Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanositi po treh mesecih, ko nekoga spoznaš?

Zanositi po treh mesecih, ko nekoga spoznaš?

Vidiš… v vsakem primeru imaš enega od njiju , ki ni najbolj pameten. Potem se pa dogajajo nesreče. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Nevem cemu se vtikujes? Ne moreta sama se pripravljat na prigod novega druzinskega clana? Jaz si tud zelim nosecnosti pa zal pri 36ih srecujem samo kretene ki me niso vredni niti za 5min cveka ne pa za sex. Se tud sprasujem ce nebom nikdar mama ker so sami luzerji okol mene..
[/quote]

Dekle, našparaj in pojdi v Španijo ali na Češko in se daj uemtno oploditi. Tako je naredila ena bivša sodelavka, ker je imela moških luzerjev poln kufer. Zdaj ima že 2 otroka na spočeta s pomočjo donorske sperme in živi mirno družinsko življenje. Je rekla, da če bo koga spoznala, bo šla v partnerstvo, ne potrebuje se pa zdaj sekirati za otroke, ker si je to željo že izpolnila.

Vidiš… v vsakem primeru imaš enega od njiju , ki ni najbolj pameten. Potem se pa dogajajo nesreče. :-)))
[/quote]
V takih “nesrečah” obe strani nista pametni…


V takih “nesrečah” obe strani nista pametni…
[/quote]

Strinjam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Kolegica je bila noseča takoj, dobesedno. Prvič, ko sta se videla, je prespala pri njemu in v istem mesecu bila noseča. Zdaj sta skupaj celih 19 let in imata 2 otroka.

Če je res taka kot opisuješ, bi mu moralo bit tud 3 mesece dovolj, da ugotovi, da je baba psiho.

Ma dobro ga je zagrabila za roge, ni kaj…
Pa čist mim grede, ni se ponesrečilo, ampak posrečilo. Samo priznala ne bo. :-)))
[/quote]

Sem tud jaz najprej pomislila, da se je posrečilo in ne ponesrečilo 🙂

😀

Par vikendov nekje v Dalmaciji pa bi ceneje prišla do otroka. Mogoče bi lahko še kaj zaslužila.

ne poznam moškega, ki bi bil pripravljen podarit seme ženski, ki je že po trem mesecih pripravljena razširit noge…

hhhhhhhhhhhhhhh, treH

ne poznam moškega, ki bi bil pripravljen podarit seme ženski, ki je že po trem mesecih pripravljena razširit noge…
[/quote]
Super.
Če pa bereš mon/žešče debate na temo spolnosti, zvestobe/ pa vidiš drugo sliko.

ne poznam moškega, ki bi bil pripravljen podarit seme ženski, ki je že po trem mesecih pripravljena razširit noge…
[/quote]

Torej trdiš, da mu je ukradla spermo? Ga je posilila?
Ali kako je dobila spermo od njega?
To mi je bila vedno skrivnost, ko kak moški trdi, da ni kriv, da je naredil otroka.

Povezujemo se ljudje na isti zrelostni stopnji. Če obema “malo fali”, nasrkajo otroci.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Torej trdiš, da mu je ukradla spermo? Ga je posilila?
Ali kako je dobila spermo od njega?
To mi je bila vedno skrivnost, ko kak moški trdi, da ni kriv, da je naredil otroka.
[/quote]

imaš težave z razumevanjem prebranega?
zapisal sem: moškega, in ti ne morem pomagat, če si funkcionalno nepismeno.

Kaj če je noseča že prišla in je kukavica? To bo smeha, k bo po pol leta rodila, kao prezgodaj. 😁

To se je zgodilo Prešernu na Dunaju. Pravočasno je zapazil nakano in jo podurhal na Kransko.

Vesel oče

Kaj dela zaljubljenost, a ne.
In kdo si ti v tem razmerju? Kakšna je tvoja vloga? Kakšen je tvoj lajf?

ni normalno. Ženska je ugotovila, da je skrajni čas, da zanosi.Kot si sama pravilno ugotovila. On se ne more spremeniti na način, kot se je. To je prisila. Samoprislila, pogojena in intenzivirana od zunanjega dejavnika, nje same. Ta zveza nima prihodnosti. Obsojena na propad.

imaš težave z razumevanjem prebranega?
zapisal sem: moškega, in ti ne morem pomagat, če si funkcionalno nepismeno.
[/quote]

O lejga polarc, ko začneš srednji spol pisat, vem, da si ti. Samo en je lahko tako na nizki stopnji pameti.
In ja, napisal si moškega. Logično, da ženska nima sperme.
In še bolj logično je, da ta ženska ni ukradla sperme, da ji je ta moški kar lepo sam in prostovoljno podaril spermo. Verjamem pa, da ga ne poznaš.

No pri meni je bilo podobno, čeprav sem bila rosno mlada. Kljub kontracepciji sem po 4 mesecih zanosila. Odločila sva se da poskusiva živeti skupaj. Po kakšnem letu sva ugotovila, da ne gre. Meni ni bilo do ukazovanja in spreminjanja njegovih navad, sam potrebe po spreminjanju ni videl. Tako sva se razšla. Jaz sem 15 let kasneje se vedno sama z otrokom, brez ene zveze, on par kratkih zvez. Se pa drugače dobro razumeva in 2do4x na mesec sama spije a kofe, se uskladiva glede otroka, tudi na skupne dogodke ni problem it npr. valeta, nastopi, tekmovanja.
Pač nisva za partnerstvo, meni gre na jetra da pije več kot se meni zdi sprejemljivo, njemu sem tečna z domačimi obveznostmi. Če rabiva kaj večjega si pomaga a npr. selitev v novo bajto mi je pomagal s kolegi pri pohištvu.
Otrok prosto prehaja od enega do drugega, čeprav nimava skupnega skrbništva. Glede denarja sam ponudi npr. nakup bicikla, preživnina je sicer mizerna pod 50 eur, ampak me ne moti, saj za otroka poskrbi ko npr. gre po šoli k njemu, ga pelje kam, mu kupi kaj… Če gre za kaj večjega se sama zmeniva npr. božično darilo…

O lejga polarc, ko začneš srednji spol pisat, vem, da si ti. Samo en je lahko tako na nizki stopnji pameti.
In ja, napisal si moškega. Logično, da ženska nima sperme.
In še bolj logično je, da ta ženska ni ukradla sperme, da ji je ta moški kar lepo sam in prostovoljno podaril spermo. Verjamem pa, da ga ne poznaš.
[/quote]

jasno da jaz nisem polarni, torej smo vsaj trije bolj nizke pameti, je pa res, da ne morem vedeti, kako naj bi lahko iz tvojega zapisa sklepal kakšnega spola si, zato sem sklepal tako kot je najbolj logično.
da je nekdo moški, ni dovolj, da ima samo moške spolne organe in ni logično, da ženska nima sperme.
še več, ima jo lahko celo od večih moških.
je pa res, da jo pravi moški iskalkam oplojevalca zaradi tiktanja njihove biološke ure ne razdajamo tako poceni, ker bi si s tem zagrenili življenje.

jasno da jaz nisem polarni, torej smo vsaj trije bolj nizke pameti, je pa res, da ne morem vedeti, kako naj bi lahko iz tvojega zapisa sklepal kakšnega spola si, zato sem sklepal tako kot je najbolj logično.
da je nekdo moški, ni dovolj, da ima samo moške spolne organe in ni logično, da ženska nima sperme.
še več, ima jo lahko celo od večih moških.
je pa res, da jo pravi moški iskalkam oplojevalca zaradi tiktanja njihove biološke ure ne razdajamo tako poceni, ker bi si s tem zagrenili življenje.
[/quote]

Sem mislila, da je samo polarni tako zabit, da ne ve, da so ljudje moškega ali pa ženskega spola, ni pa srednjega spola.
Joj, in kaj je potem človek, ki ima penis , če ne moški?
Ženska pa lahko dobi spermo le, če ji jo moški prostovoljno da. Ne vem kako bi jo lahko drugače dobila.
Aja, ženske imajo vagine, moški penise. Če ima penis, ni ženska, ampak moški. Glede na to, da ljudem govoriš v srednjem spolu, niti ni čudno, da ne veš, da oseba s penisom je moški.

Sem mislila, da je samo polarni tako zabit, da ne ve, da so ljudje moškega ali pa ženskega spola, ni pa srednjega spola.
Joj, in kaj je potem človek, ki ima penis , če ne moški?
Ženska pa lahko dobi spermo le, če ji jo moški prostovoljno da. Ne vem kako bi jo lahko drugače dobila.
Aja, ženske imajo vagine, moški penise. Če ima penis, ni ženska, ampak moški. Glede na to, da ljudem govoriš v srednjem spolu, niti ni čudno, da ne veš, da oseba s penisom je moški.
[/quote]

eh ja, če bi bil samo penis pogoj za to, da je nekdo lahko moški, ne bi bilo toliko maminih sinčkov, ki niso sposobni zadovoljiti normalne ženske.

eh ja, če bi bil samo penis pogoj za to, da je nekdo lahko moški, ne bi bilo toliko maminih sinčkov, ki niso sposobni zadovoljiti normalne ženske.
[/quote]

Jao, torej je mamin sinček ženska ali kaj?

New Report

Close