Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanima me!!!

Zanima me!!!

A je prišlo v drugo al ni? Povratno informacijo prsim,pošiljam ko nora heheheh i bilo fino,če vam pride! Vsi na maile !!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zlomka, naka, zdajle vam bom povedala drugače kot včeraj, hehe….
Sem ga dobila obakrat, ja. Hvala muca! Mail, mislim, da ne bo spet kdo narobe tolmačil :))))))

oki sam da si dobila..hehehampak komentar pa tud pričakujem..a ti je všeč al je mal too much..hihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...
nova
Uredništvo priporoča

Heh, men je pršlo samo od Janija, ha, ha, ha!!!
Od tebe še ne, muca!
Me pa zdaj prav “solzi” (beri: mi moči oči!!!), da
ne bo napačnega razumevanja!
Mariči

Zajček, nič ne skrbi, če ti je prišlo dvakrat, je
vseeno boljše, kot nobenkrat. Imam eno hudo
“perverzno” pošto, naslov pa je: “Po ženski zabavi!”
Te zanima?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči pol pa bo treba drug mail,sporoči ga, mam sam zal tega tvojega..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha zdej sem preverila…marija posta tvoja zavrača,tudi od barbare,če zelita mi pošljita kak drug mail..hehehe drugi pa upam,da ste se nasmejali do solz.Hmm le zajček mi je nekam skrivnosten,zbežal in zdej ne vem al se smeje al joka..hihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči, šalji!

Muca, tako dobrega komada, že dolgo nisem slišala heheheheheheheheh…mi je zablokiral cel sistem zvočnikov, ki je priklopljen na HI_FI, pa sem morala to popravljat, ej, glej smeha, komad pa se je kar vrtel in vrtel, sploh ni nehal………

E bogami stiglo… samo, ne mogu da slušam muziku sada, pa…..

muca .. nč nimam … mam prepoln predal .. bo treba mal spomladansko čiščenje poštnega predala zrihtat 🙂

vseeno pa uživajte ob dobri muziki :)))))

uh potrud se.heheh a ves kak fin komad je..hehehehene bo ti zal

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja vem ja se je vse vrnilo hudica sploh ne sprejme tvoj mai..pa od čebelice tud ne..eh zenske a ste čist pozabile na čiščenje..jej jej

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In jaz vas za to dopoldne zapuščam..letim v vrtec in na sončka..papa se še kej beremo,pel dan vsem še naprej…cmoka**

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čau muca!

nic ni prislo 🙁

New Report

Close