Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zamorček Mišoni

Zamorček Mišoni

Ker si tako priden in ker samo delaš na lubija ***§§§§****

C:\Moji dokumenti\Moje slike\11dojencki.jpg

TVOJA MUCA

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh, Muca, kok mam jest poln kufr tega posla. Komaj že čakam dopusta.
Prva runda bo že to soboto. Čofa , čofa.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

OOOO a boš tud ti ritko mal namoču…uuuuuuuu finoooooooo!

Hmmm muca pa še nč neve,kam kako zakaj…???!!!

he če ga maš poln kufer..dej zapakiraj pa pošlji nekam vse skup!!Za e čas..seveda…sej delo počakaa,počaka….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čaka, čaka, samo ko prideš nazaj, te še zmeraj čaka.Nobe nič ne
podela namesto mene.

Tud’ ritko, jasno. Pa pivičko, pa kakšen žar bomo zakurli.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ojej kaj je vroče..a teb tudi mišonček moj??
Zdejle bo padel en mrzel tušššššššššššš…a greš zraven?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Po mojem mnenju bi že šel, samo zdajle gleda nogomet 🙂

.. si kej žalostna zarad desetke???

ker grejo domov ….

B. je držala pesti za Korejce :)))) kar tko .. da bo v končnici bol zabavno :)) samo upam da zdej ne bojo igrali Senegal proti Koreji, ker … ne vem za koga bi se odločila … hmmm .. ma za Senegal :))) so face 100/h :)))))

lep popoldan Zajči :)) .. pa ostalim se ve .. tudi !!!

B.

Barbi, BINGO !
Prav hudo sem razočarana, no, a ni lep dečko tale Totti ?
Zdaj ga ne bom več videla ):
Drugače, sem za Senegal zdaj !

Lep dan in večer tebi in ostalim !

hehe .. ja Zajči .. toti Totti je ful luškan .. učke ma krasne :)))))

drugače so meni všeč taki .. bol .. hmmmmmm .. čudni :))) nevsakdanji :)) pejt pogledat na drugem programu se je glih začel film … eden bolših za moje pojme .. Štiri sobe … not pa Tim Roth :)) zanimiv tip :)) čeprav ravno v tem filmu igra enga tepčka :))))) .. zame eden bolših igralcev 🙂

ja seveda 🙂 drugač pa SENEGAL !!! yeeeeeeeeeeeeeeees :)))

Lepo nočko !!

B.

Ku kuuuu..muca je spet tuuuuu..jagode papa..mmmmmmm pa marmeljad kuha..a bi kdo jagodko…aaaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….ja, je tako , veš, lepo ga je bilo gledat, ker je tudi dobro igral, tale Totti ! Cenim trud korejcev, ker niso obupali in so igrali res požrtvovalno. No, razočarana pa sem bila uf, kako vseeno…
grem hitro gledat če še vidim Tima !
Če si gledala Chigago hope hospital in George Cloneya, tega pa jaz rada vidim 🙂

aja, Senegalce rada gledam zato, ker so tako navdušeni, ko dajo gol, pa pol tko lušno polesujejo, neki posebnega so, ja :)))

Nočko lepo nazaj!

Si videla muci, če bi rekle ob 22.30, nama ne bi tako ratalo, ha ?****

hwhwh zajči..a kluni je teb ušeč..hahah a veš po čem on slovi?Mater ejj tud men je on broj nbr1..hahahaha pa ne zarad tistega……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha jupieeeeeeeeee..hihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ej, po čem ?

No torej, lepota in biti simpatičen , je eno , ampak največ velja res tisto v človeku…noter, veš.
Vseeno pa samo komentiram, koga rada vidim, čeprav verjetno žal mnogokrat lepota in karakter, pa duša , srce in še kaj, niso v harmoniji zbrani v enem človeku.

Po hidravliki…heheheh kapiš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, cool:)))))))))

Baje da je izven serijska..ahahahaha
si me predstavljaš z bombetom v ustih,ko berem tvoje odgovore hehehehemislim..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Le od kod so se vzeli tile znaki gor pri mojem postu. No, ja !
Daj meni jagodko, jaz ti dam breskev:))))
Pa mam še hruško tud, veš.

Dam ti cel kiblče jagodk…pa za čes še bombetko..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

ja, to je vse življenje, muci, hahahah……tudi nočno, ojoj……počla bom:))

Dej pol rajš najprej bombetko :))))))
Bom pol jagodke:)))
A imaš še kaj? Na bolj čustveni podlagi….

Tud jest..gleda da so me jagode napihnile al kaj vem ker hudič me pumpa..hahahaha
Ti kje pa so vsi?
juHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ima li koga….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mislim, da so šli ajat, vsi. Še bratca vojega ni nič bilo):

New Report

Close