. Tudi pri nas je enako. Če je kosilo brez mesa, so po dveh urah (ali celo manj) že vsi v kuhinji in hladilniku. Še opomba: noben od nas 5 ni debel

Ja kako si ti duhovita, saj ne morem verjet. – sarkazem

Ne sodi po sebi. Tudi pri nas je enako. Če je kosilo brez mesa, so po dveh urah (ali celo manj) že vsi v kuhinji in hladilniku. Še opomba: noben od nas 5 ni debel
[/quote]

Pojej npr. enako količino arašidovega masla kot mesa, pa te bo nasitilo dlje kot meso. Meso ni niti najbolj kalorična hrana, niti hrana z največ beljakovinami, niti hrana z največ maščobami, tako da ni popolnoma nobene logike, da bi bila to hrana, ki bi te najbolj nasitila.

Tako da to, da ga samo meso nasiti, lahko reče samo nekdo, ki nima pojma o prehrani.

Pojej npr. enako količino arašidovega masla kot mesa, pa te bo nasitilo dlje kot meso. Meso ni niti najbolj kalorična hrana, niti hrana z največ beljakovinami, niti hrana z največ maščobami, tako da ni popolnoma nobene logike, da bi bila to hrana, ki bi te najbolj nasitila.
[/quote]

Ni popolnoma nobene logike, da bi bilo pri vseh enako. Ker potem bi čisto vsi čisto vse delali enako. Napisala sem, naj Predebeli ne sodi po sebi in pišem enako tudi tebi. Kar ustreza tebi, morda ne ustreza nam in obratno. In prav je oboje, vsak po svoje. Avtorica nas sprašuje, kakšne so naše izkušnje, naš občutek in sem ga napisala.

Odgovorila sem pa zato, ker mi grejo tile smeški blazno na organe. Kot da je vsako mnenje, ki je različno od mnenja Predebeli, napačno in vredno posmeha. Kar pa ni.

Ni popolnoma nobene logike, da bi bilo pri vseh enako. Ker potem bi čisto vsi čisto vse delali enako. Napisala sem, naj Predebeli ne sodi po sebi in pišem enako tudi tebi. Kar ustreza tebi, morda ne ustreza nam in obratno. In prav je oboje, vsak po svoje. Avtorica nas sprašuje, kakšne so naše izkušnje, naš občutek in sem ga napisala.

Odgovorila sem pa zato, ker mi grejo tile smeški blazno na organe. Kot da je vsako mnenje, ki je različno od mnenja Predebeli, napačno in vredno posmeha. Kar pa ni.
[/quote]

Pri vseh kalorije enako pomenijo in maščobe in beljakovine. Kar se razlikuje od osebe do osebe, je namišljenost in placebo efekt.

Zame pa obrok s truplom ni obrok

Aja? kaj pa ima meso, da je dobro za rast in razvoj? holesterol in nasičene maščobe?

Meso kuhajo ženske, ki se jim ne ljubi kuhati kaj drugega, kot na brzino zmetati par zrezkov v ponev. Zaradi dodatkov meso zadiši in potem imajo vsi filing, kako dobro jejo. Če odvzamemo te dodatke, ki ji vsake toliko celo inšpektorji obelodanijo, dobimo kos puste žagaste deske, ki zaradi maščobe neprijetno diši.

Moji otroci nikol niso marali mesa, jim smrdi. Po brezmesnem kosilu pa mi nismo nič lačni, posladek pa vseeno paše;)

Tudi zame ni bil vse dokler nisem hudo zbolel.

New Report

Close