Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaradi moje »napake« bi se rada ločila

Zaradi moje »napake« bi se rada ločila

Vem, da smrčim in to zelo. Vse možno sem že poizkusuil, tudi operacijo. V spalnem laboratoriju niso ugotovili nič posebnega, razen da moram skujšati, kar sem. Samo smrčim pa še vedno. Žena ima počasi vsega dovolj. Pravi, da to ni več nobene življenje, da si ne upa z mano več na dopust, ker ji je narodno pred sosedi zaradi mojega smrčanja, da čeprav spi v sosednji sobi mora spati z slušalkami v ušesih, čeprav jo to ubija in me še vedno sliši.

Kaj naj še storim, ker mi je zdaj dala ultimat, ali neham smrčati v roku enega meseca ali pa me bo zapustila. Obupam sem, ker si ne znam več pomgati, žena pa je že čisto napsihirana zaradi smrčanja.

 

Ja kaj pred poroko pa nisi hrgolil ?

😆🤡to pa je cirkus in neka pleh ženska. Vesel bodi da bo odšla.

Odgovor na objavo uporabnika
Bah, 21.08.2023 ob 00:15

Ja kaj pred poroko pa nisi hrgolil ?

Moj mož pred 25imi leti ni smrčal niti poraščen po prsih ni bil, zdaj smrči in je hecno poraščen.. je daleč od tistega v kar sem se zaljubila.

Pomanjkanje spanja je resna težava  ki slabša življenje. Ločeni spalnici tudi nista dolgoročen doprinos k izboljšanju. Investiraj v najboljšo zvočno izolacijo obeh sob. Ko gresta na dopust rezervirajta ločeni sobi daleč narazen, da se žena končno naspi.

Poskusi z dieto brez glutena oz. Vsaj brez pšenice in brez mleka.

 

 

Pozdravljeni,

Moj mož tudi neznozno smrči. Je bil na ORL niso nič posebnega odkrili. Zdaj je naročen se na en pregled za motnje spanja in bo na vrsti čez 3 leta. Na ORLju so mu predpisali pršilo za nos,ki se uporablja ob senenem nahodu. Moram reči,da je 80% bolje. Še vedno se ga malo sliši. Zdaj lahko spim tudi brez čepkov. Prej je bil zelo glasen,da sem morala spati s čepki v drugi sobi. Smrcal je od trenutka,ko se je ulegel v posteljo in celo noč brez prestanka na polno.

Naj spi na levi bok ,te nebo smrcal .

A ti si pa še vedno ista “lepota” ,kot pred 25-timi leti?

v študentskem domu sva oba s cimrom smrčala. Uvedla sva terapijo s palico. vsak je imel 1,5 m bambusovo palico in ko je eden ali drugi smrčal je dobil s palico. prvi teden sva bila nežna, na koncu je bilo grobo, drug teden sva imela že modrice. A nekak sva se potem oba naučila slišati sebe, ker je bilo smrčanje povezano z bolečino. Nobeden ni več smrčal, saj se je ustrašil samega sebe. Špartansko ali je delovalo.

Pa kaj te moderne babe mislijo da bodo dobile pizdič poženščene nekosmate prince, ki ne hrgolijo, ne serjejo, se ne rabijo briti in pijejo samo vodo, da ne bi pridobili kilogramčkov?

Če ti je dala tak ultimat se naj zamisli nad sabo. Saj vem da je jeba nenaspanost a vendarle… Pa naj gre. In naj najde deda ki ne hrgoli. Tudi ženske znajo. Pa še kak.

Nažen jo, naj gre po svoji srečni poti. Ti se boš naspal oz boš spal. Ona bo pa sanjala, kako ima mir. Nisi prvi primer in verejtno tudi zadnji ne, da babnce take stvari motijo. Nima te rada.

Odgovor na objavo uporabnika
Kajetan358, 21.08.2023 ob 00:11

Vem, da smrčim in to zelo. Vse možno sem že poizkusuil, tudi operacijo. V spalnem laboratoriju niso ugotovili nič posebnega, razen da moram skujšati, kar sem. Samo smrčim pa še vedno. Žena ima počasi vsega dovolj. Pravi, da to ni več nobene življenje, da si ne upa z mano več na dopust, ker ji je narodno pred sosedi zaradi mojega smrčanja, da čeprav spi v sosednji sobi mora spati z slušalkami v ušesih, čeprav jo to ubija in me še vedno sliši.

Kaj naj še storim, ker mi je zdaj dala ultimat, ali neham smrčati v roku enega meseca ali pa me bo zapustila. Obupam sem, ker si ne znam več pomgati, žena pa je že čisto napsihirana zaradi smrčanja.

 

Naj gre v drugo sobo spat.

Pozdravljen. Te čisto razumem.Moj sin je tudi zelo smrčal,se ga je slišalo tudi ven in v drugo sobo.So mu mandlje opererativno odstranili in žrelnico,zdaj ne smrči več. Res pa,da je bil star takrat šele 4 leta.Povprašaj zdravnika še  o tej možnosti. Vse dobro vama želim.

zalepi si usta s trakom

Kako vas razumem. Mogoče edina. Imam isti problem in se ga žal ne da rešiti. Razumem vašo ženo ampak to žal ni rešitev. Čeprav je res zelo moteče to ni razlog za ločitev lahko je pa rešitev. Glede smrčanja sem marsikaj doživela tako, da sem sedaj sama in ne motim nikogar. Če grem kam na izlet želim svojo sobo. Tako da žal ni rešitve in vso srečo naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
smrčko, 21.08.2023 ob 08:21

v študentskem domu sva oba s cimrom smrčala. Uvedla sva terapijo s palico. vsak je imel 1,5 m bambusovo palico in ko je eden ali drugi smrčal je dobil s palico. prvi teden sva bila nežna, na koncu je bilo grobo, drug teden sva imela že modrice. A nekak sva se potem oba naučila slišati sebe, ker je bilo smrčanje povezano z bolečino. Nobeden ni več smrčal, saj se je ustrašil samega sebe. Špartansko ali je delovalo.

Ja pa ja, zaradi tega sta nehala smrčati.

Vleči za nos koga drugega.

Obišči zdravnika. Že zaradi sebe, ker je to nevarno in tudi zoprno.

Pomoje ima drugega že..

Heloo ce te zenska hoce zapustiti zaradi tega naj kar gree, res zenskam nic vec ni po volii, rade bi zivele v pravljici kot trnjulcica, pol pa se zbudiii na samotnem otoku.

Groza so ene zenske dan danes.

 

Moja smrci kot medved,  pa spiva skupajj v postelji, pa kaj cemooo, noben ni popoln. Pac zgovor isce brezvezni.

Smrcanje le izgovor…

    Medvedka ima drugega medota.  Verjetno ze skupaj lizeta med? 🙄

Zdravnik ti mora predpisat aparat za dihanje in vse ok …

Morda potrebuješ kisikovo masko. Lahko da vmes za kratek čas nehaš dihati in potem ko zahlastaš za zrakom, močno zasmrčiš.

Ugotovi tudi, če si zjutraj spočit, po celi noči smrčanja.

Odgovor na objavo uporabnika
Vita836, 21.08.2023 ob 12:24

Morda potrebuješ kisikovo masko. Lahko da vmes za kratek čas nehaš dihati in potem ko zahlastaš za zrakom, močno zasmrčiš.

Ugotovi tudi, če si zjutraj spočit, po celi noči smrčanja.

Saj piše, da je dal vse preglede že skozi. Mojemu tudi niso nič v tem laboratoriju na Golniku odkrili. Je pa zelo spremenil prehrano in od takrat je precej bolje.

Pozdravljen.

Obstaja apart proti smrčanju,  vprašaj pri svojem zobozdravniku. Imenuje se Myobrace proti smrčanju za odrasle.

New Report

Close