Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zamislite si: če bi bila lahko za en dan moški

Zamislite si: če bi bila lahko za en dan moški

Mojega vprašana niste povsem prav razumele. Morda bi bilo bolje vprašati: če bi bila za en dan moški, brez “lahko”. S tem izgleda, kot da si moramo ženske to želeti.

Pa nisem mislila tega. Bolj kot spodbudo za razmislek o tem, kako je drugače biti moški kot ženska.

Dobro si povedala, luzza: ne gre za to, kaj je boljše ali slabše. Samo za to, da je pač drugače. Bolj za celostno občutje sveta, svojega telesa, čustev … in seveda nasprotnega spola. 🙂

Očitno se ti je kak tip precej zameril 🙂 Upam, da ne tvoj 🙂

Zjutraj se vstaneš, si ga zdrkaš oreng (da vidim če je to res balzam za dušo). Potem greš na WC – se ne slačiš, sklanjaš (to definitivno je užitek), greš v mesto, gledaš po puncah, jim mežikaš (nihče te čudno ne gleda) ….Te v parku pritisne lulat (hcat, pardon) – malo pogledaš okrog in ob drevesu brez težav opraviš, nihče ne opazi, kajti mogoče zamišljeno gledaš lubje… Greš sam v lokal – seveda si frajer, ne neka pička, ki sigurno išče fuk. Ogromno je pozitivnih stvari in mislim, da zame bi bil en dan v moškem premalo. Kje pa je še služba, kakšna zabava….Ne, mislim da bi še v en teden komaj stlačila vse, kar bi želela izkusiti kot moški….

Ti pa imaš zares dobro mnenje o moškem življenju 🙂

Očitno se ti je kak tip precej zameril 🙂 Upam, da ne tvoj 🙂
[/quote]

Neeee, sploh ne. Samo mi je smešen ta posnetek in simpatične so mi razlike moški/ženska. Ženske pač nimamo te “nothing box”, zato bi šla to probat kako je 🙂

Nič me ne bi bilo strah. Lahko bi poslala prijave na večino oglasov za delo, ker večina delodajalcev išče moške – za moška dela.


Večina tega kar sanjaš je v družbi vsaj neodobravana, če že ne preganjana .

To, da lahko mislimo na nič, drži. Ampak, zakaj nas ženske prekašajo pri deadbrain službah, ala tekoči trak in podobno?

Nisi fovš moškim, ki obvladamo klasična moška opravila, o katerih babe nimate pojma, in hkrati počnemo vse, kar je klasičnega babjega? Ne nabijaj, ker o marsičem nimaš pojma…sama samcata out of nowhere, ne bi preživela, verjem…
[/quote]

A bejž no? A preživetje je klasično moško opravilo?
Preživetje out of nowhere ni odvisno od spola, ampak od tipa osebe in veliko sreče.
Ker klasična “zaščita” žensk je v glavnem potrebna samo pred drugimi moškimi….Če teh ni, se čisto lepo znajdemo. Poguglej si Liso theris, pa uno, ki je preživela padec letala, pa žensko iz Sibirije, ki je 70 let živela sama da sredi divjine, pa inuitko, ki so jo pozabili na otoku za 11 let, pa uno, ki je šla sama s kamelami čez Avstralijo…komot preživimo…pravzaprav je dejstvo, da se naše možnosti preživetja v odsotnosti moških zvišajo, ne znižajo…

A bejž no? A preživetje je klasično moško opravilo?
Preživetje out of nowhere ni odvisno od spola, ampak od tipa osebe in veliko sreče.
Ker klasična “zaščita” žensk je v glavnem potrebna samo pred drugimi moškimi….Če teh ni, se čisto lepo znajdemo. Poguglej si Liso theris, pa uno, ki je preživela padec letala, pa žensko iz Sibirije, ki je 70 let živela sama da sredi divjine, pa inuitko, ki so jo pozabili na otoku za 11 let, pa uno, ki je šla sama s kamelami čez Avstralijo…komot preživimo…pravzaprav je dejstvo, da se naše možnosti preživetja v odsotnosti moških zvišajo, ne znižajo…
[/quote]

Veš, mislim da imaš preveč negativen odnos do moških. Namesto da bi se poskušala vživeti v njih jih napadaš. kar poprek.

Mogoče se pa tudi moški kdaj počutijo ogrožene od žensk, Se ti ne zdi? 🙂

Predvsem pa bi rada malo spodbudila vašo domišljijo ne pa sovraštva ali zamer med spoloma. Če se sama skušam malo vživeti morda lažje razumem kako stvar, ki jo moški počnejo in mi gre na jetra. 🙂

Veš, mislim da imaš preveč negativen odnos do moških. Namesto da bi se poskušala vživeti v njih jih napadaš. kar poprek.

Mogoče se pa tudi moški kdaj počutijo ogrožene od žensk, Se ti ne zdi? 🙂

Predvsem pa bi rada malo spodbudila vašo domišljijo ne pa sovraštva ali zamer med spoloma. Če se sama skušam malo vživeti morda lažje razumem kako stvar, ki jo moški počnejo in mi gre na jetra. 🙂
[/quote]Jaooo, to je pa čista utopija, da boš ti popolnoma zavoženo in noro možačo odvrnila od sovraštva do moških.

Jaooo, to je pa čista utopija, da boš ti popolnoma zavoženo in noro možačo odvrnila od sovraštva do moških.
[/quote]

No, meni se ne zdi zavožena. Morda ima samo slabe izkušnje z moškimi ali kaake travme. Tudi moški morate razumeti nasprotni spol …

Veš, mislim da imaš preveč negativen odnos do moških. Namesto da bi se poskušala vživeti v njih jih napadaš. kar poprek.

Mogoče se pa tudi moški kdaj počutijo ogrožene od žensk, Se ti ne zdi? 🙂

Predvsem pa bi rada malo spodbudila vašo domišljijo ne pa sovraštva ali zamer med spoloma. Če se sama skušam malo vživeti morda lažje razumem kako stvar, ki jo moški počnejo in mi gre na jetra. 🙂
[/quote]

Ne, v bistvu ga nimam. Odnos je približno tak, kot do žensk, če je oseba v redu, je kul, če pa ni, se ji pa izognem, ne glede na spol.
To je bilo samo v odgovor thorru, da ženske brez moških v divjini ne bi preživele.
Moje mnenje je, da bi.

Pederčina naj pove kako je, iz moškega v žensko in nazjaj, pa še kaj vmes.

Ne, v bistvu ga nimam. Odnos je približno tak, kot do žensk, če je oseba v redu, je kul, če pa ni, se ji pa izognem, ne glede na spol.
To je bilo samo v odgovor thorru, da ženske brez moških v divjini ne bi preživele.
Moje mnenje je, da bi.
[/quote]

Tu se strinjam. Nekatere bi preživele same tudi v puščavi. Druge pa ne. Isto je z moškimi.

Se pa ne strinjam, da med moškim in ženskim doživljanjem sveta ni zanimivih razlik …

Tu se strinjam. Nekatere bi preživele same tudi v puščavi. Druge pa ne. Isto je z moškimi.

Se pa ne strinjam, da med moškim in ženskim doživljanjem sveta ni zanimivih razlik …
[/quote]

Zelo verjetno, da so:)) ampak si jih jaz ne znam predstavljati….to je verjetno stvar perspektive, ki je pa iz svojega položaja ne vidiš, pa če še tako naprezaš domišljijo. ..

Zelo verjetno, da so:)) ampak si jih jaz ne znam predstavljati….to je verjetno stvar perspektive, ki je pa iz svojega položaja ne vidiš, pa če še tako naprezaš domišljijo. ..
[/quote]

No, jaz bi rada ravno spodbudila to domišljijo … nekaterim gre očitno to malo lažje od rok …

No, jaz bi rada ravno spodbudila to domišljijo … nekaterim gre očitno to malo lažje od rok …
[/quote]

Ok. Verjetno bi probala kaj adrenalinskega….ker jaz sem sicer bolj ziherašica, kakšne dirke, kaj utrganega, nevarnega…to imajo moški bolj v krvi, kot ženske

Ok. Verjetno bi probala kaj adrenalinskega….ker jaz sem sicer bolj ziherašica, kakšne dirke, kaj utrganega, nevarnega…to imajo moški bolj v krvi, kot ženske
[/quote]

Ja, kaj takega sem imela tudi sama v mislih 🙂

Imela bi dan, ko ne bi bilo potrebno narediti nič.
Vstala bi, šla po nakupih, vmes se še kje ustavila v kakšnem bifeju, prišla domov, kjer bi me čakalo kosilo in pospravljena hiša. Nato bi šla spet pohajat in se vrnila zvečer domov in šla spat.

Ok. Verjetno bi probala kaj adrenalinskega….ker jaz sem sicer bolj ziherašica, kakšne dirke, kaj utrganega, nevarnega…to imajo moški bolj v krvi, kot ženske
[/quote]
Ženske ste bolj utrgane kot moški, ni potrebe po spremembah.

Vse to že sedaj počneš, opisala si povsem običajen dan današnje puhloglavke, z izjemo tega, da če si smska, zi nima kdo pospravit in gat oprat, zato slednjih niti ne nosiš.😁

Vse to že sedaj počneš, opisala si povsem običajen dan današnje puhloglavke, z izjemo tega, da če si smska, zi nima kdo pospravit in gat oprat, zato slednjih niti ne nosiš.😁
[/quote]

In kako ti točno veš, kaj jaz počnem? Kaj misliš, da imamo doma skrito kamero, ali kaj?
Kdo misliš, da skuha celi familji, kdo misliš, da pospravlja, kdo misliš, da dela na vrtu, kdo misliš, da kuri ogenj, kdo misliš, da čisti, pere in lika, kdo odnaša smeti, kdo misliš, da sčisti zamašene odtoke?

New Report

Close