Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zanima me !!!

zanima me !!!

a smo že zreli da naredimo skupen kontakt (ne samo preko e-malov,telefona,chata..itd)
-koliko se med seboj poznamo ?- normalno obstojajo določene meje

-Ali je bolje ,da ostane tako kakor je ali bi želeli kaj več ?

Jaz osebno poznam veliko vas (s tem mislim tudi na našo sosednjo gmajnico), so pa tudi osebe, ki bi si jih želel spoznati

(S tem predlogom sem pa prišel s tem namenom, ker ne mislim nobenemu odgovarjat – izdajat kdo je kdo ali koliko je star itd…) zato !!??

Verjamem ,da ste to že mnogokrat poskušali na tak ali drugačen način vspostaviti sestanek ali podobno – toda probajmo ponovno

Dajmo predloge ,ker vsak predlog bo dobrodošel – zvabil bom tudi našega pastija (PRIMOŽA)

želim čim več idej ali predlogov
lep pozdrav !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja lepo bi bilo, da se spoznamo še v živo…sem za in veselim se dneva, ko si bomo vsi skupaj zrli iz oči v oči…Nekaj vas že poznam…malo pa je takih, ki jih še ne poznam in zato komaj čakam, da se dobimo…

Kaj naj napišem kot predlog…lahko predlagam Ljubljano za kraj srecanja, orientacija City park, ker je to mogoče najlažje najti… za začetek lokal kjer bi lahko spili dobro kavo… in se v miru tudi kaj pogovorili. Seveda pa to ni to, zato predlagajmo in kompromisna rešitev bo zadetek v polno.

Se veselim, res komaj čakam, da spoznam še vse ostale.
In jaz sem takoj za, da je tu zraven tudi Gmajnica…cmoka vsem!
Seveda pa bom spoštovala želje tistih, ki za ta korak še niso pripravljeni…in bodo želeli ostati še prikriti…vseeno vas imam rada, pa če vas vidim ali ne.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Valjda,da sem za!
sam jaz bi rajši predlagal Cortino d’Ampezzo.sam tako,da bi bili vsi prisiljeni prespat,da bi se res ornk spoznal ;-))))
Sp

Si pa lump veš….tudi jaz sem takoj za, obožujem smučanje!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

poznam en full dober penzion tam,kjer so takooo diskretni in log on,bitte
Sp

Jaz govorim o smučanju, on o diskretnosti…pol se pa razumiva ne?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sta tu že povedala svoje , pustimo še drugim , če lahko …..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kaj sem povedal?da naj se logira?al naj pride k men v Cortino v penzion Edelweiss?
seveda,tudi ostali morate,povdarjam,morate prit tja1
Ker je tako cool!
Sp

To si pa zelo lepo napisal…golobčka…se smejim, lump-lumpast…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če pridem tja dol…bom smučala in se bolj malo pogovarjala, zato je bolje, da je srecanje kje drugje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No potem predlagam pa rasthaus blizu Kufsteina na AC Villach-Salzburg.So celo noč odprti in tudi muska je ob vikendih v živo!
Bo šlo?
Sp

Nista resna , obenem da ne bo zamere ker vama nekaj obljubim ……kaj pa zaenkrat : KINDER SURPRISE

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kaj pa moraš izpolnjevat da tja lahko prideš?
na srečanje mislim…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bistvo je,da nimaš menze,da imaš tangice,še raje brez,pa modrc tud glih ni potreben,pa…zobno ščetko za na konc ;-))))
Sp

Ne hočem takoj to presenecenje in pika…ne zdržim do…takoj!!!Prosim, prosim…ti dam eno mojo cmoko, ki zadane, veš to, jo čutiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uh hudiča že pri prvem zahtevku pogrnem ..ka pa zej…
Nč nau…..muce ne bo!
Nima tangic–jih sploh ne nosi….
modrc pa nosi zmeraj in ga nikoli ne da dol…aja pa gat tud ne!..
No ja Rusije se je pa zaenkrat umaknila….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti si že naša…zato ne potrebuješ nič…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se smejim…lump…smejim se….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ves kaj muca…tudi SonceK ne nosi modrcka…pa tangic tudi ne…ampak so hlackice toliko lepse in zato se ne bojim, da bi pogrnila pri Sprevržkovi inšpekciji in tudi ti ne boš…imam veze…nič bat!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A to zdej za nazaj neki popravljaš?
A slišiš,kako mi jajčki tleskata od veselja?
;-))))))
Sp

Nič za nazaj ne popravljam tko je in pika!

In pazi, da ti jajcki ne počita…kmalu bo velika noč, jih boš rabil za barvanje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehehhe :)))) Mislim kwa..hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti se kar smej ja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))))))))))))))))))

Kaj naj pa drugega..gledam se učim,se smejim..in skratka UŽIVAM!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja pa ljubica je tud nekaj obljubljala,da bo z njima nardila…
Sp

New Report

Close