Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zanima me:

Zanima me:

Če lahko človek ljubi dve osebi istočasno?Odgovor da ja,ampak vsako osebo na svoj način,ne pride v poštev.Zakaj tega odgovora ne,pa…ne povem.
Sp

lahko ljubi Sp, lahko!!!

zakaj tako mislim pa… ne povem 🙂

lahko ljubi, lahko !
tudi jaz ne povem zakaj !

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajčeeeeeeeeeeeeek :)))))))))))

na, cmoka!!!

Jani !!!!!!
sem ti poslala…
zdaj pa grem
papa !

grem pogledat in… ja se beremo jutri… lepo nočko zajček in… enga velicga nočnega cmoka!!!!

nočko , pa cmoka !

Tudi jaz pravim tako, kot Jani: lahko
ljubi dve osebi istočasno, lahko, stvar
je le v intenzitiviteti ljubezni same! Zakaj
in kako ….. pa ne povem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mislim,da ne…..vsaj z enakimi in to popolnoma enakimi občutki ne….zakaj….ne bom povedala….oziroma se mi ne da razglabljat….sem ne dobre volje…………..

Cmoka tiger…….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ti biti ne dobre volje?Hej hoj Trilči!Glavo pokonci!Moji dve sta tudi;-))
Kako si zadušila vikend?
Sp

Delovno (dober kolega ima biljardnico,pa vedno ko je turnir tam delam in to po cel dan…),pol ven ampak nisem vzdržala…no,včeraj pa športno,z neprijetnimi intermezzi….ne vprašaj…..danes pa mi familija ne pusti spat,vsi samo ružijo po bajti in treskajo z vrati….joj….absurd….Pestro ne???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Open the gunfire in napizdi jih,da bi rada malo miru!Kako eni nimajo občutka za sočloveka,mater.
Trilči,fejst bodi.
Sp

Ma ti tudi,dragi….a ze letis????Jaz pa moram med bukve….bela cesta….ja ja uciti se uciti se uciti se…
Upam,da se bova se kaj danes brala….ce ne,pa prezivi prelep dan….

Cmoka in rada te imam…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Mislim, da je mogoče … oz. sem skoraj prepričana, da je mogoče … saj sem še nedolgo nazaj tudi sama ljubila dve osebi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lahko.

Kako to vem …. pa ne povem 🙂

ja ja same A-blube

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa povem in upam,da boste tudi vi imeli toliko jajc,da dopolnite svoje poste:ljubica mi je tako rekla,pa saj to ste itak že vedeli,kajne ;-))
Sp

Če že ne vedeli, smo pa tako domnevali…:-)))
Cmoka, prijatelj moj.

In tvoj reply?

je božja mast, pravijo.
Čakaj!!!

:-)))

A-blubla lahko samo A :)))

Čau , kako si ?

Zdravo Nikitka!lepo je biti v tvoji družbi spet!
Sp

Čau , kako kaj hčerka – je šla na referendum ?
Moja je včeraj prvič izkoristila svojo na novo pridobljeno volilno pravico 🙂

Drugače pa , koliko mlajši zgledaš zdaj , ko si na frišno zaljubljen ?
Saj zastopiš , zakaj me zanima , a ne ;)))

Lep sončen dan vsem !
Nikitka

Hoj Nikitka!
To od včeraj je bilo pa za krepnit.Očitno imava enako stari hčeri.In tam okrog poldne,ko je mati zemlja rekla,da ne bo več prenašala lenuhov,sta se pač moja hči in njen jebo,pardon fant,skotalila po štengah navzdol in od silnega matranja in dela ponoči in dopoldne bila zelooooooooooo lačna.Hja,bogih otrok pa ja ne pustimo lačnih,pa sva jih z ženo popedenala in pade debata,da bo treba it volit.Prvič v življenju!In sem moral zbežat,tolk me je smeh lomil.Pa kje vse je videla probleme v tistih par kracah.Ne moreš virvat!In še zdaj ne vem,a je bla tam na volišču al ne,ker je šla prej štopat v LJ.
Sem se pa res nasmejal.
Kar se pa majga tiča ,tiče(pravjo cerkljani),ja,zdaj je pa res kot Krško:skozi pod 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obremenitvijo!Samo gorivo se bolj na redko menjava;-))
Oglasi se še kaj,še kako noro rečemo,zdaj ko slutim,da si mojih let!
Sp

No , viš , še sva v garanciji in motorček laufa 100 na uro :)))
Ma , jaz itak pravim , da če je duša mlada , se tudi telo ne more kar tako na hitro postarat . Moj mož zdaj zgleda boljše kot je pred 15 leti (recimo ) , o sebi pa ne bom dajala izjave za javnost , hehe …

Nikitki so všeč šarmantni moški s sivčki nad ušesi …. 😉

New Report

Close