Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zanima me:

Zanima me:

Lahko ljubiš dve osebi istočasno, lahko…vsaj tako pravijo….kdo že…ja ljudje ne! Seveda pa je vse odvisno od karakterja človeka…so ljudje, ki lahko ljubijo še celo več oseb naenkrat in so ljudje, ki niso zmožni ljubiti samo enega ali celo nobenega…ja sto ljudi sto čudi!
Kaj pa ti praviš Sprevržko…samo kost si vrgel, mi smo jo oglodali…sedaj pa podaj še ti svoje mnenje.
Cmoka, prijatelj…no sedaj ko ste vsi odšli…pa bom še jaz kaj napisala kot ponavadi…’pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nikitka!
Bo treba le ta prav e-mail zaupat.Sem prej pisal pet minut,pa še shranil nisem,da mi je pošto vrnilo,ker baje ni pravi mail,al pa imaš ladlc poln?
Sp

Diplomat sončasti!
Bolj malo je bilo glodanja,se mi zdi.
Kakorkoli,lepo,da si se sploh prikazala danes.
A vidiš preveliko konkurenco v ta pravem soncu?
Sp

CMOKEC LJUBIKA………..

saj čakam in čakam in akam in lčakam…….DO KKKKKKKKKKKKKKDAJ???????????????????

poljubečk in pridan ostani do…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Je prišlo , je :)))

A se greva še malo skrivalnice , ti dam še en skriti naslov, da ti ta ne bo delal problemov(email.si ga velikokrat sračka) ?

Nikita ti bo odgovorila z drugega naslova

hijla sončeče zlato…………

a poznaš tisto: SAMO JEDNO JE LJUBI ALI VIŠE PUTA ŽIVI????????????

hihi

lp

ps
kaj se mi pa nič ne oglasiš…..saj ne grizem, oddan pa sem itak že…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

ker L A Ž E Š!!!

Zakaj?!

Dragi moj, sonči se ne boji nobene konkurence, celo dobrodošla je, da se potem ve kako in kaj;))!
Cmoka…lump si in pika1

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na,zdaj pa tisti,ki jih sploh tu ni,nekaj zmerjajo.
Pha,bom kar ignoriral to!
Žabica,ena tukaj me nekaj zmerja..potolaži me!
Sp

Samo “jedno se živi”…to poznam in upoštevam!!!
In ladlc poglej…ostalo se pa zmeniva popoldne ko pijeva kofi, ne?! Saj še velja…:))! Mater si lump…pa se nič ne bojiš, da bi tam na Gorenjskem sonček še bolj vroče svetil???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tudi ti preglej pošto……

Lumpa!!!

pred Gorenjsko sem pozabila dodati še Bled…sory…ampak danes bi te pa res z veseljem porinila v vodko…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Soncek javlja, da je pregledal in ukrepal!!!cmoka draga moja;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Človek nikoli ne ljubi dve osebi hkrati, ampak ODLOČIT SE NE MORE ZA ENO!!!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

nočko zajček.. cmoka pa tud 🙂

New Report

Close