Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zanima me

Zanima me

Pozdravljeni mene pa zanima ali je kdo tu ze imel kaj srece in se dejanko z kako zensko ali moskim dogovoril za srecanje? Ali je vse skup samo prazno nabijanje?

Ja, tudi to se zgodi! Samo moraš biti vztrajen!

Leta tečejo, jest pa se staršem in bi z velikim veseljem še kaj malega užival z mlado 🤭

Ja, mislim da bi morale tudi mlade poskusit starejšega okrog 60 k’smo še ful vitalni, pa tudi šarmantni in seveda potrpežljivi! Radi ugodimo vsaki želji, Vzamemo si čas za čespljo in pa tudi bedra, pa tudi bradavičke 🤔

Te zanima? Kontakt [email protected]

Kje bi lahko dobil   resno dekle vsaj z  eno noč ljubezni   .

Lahko je poročena  saj bom nezen zato tu upam da bo ne pozabni večer   za oba  .

Vendar   punce upam da  boste zelo srečne z menoj zato prosim vsaj eno  .

nova
Uredništvo priporoča

Je možno.

Odgovor na objavo uporabnika
prijeten28, 01.05.2022 ob 23:08

Pozdravljeni mene pa zanima ali je kdo tu ze imel kaj srece in se dejanko z kako zensko ali moskim dogovoril za srecanje? Ali je vse skup samo prazno nabijanje?

končno so pogruntal, ti forzumi so sam za promet da od reklam dobijo denar večina ostov je izmiščjenih

 

Odgovor na objavo uporabnika
pamet v glavo, 24.05.2022 ob 11:39

končno so pogruntal, ti forzumi so sam za promet da od reklam dobijo denar večina ostov je izmiščjenih

 

Sam res, zakaj bi bil post izmišlje?

Tudi jest se sprašujem enako!

A se res najde kaka tukaj da resnično odgovori in se ne zajebava?

A res ni nikogar ki bi povedal tukaj če se je res kaj našlo?

Odgovor na objavo uporabnika
Res ni nikogar, 12.09.2022 ob 16:52

A res ni nikogar ki bi povedal tukaj če se je res kaj našlo?

Se dogaja, samo idiot glih ne moreš biti.

Jas  z veseljem sprašujem   čeje kakšna  punca tu  gor da se bi   za eno noč malo   probala   poljubljati ter uživati   na kakšnem plesu .

Dekle  vprašala si me   če je mozno   vendar   lahko mi poveš   .

No upam če se dobiva da ne bi imela seboj še kakšnegamoškega  .

Kajti jast ti povem iz srca  če boš sama da boš zalo uživala z menoj   .

Kajti počela bova tisto kjer se boš želela   .

Jaz sem jih v enem letu na onaon pofukal vsaj dvajset,najstarejša 67 let,najmlajša 29

Dejstvo, da obstajamo.. smo se rodili, je direktna posledica tega, da sta se dva “dobila”.

Če je mišljeno forumsko oglašanje: DA.

Samo je trik, da moraš NE govoriti o seksu 🙂

O tem smo že: https://forum.over.net/forum/tema/kako-napisati-idealen-zenitni-oglas-6603672/

A res? Ni in ni, nekako bi si človek mislil da je tega kolkor hočeš pa ni nič iz tega!

 

Ali pa samo nimam sreče?

Jaz sem pred enimi 4 leti tukaj spoznala in se kasneje parkrat dobila z enim mlajšim….

New Report

Close