Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanič maturantski ples

Zanič maturantski ples

Gneča, dogajanja ne vidiš. Programa zaradi ropota niti ne slišiš dobro.

Mrzlo zaradi nenehno odprtih vrat.

Postana pašteta in še nekaj umetnin za predjed. Večerja skora 4 ure po začetku, samopostrežna, kjer se drenjaš v vrsti in si kregan od osebja  ker si se napačno postavil.

Mislim, da bi bilo bolje  ko bi ples imeli dijaki sami, brez občinstva.

Vsak prostor za ples bi imeli, mi razen stanja v vrstah in sedenja nismo imeli nič.

 

Jaz na maturantskem plesu sploh nisem bila. Da se pijani delajo prijatelje. Phaha, oni kar naj se hinavijo. Jaz ne.

Yep, naša sploh ne gre…je že na valeti bila z muko…

Se pa strinjam…to bi moralo biti šov samo za mladino, je polnoletna in naj se zabava po svoje…ker starši tam sedijo in svetijo za brez veze, da se zapravlja za oblačila staršev, frizeraj in tak dalje…,

Če že se matura nato proslavi v domačem krogu, piknik in tak dalje, na podelitvah in plesu mladih pa je res dolgcajt…sam kaj češ…tak so naredili, da služijo.

o katerem maturantskem govoris-  vsaj to napiši,da vemo katerega kritiziraš. Veš koliko je maturantskih ta čas po državi…

Odgovor na objavo uporabnika
Maskenbal, 17.03.2024 ob 15:07

Yep, naša sploh ne gre…je že na valeti bila z muko…

Se pa strinjam…to bi moralo biti šov samo za mladino, je polnoletna in naj se zabava po svoje…ker starši tam sedijo in svetijo za brez veze, da se zapravlja za oblačila staršev, frizeraj in tak dalje…,

Če že se matura nato proslavi v domačem krogu, piknik in tak dalje, na podelitvah in plesu mladih pa je res dolgcajt…sam kaj češ…tak so naredili, da služijo.

Starejši je imel lani.

Imel je samo njihov razred. Vse so organizirali sami.

Bilo je nepopisno lepo. Ko primerjamo industrijski ples z 3dinim ciljem po zaslužku, je bil ples sina res neverjetno lep.

Čudpvit program, zabava, odlična hrana. Starši smo vse videli, se družili.

So pa agencije zelo agresivne s ponujanjem storitev.

Dijaki so sami rezervirali prostor, najeli povezovalca programa, za vabila  okrasitev. Sestavili izjemen program.

Starši smo vse videli, uživali, mladina pa tudi!

Meni je bilo vedno všeč na maturantskih plesih.

Odgovor na objavo uporabnika
ni res, 17.03.2024 ob 15:30

Meni je bilo vedno všeč na maturantskih plesih.

Morda. Če imaš mizo tik ob pledišču ali vsaj tako, da vidiš na ekran.

Po kaj ste nekateri šli na maturantski ples? Gledat plesišče? Večerjat? Kazat frizure in cunje? Da bi potem obirali, kako kdo pleše in kaj je imel oblečeno?

Na maturantca se gre iz spoštovanja do dosežka svojega otroka. Za mnoge je to poleg valete edini svečani trenutek, starši ste pa tam povabljenci na njihov svečani trenutek, ne pa gostje na predstavi z večerjo.

Lepo sramoto delate svojim pravkar odraslim otrokom.  Za nekatere je res gasilska veselica s čevapi edini nivo kulture.

Gimnazija Ledina lani na Gospodarskem – super je bilo! Za starše in dijake.

Bila dva krat , odlično je bilo je pa res da je že kar nekaj let vmes.

Maturantski ples je fajn za maturante. Za starše toliko, ko vidiš, da se ima mularija fajn. In ja, se strinjam, da ne bi bilo nič narobe, če bi bil dogodek le za maturante brez staršev. Pa sem se imela na sinovem maturancu čisto fajn, ni pa pač nek presežek. Gotovo bi se mularija cenovno dosegljivo vsem bolje zabavala sama.

Odgovor na objavo uporabnika
Maturantska mama, 17.03.2024 ob 12:11

Gneča, dogajanja ne vidiš. Programa zaradi ropota niti ne slišiš dobro.

Mrzlo zaradi nenehno odprtih vrat.

Postana pašteta in še nekaj umetnin za predjed. Večerja skora 4 ure po začetku, samopostrežna, kjer se drenjaš v vrsti in si kregan od osebja  ker si se napačno postavil.

Mislim, da bi bilo bolje  ko bi ples imeli dijaki sami, brez občinstva.

Vsak prostor za ples bi imeli, mi razen stanja v vrstah in sedenja nismo imeli nič.

 

Ravno tako kot opisuješ je bilo pri nas!Drago, gužva,svojega otroka pa sploh ne vidiš v gužvi.

Naš je bil odličen. Vse sproti snemano in prikazano na treh velikih video zaslonih. Vsi smo lahko šli na balkone kjer se je čudovito videl ples. Okoli 1ih smo starsi odšli domov, mladina je ostala in  se zabavala do 5ih. Vse stvar organizacije in pričakovanj. Mi smo se imeli lepo in nepozabno. Takega imam v spominu tudi mojega, izpred davnih let. Vse dobro. M

Odgovor na objavo uporabnika
MK, 18.03.2024 ob 11:44

Naš je bil odličen. Vse sproti snemano in prikazano na treh velikih video zaslonih. Vsi smo lahko šli na balkone kjer se je čudovito videl ples. Okoli 1ih smo starsi odšli domov, mladina je ostala in  se zabavala do 5ih. Vse stvar organizacije in pričakovanj. Mi smo se imeli lepo in nepozabno. Takega imam v spominu tudi mojega, izpred davnih let. Vse dobro. M

Haha, sva bili na istem (center Leona Štuklja v Mariboru)? Tam je res skoraj idealno za tako velike prireditve, kjer je v enem večeru 10 paralelk. Dovolj prostora, balkon na obeh straneh za lažje spremljanje četvorke oz. plesov. Tudi večerja je bila po mojem skromnem mnenju dobro izpeljana. Je pa res dokaj “industrijski občutek”, ker je toliko otrok, staršev in učiteljev. Bolje bi bilo, če bi si vsak razred organiziral po svoje, ampak za to je potreben čas, energija, organizacija, …

Meni je bilo pa full smešno ker se je geografinja napila in pol težila učencem da jo naj posexajo. Vulgarna in neokusna ženska od nekdaj. 🤣🤣🤣 Bljek od ženske.

Ja, si bili tudi pri nas  3-je veliki ekrani. A od naše mize nismo videli na nobenega, niti seveda na plesišče ne.

 

Se strinjam. Maturantski ples bi moral biti za maturante. Tam uživajo samo starši otrok, ki nimajo svoje družbe. Ali pa taki, ki se pridejo bahat z dosežki svojih otrok pred tistimi starši, ki so svoje vozili od inštruktorja do inštruktorja, da so sploh lahko naredili maturo.

 

Lepo napisano. Se strinjam. Za svečani dogodek naših otrok se gre. Pa lep dan vsem.

Mojca

Odgovor na objavo uporabnika
Na plesu odraslosti, 17.03.2024 ob 16:38

Po kaj ste nekateri šli na maturantski ples? Gledat plesišče? Večerjat? Kazat frizure in cunje? Da bi potem obirali, kako kdo pleše in kaj je imel oblečeno?

Na maturantca se gre iz spoštovanja do dosežka svojega otroka. Za mnoge je to poleg valete edini svečani trenutek, starši ste pa tam povabljenci na njihov svečani trenutek, ne pa gostje na predstavi z večerjo.

Lepo sramoto delate svojim pravkar odraslim otrokom.  Za nekatere je res gasilska veselica s čevapi edini nivo kulture.

Ma daj,ne seri.. 🤦. Kaj pa ti veš .

Uf maturanti so čist ok, vedno kaka dobra mamica razširi noge, pa tudi hčerke niso izjema. Sprobano 100%

Sicer ne vem kje ste imeli maturantskega, mi smo se imeli super.Ambient top,veliki pano za tiste,ki niso vse videli.Predjed in večerja super,postrežba pijače na vrhuncu..pa nas bilo vse skupaj 1000..vredno plačanega..sicer pa niti ne drago-60e na osebo.

Dolgočasna si. Nisi za žur. Doma ostani, da drugih ne motiš. Ostali starši smo veseli.

Se popolnoma strinjam z zapisom.

Življenjska prelomnica, ki ti za vedno ostane v spominu.

Bilo je čudovito, enkratno, tako na mojem maturantskem plesu pred davnimi leti, kakor tudi nazadnje 2018 na sinovem.

Ko vstopijo maturanti in zapojejo gaudeamus igitur, nepozabno, ….

Kaj točno smo jedli, se ne spomnim, bilo je dobro in lepo postreženo pri mizah.

 

Tudi mi. 16.3.

Meni je bilo OK, res. Samo malo preglasno, ker se nismo za mizo mogli pogovarjati.

 

Strinjam se s tistimi, ki menijo, da je to dogodek za otroke, ker so dosegli pomembenejnik v življenju. Starši s(m)o bili v ozadju in bili tiho ponosni. Po programu se odstraniš, da uživajo po svoje. Mi smo bili na poklicni srednji v LJ, organizator Pinki iz MB, našli so jim spodoben band in otroci so imeli krasen večer (in jutro), brez anomalij, le z glavobolom. Ampak so šli zjutraj še vedno na ples na Kongresni trg in potem 2 dni spali. Jaz sem zadovoljen. Btw, učitelje, ki so jih najbolj mučili, so se jim najbolj zahvaljevali. Pa so se jedva prebili čez maturo. Ampak to je za mladino velika zmaga. Starši lahko samo stojimo v senci in tiho ploskamo. Tu ni nič za nas. Za njih je.

New Report

Close