Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zaradi svojega videza sem neuspešen in nesamozavesten

Zaradi svojega videza sem neuspešen in nesamozavesten

Star sem 25 in že skoraj plešast. Imam ozka ramena in večjo rit. Telovadim, dvigujem uteži, mišice ne pridejo do izraza, ker imam postavo trikotnika in (pre)kratke noge. Na višino 167cm imam številko noge 46 in v ogledalu se vidim kot klovn. Čist vsa oblačila na meni izgledajo smešno, tud trenirke. Nobena ženska me noče, niti me zaradi videza ne pogleda. Nehal sem verjet vase in se sprijaznil, da karkoli naredim sem pač nezaželen in grd. V sam obraz sem dokaj ok, to je edina všečna stvar na meni. Obiskoval sem delavnice za samopodobo in sem jih nehal, ker so vedno ko je bilo govora o zunanjosti gledali vsi vame. Službo sem pustil, klicali so me Pingo, kot pingvina iz risanke in iz mene so se norčevali čisto vsi, na koncu še šofer kamiona, češ da kaj caplja po skladišču, če ni prevroče za pingvine in take. Kako naj se vklopim v družbo, če me je sram in še večji problem, če je druge sram da sem ob njih?

Žal je tako, da se vsi ne rodite z zlato žlico ali lepim videzom. In takrat te egocentrična družba izloči. Človeštvo je izmeček prve klase.

Ok, si pac majhen in imas kratke noge, smola zal, a tako je in tu nimas kaj pomagat.
Imas pa tudi svoje kvalitete, ni tako?
Vsi jih imamo!
Tako kot imamo vsi svoje minuse!

Ves kaj je razlika med nami?
Da se eni v zivljenju osredotocimo na svoje pluse, drugi na minuse!
To je edina razlika!

Ko bos nasel svoje pluse in si jih vbil v glavo, se bos tudi sam pohecal na svoj racun s pingvinom in se temu uskreno nasmejal.
To je tvoj prvi cilj! Potem bo vse ostalo prislo samo po sebi!

Nehaj se sekirat. Si me malo nasmejal, moram priznat ampak ne vzemi tega kot slabo. Če ne drugače, si zamisli, da ljudem prinašaš veselje in ne žalosti. Ker sem se ravno nasmejal ob tvojih besedah in opisu samo potrjuje, da si nekaj kar svet potrebuje in ne kar ne bi potreboval. Praviš, da si skoraj plešast. Bodi plešast čist, kar pomeni, pobrij se, namreč to je danes mnogim ženskam všeč. Če se pobriješ pleša ne obstaja več, prav tako pa je nekoč to nakazovalo na neko čistost. Verjetno si že videl kdaj kake menihe s pobritimi glavami. Pa ne omenjam to zato, da bi bil ti sedaj kot nek menih ampak dejansko ti odgovarjam na to temo in ozirajoč se na tvoje zapisane besede.

Ne obremenjuj se z nogami, saj verjamem, da zaradi večje številke tudi bolj temeljno stojiš na svetu, kot mnogi drugi. Z večjo podlago.
Vsak, če boš dobro pogledal ima telo tako oblikovano, da bi na njem lahko človek našel kaj za zezanje, če ne drugega, kak zob, nos, uhelj, poteze, obnašanje, kretnje, hojo, izgovorjavo, glas itd. Dokler imaš sam tako mnenje o sebi s tem seveda sam sebe zatiraš in je verjetno tudi tu vzrok, da misliš, da nobeni ne bi bil všečen. Poglej okrog sebe in videl boš s kakimi oblikami moških hodijo ženske ali pa obratno in opazil boš, da si kar zlata sredina lahko če ne celo med lepotci pa se tega ne zavedaš. Poglej se kot lepotca in lepotec boš. V tebe se bo naselil lepotec in se začel tako obnašati ter delovati. Ko se to zgodi pa boš lahko imel preveč možnih družic, ki bi se ti ponudile v objem, saj se boš karakterno, kot lepotec spremenil posledično pa drugače odzival, izražal itd.
Če ti uspe, pa glej, da se ne boš preveč visoko potem nosil in druge poniževal in to je vse kar ti želim položiti na srce. Zamisli si v sebi misli, ki sem ti jih razkril na tak način in dejansko boš imel možnost jih realizirati in si jih v sebi ustvariti. Ker kar boš ti odražal se bo v svetu odrazilo. Ampak kot sem dejal naj v tebi ostane spoznanje, da ni lep občutek, če se iz tebe kdo norčuje pa čeprav je ta zato vesel in bodi takšen do drugega, kot bi želel, da so drugi do tebe.

Lepo bodi in daj pleši šanso, da se ne matra in pobrij, da bo dobila, kar želi.
————————————
Še sam povem izkušnjo.
Sem imel čupco brez pleše pa me je punca tako nagovarjala, da se pobrijem, da sem se potem tudi pobril. Nekajkrat tudi tako, da ni pričakovala. Ko sem se pojavil ji pred očmi pobrit se ji je scufal v dobrem smislu in so bile vedno potem vesele urice. Se splača obrit kdaj, zapomni si.

Poskusi priti do veliko denarja. Takrat boš ženskam postal neustavljivo privlačen, ne glede na tvojo zunanjost.

Poskusi priti do veliko denarja. Takrat boš ženskam postal neustavljivo privlačen, ne glede na tvojo zunanjost.


Štef, a si ti?
[img]https://static.becomegorgeous.com/img/arts/2014/7/celebrities-who-won-t-fix-their-teeth/embedded_Steve_Buscemi_teeth.png[/img]

De omnibus disputandum..

Človek je nematerialno bitje v materialnem telesu. Nematerialno bitje premika materialno telo. Nematerialno bitje je več kot superperfektno. Samemu sebi sem neskončno grd in prav je tako. Sam pri sebi treniram tehniko modeliranja telesa kot da sem iz gnetljive gline.


Štef, a si ti?
[img]https://static.becomegorgeous.com/img/arts/2014/7/celebrities-who-won-t-fix-their-teeth/embedded_Steve_Buscemi_teeth.png[/img]
[/quote]

In kaj je narobe? Zobje so čisti, samo umetni ameriški niso.

Nihče se nima pravice norčevati iz tebe in tega ne smeš nikoli dopustiti. Če ti kdo še kdaj kakšno pisne v zvezi z videzom reč, da ga boš na gobec. Moraš se postavit zase. Vsi imamo svoj križ preko katerega moramo, verjemi.
Drugače pa, karizma pri fantu je vse. Karizma, inteligenca in uglajenost. Najdi si nekoga po katerem se boš zgledoval (morda Tim Roth, ali Philip Seymour Hoffman, morda kdo drug sam veš kam te vleče.)
Je pa lažje reči, kot dejansko to doseči, ampak ne obupaj.

Videz ni toliko pomemben kot misliš.

Jst sm bila vedno bolj neprivlačne sorte, so pogosto komentarji padali za mano od idiotov na ulici.

Ampak v družbi, v svojem okolju (kjer ne tudi padu kak komentar od kolegov) pa je moja energija in neobremenjenost z videzom naredila svoje.

Nekje do 15 leta sem bila 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da ne bom nikoli imela fanta ker me pač nihče ne bo hotu zarad videza. Svašta hehe. Po teh letih pa mi je postalo za to vseeno in mislim da z trenutkom ko mi je moj videz postal nepomemben se je energija ki sem jo oddajala spremenila za 180 stopinj.

S fanti nisem nikoli imela problema, bila sem pa skozi leta v zvezah z klasično lepimi in klasično ne-tako lepimi. Tudi z fantom plešastim pri 21 in trebuhom neprimernim za ta leta. Je imel karizmo in za delež ljudi je to najpomembneje.

Tako da, tečen odgovor, ampak delaj na sebi, da te resnica ne bo motila. Če si plešast, si plešast, če si čokat si čokat – tu nimaš kaj in se moraš sprejet.

Jaz imam ogromen nos. In če mi gdo omeni moj nos ali pa mi celo predlaga operacijo. Lej vem da ga mam, pa kaj. To da nekdo opazi moj nos na meni ne spremeni ničesar. Tudi jaz ga vidim vsak dan in me ne moti.

Tako da nisi neuspešen zaradi svojega videza ampak zaradi svojega nesprejemanja le tega.

Po opisu sodec si p.eder. Pojdi v kak gejevski klub, tam te bodo pa radi imeli.

A potem pri ljubkovanju fanta s kljunom suvas v popek in ga gdaj tudi kavsnes?


Star sem 25 in že skoraj plešast. Imam ozka ramena in večjo rit. Telovadim, dvigujem uteži, mišice ne pridejo do izraza, ker imam postavo trikotnika in (pre)kratke noge. Na višino 167cm imam številko noge 46 in v ogledalu se vidim kot klovn. Čist vsa oblačila na meni izgledajo smešno, tud trenirke. Nobena ženska me noče, niti me zaradi videza ne pogleda. Nehal sem verjet vase in se sprijaznil, da karkoli naredim sem pač nezaželen in grd. V sam obraz sem dokaj ok, to je edina všečna stvar na meni. Obiskoval sem delavnice za samopodobo in sem jih nehal, ker so vedno ko je bilo govora o zunanjosti gledali vsi vame. Službo sem pustil, klicali so me Pingo, kot pingvina iz risanke in iz mene so se norčevali čisto vsi, na koncu še šofer kamiona, češ da kaj caplja po skladišču, če ni prevroče za pingvine in take. Kako naj se vklopim v družbo, če me je sram in še večji problem, če je druge sram da sem ob njih?

Mnogi kriminalci so grdi, a privlacni, ker so nevarni.

Rabiš enga tipa, da te mal popegla.

Ce je plesa ze fejst vidna se postrizi na krato, 3-5 mm. Ce ti raste brada jo imej v enaki dolzini kot lase in negovano, torej brez neckbearda (po vratu se brijes).
Za visino lahko probas nabavit Elevator shoes, ki te dvignejo tudi za 10 cm, hkrati bo pa stopalo zgledali krajse.
Za misice probaj program Starting Strenght od Mark Rippetoe, kjer z nekaj osnovnimi vajami postopno gradis celo telo. Obstaja pdf knjige na netu in je zelo enostaven program, ki da rezultate.

Pri pleh pickah lahko z statusom in denarjem daleč prideš. Če te seveda le te zanimajo. Drugače imaš tudi fejkarje, ki suvereno prodajajo svoj imiđ, na katerega spet padajo zgoraj omenjene.
Ker smo si ljudje po videzu različni, se seveda najdejo v vseh rangih pri obeh spolih. Vprašanje je le to ali bi to sprejel pri drugi? Tisti ki imajo težave s svojim videzom, nekaj podobnega ne zmorejo sprejet pri drugemu.
zato je edini dolgoročno uspešen nasvet ta, da se sprejmi. kar se ne da popraviti (torej višina, stopalke) sprejmeš, kar se da popraviti (lase si lahko briješ, je dosti čednih brez las, vzdržuješ kondicijo itd) pa popraviš.
Predvsem pa je važno, da si neškodoželjna oseba in da narediš to kar rečeš. Ne pa v prazno streljat z besedami.

Pleša je res bedna stvar s kater se moraš soočit.
A veš kako si dajo nekatere ženske narisati obrvi z microblading tehniko? Dej pozanimaj se če ti to naredijo v salonu, če te zanima.
In pri zdravniku ali samoplačniško si preveri nivo testosterona. In pozanimaj se kako je s testosteron terapijo, če je to nekaj kar bi ti pomagalo in bi ti seveda svetoval zdravnik.

Saj to je tisto. Kod mene ugotovili su primanjkljaj testosterona. I Moj mi je maleni, 8 cm kad stoji.

Probaj biti samozavesten, ni vse tako črno kot ti gledas. Zal je res tako da se marsikateri ljudje norca delajo izbdrugih in to boli.
Za plešo obstajajo razne resitve od vlozka presadotev, itd.. Malo poglej na netu.

Nekatere zenske mamo rade da majo moski tudi rit 🙂 kar se pa tice tvoje velikosti, ni vee v tem. Moj je naprimer par cm manjsi od mene pa klapama.

Prvo sprejmi kakersen si in te bodo tudi ostali.

Ne mi rečt, da ni rezultatov od fitnesa. Po mojem nimaš pojma ne o prehrani, ne o treningih. Dviganje uteži dejansko spremeni telo v bolj privlačno figuro, ne glede na ozka remena in debelo rit. Pleša ne moti, če se obrit na nulo. Zelo lepo izpade obraz z zdravimi, belimi zobmi. Pa znat se je treba oblečt. Nekatere bajsike se znajo tako okusno oblečt, da stoj pa glej.

In kaj je narobe? Zobje so čisti, samo umetni ameriški niso.
[/quote]
Poglejte naslov, uvodni del te teme in poglejte sliko.. pa jo lahko zamenjate tudi s kakšnimi drugimi grdotci.

De omnibus disputandum..

New Report

Close