Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu zanimivo, pa še všeč mi je!

zanimivo, pa še všeč mi je!

Zakaj hvala, ljubica?
Pri skakanju okrog sem jaz tebe mal opozarjal, sicer bi se mi verjetn čist izneverila, tako bi me varala. Saj veš kako si drugje lepo pisala in tiste osebne stvari, ki me najbolj zanimajo! Ne sprobaj bolj “oreng”, lepo prosim, haha me bo kap!

Saj veš, zakaj hvala, ljubi. Kako naj pa živim, če moram ves čas mislit nate in na to, kako te primem in poljubim? Te ne bom. Tako pač je.

Kar se pa tiče tvojega zdravja pa, ojoj, veš, da moram pazit nate srček, preveč si mi pri srcu, da bi ti želela karkoli slabega, in ti to veš. Zelo bom pazila še naprej, da se ne spečam še s kom, sam tko mal včasih, sej veš…ti pa malo tudi name glej, vsaj čisto čisto malo me pokukaj in objemi, medtem, ko si ga brišeš v robček, (posledica valjanja z drugo).

Grem po opravkih. Naj moj poljub traja in traja, da te spet dobim nazaj. Poljubček, najdražji in najduhovitejši moj princ!

backa napisal:

> Saj veš, zakaj hvala, ljubi. Kako naj pa živim, če moram ves
> čas mislit nate in na to, kako te primem in poljubim? Te ne
> bom. Tako pač je.
A ZAME TE PA NE ZANIMA KAKO JE, KO VES ČAS MISLIM NATE! jASNO, KAJ JAZ POMENIM ZATE!? SICER ŽE NEKAJ ČASA OPAŽAM, DA SE HOČEŠ ODKLOPIT. SAJ BI SE TUDI JAZ, PRIPELJAL SEM TUDI PSIHOLOGINJO, PA NI MOGLA POMAGAT
>
> Kar se pa tiče tvojega zdravja pa, ojoj, veš, da moram pazit
> nate srček, preveč si mi pri srcu, da bi ti želela karkoli
> slabega, in ti to veš. Zelo bom pazila še naprej, da se ne
> spečam še s kom, sam tko mal včasih, sej veš…ti pa malo tudi
> name glej, vsaj čisto čisto malo me pokukaj in objemi, medtem,
> ko si ga brišeš v robček, (posledica valjanja z drugo).
VELIKO VEČKRAT SI GA BRIŠEM ZARADI TEBE KOT ZARADI VSEH SKUPAJ!
>
> Grem po opravkih. Naj moj poljub traja in traja, da te spet
> dobim nazaj. Poljubček, najdražji in najduhovitejši moj princ!
lEPO SE IMEJ, MOJA LJUBA, AMPAK NE POZAB ČISTO NAME, KI TE POLJUBLJA KAR NAPREJ!

KIR napisal:

A ZAME TE PA NE ZANIMA KAKO JE, KO VES ČAS MISLIM NATE! jASNO,
> KAJ JAZ POMENIM ZATE!? SICER ŽE NEKAJ ČASA OPAŽAM, DA SE HOČEŠ
> ODKLOPIT. SAJ BI SE TUDI JAZ, PRIPELJAL SEM TUDI PSIHOLOGINJO,
> PA NI MOGLA POMAGAT

LJUBIM TE, KAJ ČEM. Ni mi pomoči, najdražji moj. Ti mi pomeniš OOOOOGGGGRRRRROOOOOOMMMMMMMMMMMMMNNNNNNNNNOOOOOOOOOO, mislim, da veliko veliko preveč.

Sam ne gre mi v glavico, saj veš, pamet se mi ob tebi mal kisa, ha ha, da ne bom nikoli okusila tvojega jezička, nikoli prijela za tvoj penis in te nikoli slišala dihati v ritmu z mano. Tlele pa ne vem, če bom preživela!!!!

Pismo, ne piši tega! Tako žalostnega me narediš. In ukvarjaš se z istimi mislimi kot jaz.
O draga moja, kam sva zabredla, mater!!!!
Sam jaz te bolj ljubim, kot ti mene! Zapomni si to!

New Report

Close