Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaradi psa noče sprejeti rojstnodnevnega darila

Zaradi psa noče sprejeti rojstnodnevnega darila

Imamo kužka, ki ga vsi obožujemo in je redko doma sam. Sin je star 20 let in bi za našega kužka lahko poskrbel, problem je ker njegova punca ni pasjeljubka.  Do sedaj sva kužka enkrat pustila njima v oskrbo za tri dni in je preživel. Sedaj sem možu za njegov okrogli rojstni dan organizirala petdnevno potovanje, na katero noče iti. Kužek se mu smili, če bi moral ostati doma pri sinu. Rad bi, da greva z avtomobilom, da gre kuža lahko z nama, jaz pa imam že kupljene letalske karte. Sin je obljubil, da bo za čas, ko naju ne bi bilo, z kužkom sam, brez punce, da ne bo kakšnih nepotrebnih težav, samo mož mu ne zaupa. Najraje bi možu kupila en deodorant in gel za tuširanje ter sama odšla na potovanje. Bi bilo to preveč zlobno?

 

Ko ste nabavili psa, ste vedeli, v kaj se spuščate. Mož ima prav.

 

Razna varstva, nekatera zelo kvalitetna, se ti zdijo predraga? Ja?

 

Sin vam ni dolžan ničesar. Še manj njegova punca.

Torej ne zaupa sinu da bo dobro poskrbel za žival. Zanimiva vzgoja.

Drugače obstajajo varstva. Če je pes manjši, ga pa lahko tudi na letalo s sabo vzameš (je v prenosni torbi pod sedežem). Povprašaš lahko tudi med prijatelji, če bi bil kdo pripravljen skrbeti zanj. Ampak sumim da nič ne bo dovolj dobro za tvojega moža. Zelo očitno noče na to potovanje. Btw….je to darilo zanj ali zate? Ker sliši se bolj zate :). Sam povem.

Preden smo kupili psa, ki je moj, sem se pozanimala za varstva. To niso več varstva, da bi bili psi v kletkah, ampak so pri njih v hiši. Malo poguglaj. Ni poceni (20-30€ na noč, svoja hrana), ampak pes pač ni poceni. Nikomur ne želim turiti svojega psa v varstvo, se tako organiziram, da vedno dovolj vnaprej rezerviram varstvo. Pes se ima super, jaz pa sem pomirjena, da je na varnem (tudi če bi se kaj zgodilo, imajo ta varstva dogovor z veterinarji).

Odgovor na objavo uporabnika
na štekam, 20.04.2024 ob 14:17

Imamo kužka, ki ga vsi obožujemo in je redko doma sam. Sin je star 20 let in bi za našega kužka lahko poskrbel, problem je ker njegova punca ni pasjeljubka.  Do sedaj sva kužka enkrat pustila njima v oskrbo za tri dni in je preživel. Sedaj sem možu za njegov okrogli rojstni dan organizirala petdnevno potovanje, na katero noče iti. Kužek se mu smili, če bi moral ostati doma pri sinu. Rad bi, da greva z avtomobilom, da gre kuža lahko z nama, jaz pa imam že kupljene letalske karte. Sin je obljubil, da bo za čas, ko naju ne bi bilo, z kužkom sam, brez punce, da ne bo kakšnih nepotrebnih težav, samo mož mu ne zaupa. Najraje bi možu kupila en deodorant in gel za tuširanje ter sama odšla na potovanje. Bi bilo to preveč zlobno?

 

PSa vzgi z lopato po buci….priblem resen….drugace pa sebe ker si zabita kot zadnji cigan v žabjeku

pa plačajta pasji hotel za psa in pojdita…

posiljevanje ljudi z vašim psom tudi ni ok… jaz tudi ne bi dovolila psa v svojem stanovanju… je pač treba spoštovati ljudi

da je sinu več vaš pes kot pa punca pa tudi ubi bože in bo psa fural po skupnem stanovanju, in bo boga reva imela vse poslinjeno, polizano in polno dlak od vašega psa,… takega tipa bi jaz tudi takoj pustila

Najboljš, da karti pokoristita pes in mož, ti pa ostani doma..

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno688, 20.04.2024 ob 16:53

da je sinu več vaš pes kot pa punca pa tudi ubi bože in bo psa fural po skupnem stanovanju, in bo boga reva imela vse poslinjeno, polizano in polno dlak od vašega psa,… takega tipa bi jaz tudi takoj pustila

Itak, ker ima 20letni mulc že skupno stanovanje s punco, ma ste eni glupi. Ona bo mela vse poslinjeno 😂 Od psa ziher ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz909, 20.04.2024 ob 17:42

Itak, ker ima 20letni mulc že skupno stanovanje s punco, ma ste eni glupi. Ona bo mela vse poslinjeno 😂 Od psa ziher ne.

ne seveda ne, ker pes ne liže okoli vsega , sploh ne, pa tudi dlak ne pušča

Sem, bil na obisku, tri dni sem imel dlake v ustih in mi je šlo na bruhanje. Ne počutim se dobro, kjer imajo psa , mačka, ali ptiča in raje ne grem, če se le da, se izognem, vendar me potem gledajo grdo. Ne počutim se dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno688, 20.04.2024 ob 18:11

ne seveda ne, ker pes ne liže okoli vsega , sploh ne, pa tudi dlak ne pušča

Obstaja preprosta rešitev. Pač ta punca ne hodi v tujo bajto kjer pes prebiva. Naj si omisli svojo in se tam s svojim fantom druži.

Jaz tudi nisem pasjeljubka, ampak škodila psu ne bi nikoli.

 

Kaj točno te skrbi? Da bo punca psu kaj naredila? Ali da tvoje zlato mamino ni sposobno par dni skrbet za psa, ona pa noče?

Mož je empat ti pa razmišljaš o sebi, ker ti hočeš iti si mu kupila darilo, ki je tebi pomembno.

Kaj vam ni jasno, da je pes živo bitje zakatero ste odgovorni? Zato ga ne smete puščati v okolju, kjer je očitno zanj nevarno, ko pa sinova punca očitno sovraži živali, z njo je nekaj narobe. Če se že ne zavedate tega, da pes pri sinu in njegovi ne bo varno, ga pa dajte v pasji hotel. Tudi tam mu ne bo lepo in bo trpel, ker vas bo pogrešal, pa še zgubijo ga lahko, se je že velikokrat zgodilo. Vaš mož pa bi na izletu itak trpel zaradi skrbi za kužka. Sebična ste, ubogi mož.

Odgovor na objavo uporabnika
Bohpomagej, 20.04.2024 ob 19:52

Mož je empat ti pa razmišljaš o sebi, ker ti hočeš iti si mu kupila darilo, ki je tebi pomembno.

 

Tako je in očitno je sin po njej, ko pa ga ne moti, da njegova punca sovraži živali. Iste vrste tiči skup letijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Leeleenrpr, 20.04.2024 ob 19:40

Jaz tudi nisem pasjeljubka, ampak škodila psu ne bi nikoli.

 

Kaj točno te skrbi? Da bo punca psu kaj naredila? Ali da tvoje zlato mamino ni sposobno par dni skrbet za psa, ona pa noče?

 

Možu hoče vsiliti izlet po lastni želji, niti za moža, niti za ubogega kužka pa ji sploh ni mar.

Pri nas imamo tudi psa. Z možem potujeva z avtom ali pa vsak zase, če je potrebno na letalo. Sinu ga ne puščava, ne glede na to kako se imata rada, sin je v letih, ko ga zanima vse drugo kot skrb za psa. Z možem ga ne puščava z njim, ker nama je žal psa, da ne bi dobil toliko pozornosti kot jo je vejen pri nama. Z prijatelji  je pa tako, da jim nočeva naprtiti take odgovornosti in misliva, da bi naju pes preveč pogrešal, saj smo skozi skupaj. V pasji hotel pa tui ne, to mora biti pes vajen od malega.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena573, 20.04.2024 ob 16:42

Preden smo kupili psa, ki je moj, sem se pozanimala za varstva. To niso več varstva, da bi bili psi v kletkah, ampak so pri njih v hiši. Malo poguglaj. Ni poceni (20-30€ na noč, svoja hrana), ampak pes pač ni poceni. Nikomur ne želim turiti svojega psa v varstvo, se tako organiziram, da vedno dovolj vnaprej rezerviram varstvo. Pes se ima super, jaz pa sem pomirjena, da je na varnem (tudi če bi se kaj zgodilo, imajo ta varstva dogovor z veterinarji).

Vse lepo in prav, samo vseeno je potrebna precejšnja previdnost pri izbiri med ponudniki. So med njimi namreč tudi takšni, katerim se psi konstantno izgubljajo in jih potem lastniki naokoli iščejo (nekatere žive, druge tudi ne), se dogajajo razno razne čudne nesreče itd.

Pred izbiro je potrebno kar pregledati zgodovino teh varstev, najbolje na kakšni FB strani oz. skupinah. Se najde kup zanimivih informacij.

Nikar pa oddati psa v varstvo kar nekomu. Je polno oglasov, ko bi nekdo, ki ima pač rad kužke, malo s tem služil. Pa nima ne znanja, ne izkušenj, nič. Da ne nosi odgovornosti, ko se kaj zgodi, verjetno ni treba posebej poudarjat.

Sin bo kmalu samski,da je punco zamenjal za enega cucka

Tebe pa psa pa dedca teram ko mačko,da mi ga navleče v hišo…nekateri pač nismo za živali..to ne pomeni,da jih ne maramo ampak preprosto jih ne želim v svoji hiši

+1

 

Avtorica, za psa organiziraj varstvo ( individualno ali pasji hotel) in plačaj še zanj. Tako bo v vaši familiji volkulja sita, kozlički pa celi.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 20.04.2024 ob 16:44

PSa vzgi z lopato po buci….priblem resen….drugace pa sebe ker si zabita kot zadnji cigan v žabjeku

TEBE BOM VŽGALA PO BUČI Z LOPATO, DA BOŠ I CRKNIL, SMRAD SLOVENSKI.

Zaradi psa, ne gre na potovanje. Ja doma ga pusti. Glej, pes je izgovor. Mi imamo mačko. Sosedje ji dajo 1 X na dan za jest. Včasih začne lovit miši. Za psa, je kak dan posta še zdravo. Pojdi. Pa enega dobrega ljubimca na poti si nabavi.

Mogoče si je mož kupil psa, ker mu greš na že ivce ti. Da je raje s psom. Glej, da mu sin ne zmore 5 X dat jest. Ne verjamem. A una punca, kaj, stran bo pogledala, to je vse.

New Report

Close