Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zamerim mu, ker me je naplahtal

Zamerim mu, ker me je naplahtal

Po ta novem sem zaročena, zaročena fajn tipom, ki pa ima eno veliko napako. Škrt je in to zelo, pa se tega niti ne zaveda. Kupil mi je totalno poceni zaročni prstan. Ker zaročenec in tudi prstan veliko pomenita, ga imam na prstu nonstop, res vse delam z njim. Zdaj pa je ta lepi prstan začel spreminjati barvo. Zaročenca sem vprašala kaj je to za en material, on meni da je to neka platina z diamantom. Zgleda prstan že lepo, zdelo pa se mi je res nemogoče, da bi dal za zaročni prstan celo premoženje, kar bi bilo če bi bil res iz materialov, ki jih je navedel zaročenec. Ker mi ni šlo skupaj, sem vrtala naprej in prišla sva do tega, da je prstan kupil v enem od šoping centrov, v trgovinici z nakitom.

Tako sem razočarana nad njegovim odnosom, počutim se ponižano in prevarano. Denar pri njem ni problem. Boli me ker me ima tako za poceni, da me zaroči s prstanom za par evrov, čeprav ve koliko mi take zadeve pomenijo. Mar bi mi povedal že takoj, ko mi ga je dal, da je kupil bižuterijo. Zdaj sem pa v dilemi, naj se s takim nonšalantnežom, ki ne ve kakšne so moje žele in povrhu škrtuhom, sploh poročim.

 

Pa kako se ti ??? Dej pejt spt.

Stari moj ve vec ko jih mate bolj si dvigujete ceno… Ko da ste device… Za vse slabe izkusnje iz prejsnjih vez skusate novemu izdat fakturo… Pa halo???

Dobro te je ocenil, da si plitka kokoš, vredna kakšne bižuterije in ne česa več, pa je temu primerno ravnal.

nova
Uredništvo priporoča

Denar pri njemu ni problem, pa ti je kupil zaročni prstan, ki razpade še pred poroko? Mu je pač denar pomembnejši od tvojega zadovoljstva.

Kakšne razvajene babnice ste to? Ste se vse z zlato žlico v ustih rodile?

Razumem point tega posta. Moj mi je tudi kupil zaročni prstan (po mojih poizvedovanjih, je bil okrog 2.200e). Zame je sicer to nepredstavljivo ogromno denarja, a zanj  je to malenkost, mačji kašelj, ki ga že v naslednjem trenutku pozabi. Torej – koliko je ta prstan sploh vreden? Kolikor meni, ogromno? Kolikor njemu – praktično nič?

Karte na mizo in mu povej.Ne užaljeno, ne s čustvi, ampak realistično.Tako kot si napisala nam.Kar se sprašuješ ti, bi se vprašala tudi jaz.Kajti v zakonu biti z moškim škrtuhom, to mora biti nočna mora.Če ti ne more kupiti enega prstana iz zlata, saj ni treba da je sto na uro drag – kako bo šele odprl denarnico za družino in otroke? Ti jaz povem, da jo ne bo in mu bo vse škoda.Hvala lepa! S takim tipom ni dobro imeti družine…Če ga boš imela pa dovolj in se boš ločila, ti pa preživnine ne bo dajal.Mu bo preškoda…si bo raje kupil kaj zase…

Odgovor na objavo uporabnika
Razočarana zaročenka, 03.08.2021 ob 00:14

Po ta novem sem zaročena, zaročena fajn tipom, ki pa ima eno veliko napako. Škrt je in to zelo, pa se tega niti ne zaveda. Kupil mi je totalno poceni zaročni prstan. Ker zaročenec in tudi prstan veliko pomenita, ga imam na prstu nonstop, res vse delam z njim. Zdaj pa je ta lepi prstan začel spreminjati barvo. Zaročenca sem vprašala kaj je to za en material, on meni da je to neka platina z diamantom. Zgleda prstan že lepo, zdelo pa se mi je res nemogoče, da bi dal za zaročni prstan celo premoženje, kar bi bilo če bi bil res iz materialov, ki jih je navedel zaročenec. Ker mi ni šlo skupaj, sem vrtala naprej in prišla sva do tega, da je prstan kupil v enem od šoping centrov, v trgovinici z nakitom.

Tako sem razočarana nad njegovim odnosom, počutim se ponižano in prevarano. Denar pri njem ni problem. Boli me ker me ima tako za poceni, da me zaroči s prstanom za par evrov, čeprav ve koliko mi take zadeve pomenijo. Mar bi mi povedal že takoj, ko mi ga je dal, da je kupil bižuterijo. Zdaj sem pa v dilemi, naj se s takim nonšalantnežom, ki ne ve kakšne so moje žele in povrhu škrtuhom, sploh poročim.

 

Ti Ne veš kaj je ljubezen. Poroči se s kamnom, bo zdržal celo tvojo razprtijò.

Odgovor na objavo uporabnika
Devistated, 03.08.2021 ob 03:15

Ti Ne veš kaj je ljubezen. Poroči se s kamnom, bo zdržal celo tvojo razprtijò.

Pa Loči se, še predno se poročìš, da ne dobiš še počenih loncev za dar. 😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂🤩 Samo teženje. Po temle, se niti počenega grorša ne zaslužiš  Sorry.

Kamn

 

Opet ja i ti sami

Tvoje telo mene mami

 

Proradilo, je ovo vino

Bit če nama, nočas fino

 

Zapalili, smo sveče

Stobom vreme, sporo teče

 

Legli, jedno pored drugo

To če trajat, nočas dugo

 

Na uho šapni, šta da radim

Dal da grebem, il da mazim

 

Lepo se obnasaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saj on je že kamen! Če ji še pred poroko ne more kupiti enega prstana iz boljše kovine, kot je navaden pleh, hvala lepa za takega škrtuharja! Kaj šele bo! Vse mu bo škoda : denarja za plenice, za otrokova oblačila, za njo bo vsak evro preveč.

Dragi moji, ko je družina, je treba odpreti denarnico.Če jo že sedaj ne zna, jo tudi nikoli ne bo!

Škrtuh naj ostane sam.

Avtorica, preveč boš trpela ob takem tipu.Za vse nakupe boš sama, on bo pa sedel na denarju.

Pa ga tebi ne bo dal.

 

Definitivno mu ga vrni. Reč, da tega ne boš nosila.

 

če je pravi dec se ti bo itak odkupil.

Pa saj ne vem kdo je bolj butast, avtorica teme ali tisti ki padate na to neumno izmišljotino.

Res grdo in ni se za poročiti s tem človekom. Kako si drzne?!?

 

P.S. Zaročenec… če bereš … Beži stran, kolikor le zmoreš hitro! Run for your life!

Ne vem katera ženska ne bi bila užaljena, če bi ji moški kupil zaročni prstan, ki ni vsaj srebrn, če ne zlat. Zaročni prstani morajo biti dobre kvalitete, zato pa so v posebni skupini prodaje, ker se nosi celo življenje, poleg poročnega prstana.

Na tvojem mestu bi moškemu povedala, da ni v redu kvalitete in da želim, da greva naslednjega kupit skupaj, v zlatarno. Že za 300 eur dobiš zaročni prstan in če denar ni problem in težko da vsaj teh 300 eur, potem pa boljše, da ga niti nimaš.

Premisli pa, kako boš živela s škrtuhom. To je enako, kot da denarja nimata. Hočem reči, da je iskren pogovor povsem na mestu.

Verjami, odnos in vrednost se krepita, kot tudi ljubezen, če si v odnosu brutalno, ampak spošljivo iskrena. Jaz sem v odnosu nekatere stvari pričakovala in mu to dala jasno vedeti, če ne bi mogoče tudi jaz imela na roki zaročni prstan pod 100 eur. Moški mi ga je hotel kupiti za več kot 1.000 eur, pa sem si potem izbrala zelo lepega za dobrih 600 eur. Pa ne gre toliko za denar, ampak pri nekaterih stvari moraš gledati na kakovost, če želiš ohraniti čim daljšo dobo trajanja. Npr. prijatelja sta kupila poceni poročne prstane, po 10 letih pa sta morala kupiti nova, ker sta bila stara uničena. Pregovor: nisem dovolj bogat, da bi kupoval poceni,  še kako drži, če gre za stvari, ki jih bomo uporabljali na dolgi rok.

Upam, da je to spet izmišljenaj zgodbica. Drugače pa avtorica: delaš sramoto nam ženskam.

Če je to vsaj malce resnično:

če je prav dec, te bo nogiral takoj.

Tako kot je ROk napisal: samo bežat stran od take babure.

Pa zaročni prstani: a to malce preveč ameriške filme gledate? Res ste ene babe prava sramota za ženski svet.

Odgovor na objavo uporabnika
erkl., 03.08.2021 ob 09:36

Ne vem katera ženska ne bi bila užaljena, če bi ji moški kupil zaročni prstan, ki ni vsaj srebrn, če ne zlat. Zaročni prstani morajo biti dobre kvalitete, zato pa so v posebni skupini prodaje, ker se nosi celo življenje, poleg poročnega prstana.

Na tvojem mestu bi moškemu povedala, da ni v redu kvalitete in da želim, da greva naslednjega kupit skupaj, v zlatarno. Že za 300 eur dobiš zaročni prstan in če denar ni problem in težko da vsaj teh 300 eur, potem pa boljše, da ga niti nimaš.

Premisli pa, kako boš živela s škrtuhom. To je enako, kot da denarja nimata. Hočem reči, da je iskren pogovor povsem na mestu.

Verjami, odnos in vrednost se krepita, kot tudi ljubezen, če si v odnosu brutalno, ampak spošljivo iskrena. Jaz sem v odnosu nekatere stvari pričakovala in mu to dala jasno vedeti, če ne bi mogoče tudi jaz imela na roki zaročni prstan pod 100 eur. Moški mi ga je hotel kupiti za več kot 1.000 eur, pa sem si potem izbrala zelo lepega za dobrih 600 eur. Pa ne gre toliko za denar, ampak pri nekaterih stvari moraš gledati na kakovost, če želiš ohraniti čim daljšo dobo trajanja. Npr. prijatelja sta kupila poceni poročne prstane, po 10 letih pa sta morala kupiti nova, ker sta bila stara uničena. Pregovor: nisem dovolj bogat, da bi kupoval poceni,  še kako drži, če gre za stvari, ki jih bomo uporabljali na dolgi rok.

 

Ojej, saj ne morem verjeti kake neumnosti berem.

Ampak vsekakor piši drugič v svojem imenu. Ne piši v imenu vseh žensk. Mislim, da večina žensk ni tako trapastih kot si ti. Sorry, ampak res mi gre na živce, ko se ene obnašate kot kure potem pa pišete, da to velja za vse ženske.

Nismo vse ženske ke.p.

Če se model gre neke zaroke, naj to spelje kot je treba, ne pa z neko bižuterijo. S tem že pokaže kakšen odnos ima do ženske. Morda pa ti na lep način želi povedati, da bo tudi vajin zakon kratkega roka in vse skupaj nič vreden.

Odgovor na objavo uporabnika
samo beži naj, 03.08.2021 ob 09:40

Upam, da je to spet izmišljenaj zgodbica. Drugače pa avtorica: delaš sramoto nam ženskam.

Če je to vsaj malce resnično:

če je prav dec, te bo nogiral takoj.

Tako kot je ROk napisal: samo bežat stran od take babure.

Pa zaročni prstani: a to malce preveč ameriške filme gledate? Res ste ene babe prava sramota za ženski svet.

V čigavem imenu pa pišem kot v svojem? Pa tudi ti, upam, da nisi tako domišljava, da misliš, da tvoje mnenje na splošno predstavlja mnenje žesk, kar bi bilo kontradiktorno tistemu kar pišeš, ampak pri takšnih kot ti, ki tako obsojajo druge, zaradi različnih pogledov, kaj dosti več ne moremo pričakovati.

Mogoče je pa imel namen poročnega kupiti dražjega in mogoče je bolje da se res ne poročiš, ker očitno ti je primaren denar, zaročenec je pa očitno dober človek s povprečno plačo in posledično racionalen. Taki ceneni kalibri kot ti rabijo miljonarja ampak slednji sicer čez nekaj let menjajo za nov model žene ampak prstan bo pa sigurno tak (če ne še boljši) kot boš hotela…

 

p.s.

zate sploh ni drag prstan, ker tisti ki nosijo drage prstane ga dajo dol ko počnejo “umazana” dela- kuhanje, vrt in tako naprej..

Jaz imam tudi veliko denarja, mi par jurjev ne pomeni nic. Ce bi se ponovno zarocil bi tudi kupil poceni prstan, in tudi odpikal bi te tisti trenutek ko bi zabrejila

A se ti je odpeljalo? Imaš fajn tipa, ki še ima neke manire. Zasnubil te je! To danes fantje sploh ne počnejo več, ti pa mu boš težila zaradi poceni prstana? Ženska, pojdi k zdravniku, sigurno si nekje vmes na glavo padla.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 03.08.2021 ob 08:50

Res grdo in ni se za poročiti s tem človekom. Kako si drzne?!?

 

P.S. Zaročenec… če bereš … Beži stran, kolikor le zmoreš hitro! Run for your life!

Kar naj beži! Tudi jaz ga ne bi marala!

Ti kar nosi bižuterijo, ki ti jo bo dal fant.Če se tako malo ceniš!

V zakonu mu bo tudi škoda denarja za tvoje obleke.Boš lahko nosila fernke iz Mirelle za 5 eurov.

Čin – čin!

New Report

Close