Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zamuditev zmenka

zamuditev zmenka

Včeraj sem mlela eno zadevo po glavi. Npr. Nekdo se opravlja na izlet. Pred odhodom ugotovi, da mu manjka npr. sok in skoči do trgovine, da si ga kupi. In glej, zlodja, na prehodu za pešče ga zbije avtomobil. Do smrti.

In meni je mlelo: če ne bi šel po sok, ga avto ne bi zbil..ampak namenjen je bil na izlet…

Je možno, da zamudimo lasten zmenek s smrtjo?

Matild čaka tako ali drugače.

gaia, v1,5 uri sto postov. Mislim da je to rekord. Jebeš JAR in posodo ha ha

Prosim če lahko pogledata prejšnjo temo in Romanin zadnji post. Na žalost meni in Romani tole ne bo zneslo. In kot Romani je bil tudi meni bolj všeč naš prešnji način na starem forumu. Tko da bova bolj občasno letali tule gor. Imejte se cool.
Sorry, nikakor nisem mogla gor, na novo sem se mogla prijavit in zato nov vzdevek.

ok, družba, moram delat, se slišmo ob malci

pa prijetno pište, bom kasneje prebral

pozdrav in poljubček od pepija

Ni se kaj opravičevat. Tudi jaz bom imel te probleme okrog 13.00

JAZ GREM NA KOFEEEE

Kaj vem, Gaia.. Nekako mislim, da nam je vse kar se zgodi usojeno..zdaj kje kako in zakaj , ne vem. Kot tudi ne vem, če se da kaj spremenit ali vsaj omilit ? 🙂

Ja, saj se strinjam..ampak hecno je, ko pomisliš, da v bistvu delaš nekaj drugega, potem pa prileti nekaj vmes, čisto brez veze, in zna bit usodno.
Ja, gospa takozvana Matilda že ve, kje naj počaka..ampak rečt, da nam je vse “usojeno”..mi pa nekam fatalistično zveni…še vedno mislim, da si usodo pišemo sami…če ne zgleda, da je že ves scenarij naprej napisan in da smo samo ene male figurice..brez volje, ki igrajo napisano štorijo..

sem že nazaj, vidve kuharici ljubezenskih planov.
Jah to je ironija človeštva. Ko se rodiš si že obsojen na smrt.

No, to je to. Glej tvoj prvi stavek…delaš nekaj drugega, pa se ti zgodi nekaj tretjega..
Pa je tuki vprašanje , smo ali nismo figurice ?

Hahah..kuharici :)))))))))))))))))))9

Ja, kaj pa naj orešček ( še ne zdrobčkani ) napiše?

No, pa sem spet en toblerone požrl.

:))))))))))
Krasno ! Pa si me našel :)))
Še pišem načrt …strateški !!!
Da vidiš potem..

Dej prišepni mi ga na uho. Pa še enkrat prosim: ne me basat vavto, če ni karavan. Raje na streho, pa seveda montano dol ha ha ha :o)))))))

Ma, kje je Gaia, da mi pomaga :))
Čaki, saj ti ga povem ( plan ) , bo fajn, boš vidu !

Čakam, čakam, čakam, no bo kej na ušes padl

Kje si?

Mislim, da se konsolidirajo !

Mularija..dve minuti me ni..pa ste že v horizontali!!

Zajček, ..ti tudi generejšon x? Ma ne mi rečt, plizzz

Glede česa? Mogoče jim lahko pomagamo. Ampak kolikor jih jaz poznam imajo papirnato vojno.

Uh, Gaia, spadam ja no čaki, tko kot Niki, zdaj veš !

Kam so res poniknili vsi ? Menda ne u horizontalo, že zdele :))

Ne, nočem sprejet, da bi bila figurica…porko..kako naj rečem: če naj ima človek lastno voljo in razmišljanje in en kup sivih celic na razpolago..potem je pač sam avtor svojih dejanj..če se spravljaš v avto in se spomniš, da si v kleti pozabil ketne za sneg..jih greš iskat..in porko, ..glih tam na stopnicah ti spodrsne in čaw lobanja..

Uživaj življenje in misli pozitivno, ja!!!

Hja, res bo tako. Seba tudi jaz te za nekaj časa lepo pozdravljam, se bereva kasneje 🙂

Čau !

New Report

Close