Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zapiram lučko….

Zapiram lučko….

Levček??? hmmmm ……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Opa ja, v klopcic zvit, na mah pod najbolj star hrast… Sam je pa hudo mrzla noc!!!
Sestrici naj vama bo toplo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Enkrat bo.
Lohka si pri meni to mrzlo noč.

Prijateljcek, mogoce si malo prevec hitro poenostavil “story”! . Najbrz bo “game between you and me”, zajcek bo pa odlocil kdo je zmagovalec, hehehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

HEJJJJJ N NE JEST SEM S TEBOJ JEŽEK,TE BOM GRELA IN ZGEČKALA EN MAU..MIJAUUUU ,KAR K MEN SE STISNI…MEN JE HOT!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Koker vidim u gornjih temah,ti je uspelo v enem večeru uničiti vse kar si ustvaru z zajčkom.Si še prepričan v njen pravi izbor.Ne bom polemiziral,sem obljubil.To je vse kar povem!Ostane ti da počakaš in vidiš..

Levček, tole je pa tako teatralno napisan, da bi človek verjel, da ni to forum Tjavendan, ampak… en teater 🙂 No ja 🙂 ti že veš.. zakaj.. vendar vedi.. ni vse tako kot se bere :)))

Pa lep pozdrav!

Jani

heheh pusti Jani..hahaha glavno da mi vemo.Razumemo..eh levček ti pa le polemiziraj,če se ti zdi to potrebno.Kajti tjavendanovci,gmajnarji tega ne počnemo..Se razumemo čisto preprosto brez odvečnega balasta kajneda??!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A ni bilo včeraj nekaj govora o tem, da se da dobit ene vrečke za , no, če ti postane slabo ??

Muca, Jani, dobro napisano !

jep in to z dvoplastnim dnom………………….

heheheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, ha,…….

A je spet kdo noseč, al za kwa pride do slabosti?
Slabo je,ko nas ni, al pa, če je kdo noseč!
No, a ni tko? A je kdo al ni?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči enim je slabo,ko nas čitajo a veš.Ko vpadejo vmes pa jim kar sili na bruhca,zato kapiš!!Sej smo včeri nekej o tem a se spomniš..Glavno da se mi med saboj kapišamo…drugo ni pomembno…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pol pa nej bruhajo, nej kozl……., nej se jim suče
in obrača do mile volje, naj dela z njimi “njihov”
želodec kar hoče, z nami dela naš tisto, kar mu
velevamo mi in naša glava, z njimi naj dela pa njhov
želodec kar hoče. Če nimajo moči ukazati svojemu delu telesa poslušnosti, da lahko eni Tjavendanovci sprožijo to, kar sprožijo, joj, prejoj, kaj jih potem še čaka v življenju! Jaz ne dovolim, da me sprovocirajo ena S.. ali pa eni M …… rahlo se nasmehnem, bruham pa ne, tega si pa ne dovolim, v to me pa nihče ne more prisilit, razen ……….

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja ja poznam to,razen če sva noseči kajne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Može kese može :)))) kako ne :)))

Ja, ja evo, jaz sem se ravno zgrabil za eno veliko.

Kaj Bruce, kaj ?

Kozly bag !

Ha, ha, ha……..ej, kdaj me boš peljal ? rally driver, a?

V prvi priliki.

Mi najbolj ustreza makadam. In kjer je veliko makadama, je običajno tudi gozd, ali vsaj grmovje, za postanek v boksu……

He, he, he, a ti veš, kdaj bo prva prilika ? Jaz namreč vem, heheheheh…yap, postanek v boksu………

Ma tole me je spomnilo na kozlovsko sodbo v višnji gori :)))))))))

Joj, mama moja, postaja vroče………

New Report

Close