Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Zanima me…

Zanima me…

Kaj mislite ali katera ženska uživa, ko ima dva. Se pravi v riti in …

Osebno mislim, da je to bolečina. A je mogoče katera poizkusila?

Lp

moji ful paše

tudi jaz mislim da je to bolečina in nič prijetnega.
Druga pesem ste dva na tak način: eden poriva , drugi pa hkrati liže….

Odvisno, včasih paše noro, včasih pa je eden dovolj. Če gre za pravo stvar potem ni bolečin, je le neskončan užitek.

ti to iz lastnih izkušenj, ali zato ker tak pravijo ? :)))

Iz lastnih izkušenj

Kako pa je to zgledalo? m+m+ž ali v štiri? Kako so bila vpletena čustva? Z neznancem ali prijatelji? Kaj straha glede prenosljivih bolezni? Izkušnje. Napiši kaj, za te stvari me zmeraj zanima, kako potekajo.

No, jaz sem imel pred leti izkušnjo m+m+ž, par in jaz, vendar ne vsi naenkrat, mož je bil bolj kot ne opazovalec… ampak sem imel občutek, da smo si vsi predstavljali stvar malo drugače… ok, jaz sem bil mlad in razmeroma neizkušen, pa vsiljivo se mi je zdelo, da bi jaz vodil vso stvar… mislim pa, da njima pravzaprav ni bilo preveč všeč, zgledala sta tudi razmeroma nesproščena… in verjetno tipčku ni bilo preveč všeč, da nekdo poriva njegovo ženo… fantazije so pač fantazije, realnost pa realnost.

Res pa je, da mi je ona rekla, da bi rada poskusila sama z mano, ampak nismo nikoli realizirali.

in res je tudi, da večkrat fantaziram o tej izkušnji :))).

a se lahko enkrat pridružim?

:))) po mojem komaj čaka, da se ji kteri prek neta javi :)))) Po mojem ti bo dala kr takoj telefonsko pa svoj naslov… Fantee, morda se motim, ampak stvari običajno funkcionirajo malo drugače.

a si ti punca ali fant?

Nič ne boš zamudil, če boš pri fantazijah samo ostal! 😉 Uresničiti fantazije je včasih oz. kar v večini primerov skoraj nemogoče. Verjetno se bo na tole kdo sicer pobahal, vendar je vse odvisno od tega kako velike fantazije imaš. Nekdo npr. samo sanja da bi ga ena jahala, drugi pa bi jo lizal, drugi je zahtevnešji in sanja o čem več. Imamo pač različne nivoje fantazij!

ja, saj pravim, da vem iz lastnih izkušenj. Zato me pa zanima, kako to zgleda pri drugih.

zakaj? A bi se pridružil? :)))

Ma nehi že.Odpri si Salamonov Oglsnik in notri imaš spolne usluge vseh vrst.KREN ti ga pa res lomiš.

Saj bi napisala kaj več, kako je bilo, kja bi še rada doživela pa se na forumu to ne počne, je treba paziti kaj se napiše…

Zakaj pa ne saj je vse dovoljeno.Nihče te ne pozna,velja svoboda govora in ti kar napiši,da bomo malo zrajcani vsi.Deej noo!Plis.

pa piši na mail…

eh, jaz pa kr vse napišem, boli mene k.rac, če je komu za brat je v redu, če ne pa tud prav

jaaaaaaaaaaa:)))
sej se l,ahko tvoji pridružim če si fant ti boš pa šel na pijačo tačas.
no kaj si?

V bistvu ne da ga lomim, samo Salamonca ne odpiram. Rabim malo več…

kteri misliš, ženi al ljubici? :))))

rad bi te bolje spoznal .maš kakšen email za kontakt?

ja, po mojem ti ga bo kr tu napisala, mi ga pa sploh ne bomo videli :)))))

ampak očitno tega ne prakticiraš več, ali pač??

… ali pa čist majčkeno nakladaš? Berem namreč poste in v enem pišeš, da bi bla vesela, če bi ti mož to predlagal…

… in seveda, če ne nakladaš, zakaj ti njemu ne predlagaš?

Sem v službi in imam šefa non stop okrog mene tako, da nimam časa za kakšne daljše zgodbice. Če bo čas napišem zvečer kaj doma

tud prau :))))

jaz sem pa danes sam svoj gospod, pa imam kr malo slabo vest, da že cel dan tu gor visim…

eh, to je namesto bolniške, ki je nikoli nimam :)))

New Report

Close