Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Zanima me…

Zanima me…

Tudi moje fantazije so povezane z več moškimi ))) Čutit v sebi vsaj dva, mogoče pa celo tri trde in pokončne vojščake )))

Imam pa kar nekaj težav… zaradi bolečin pri anali… kako naj to rešim??? da se bom lahko kdaj dol dala z dvema ali tremi???
Ali pa celo šla v kakšnega grupnega )))))

Aja, kako je pa z zaščito? pri grupnemu? predvsem pa v swingerju???

Za velike in male užitke - trdi tički in vroče mucke ;)

he he he… tudi jaz se sprašujem glede swinganja… To delat s prijatelji zna bit problematično, s tujci še bolj. Meni osebno pri seksu dosti pomeni, da je v živo, brez kondoma. Malo zaradi golega občutenja, še bolj zaradi fantazije, misli, da med mojim najbolj intimnim delom in partnerkinim ni neke gume. Če je, mi zadeva ful zgubi čar, ker se mi zdi, da ga namakam v kondom, ne pa v bejbo. Torej… vzburja me misel, da se TAM dotikava v živo, ne preko kondoma.

Seveda pa stvar postane problematična pri swingerstvu, a ker se zadnje čase s tem nisem srečal, tudi nimam dileme, kako razrešit. Itak je pa sranje, da kondom lahko poči, še posebej pri anali. Pa po mojem slabše drsi kot v živo, kar ni zanemarljivo glede na to, da te boli.

meni je pasalo, s tem da je to bil moj dragi in pripomoček (vibrator)
super je bilo…

Sedaj si me spomnil na pokanje kondomov! Za analo moraš obvezno kupiti debelejše in zraven še lubrikant, ker če vzameš poleg tankega še napačen lubrikant, poči prej kot si misliš. Kar pa seveda sploh ne opaziš, dokler ga ne izvlečeš!

tut jest sm probala z mojim in vibratorjem hkrati, obe luknjici naenkrat in občutila sem nori užitek. o kaki bolečini ni bilo ne duha ne sluha. pravzaprav je bilo fantastično. česa takega še ne.

Uzivanje je to,aha…če se zna, z obcutkom…

New Report

Close