Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zasačila sem ga, ko si je bril noge

Zasačila sem ga, ko si je bril noge

Odgovor na objavo uporabnika
Jezusov dildo, 26.05.2022 ob 15:46

Wau, celo inteligenten človek na tem forumu? Maš moj respekt haha

+ Lojze je ziher feget. Kak lepo.

nekaj je narobe, pridi do dna, napača družba, druga ženska

 

moški si lahko brijejo vse, to ni…ampak odtujenost je problem

Jaz bi samo vprašo…KAJ SI BRIJE NOGE DO KOLEN ALI SKOZ GOR DO PIČKE?😂

nova
Uredništvo priporoča

On je homoseksualec. Transformiral se bo v dragico in bo lahko tudi šel v kak poseben bar.

Jao, ogromno škodo si delaš, da poslušaš nasvete slovenskih slovenskih holcarjev, ki se plazijo po internetnih forumih in dajejo življenske nasvete iz svojega malega okrnjenega neizkoriščenega življenja.

Odgovore imaš samo ti. Pogovori se z njim, preberi kakšno knjigo in pa če je potrebno se posvetujta pri terapevtu. To je edini odgovoren nasvet.

Odgovor na objavo uporabnika
sami kmetje, 26.05.2022 ob 23:25

Jao, ogromno škodo si delaš, da poslušaš nasvete slovenskih slovenskih holcarjev, ki se plazijo po internetnih forumih in dajejo življenske nasvete iz svojega malega okrnjenega neizkoriščenega življenja.

Odgovore imaš samo ti. Pogovori se z njim, preberi kakšno knjigo in pa če je potrebno se posvetujta pri terapevtu. To je edini odgovoren nasvet.

drugo kot drugo pa nevem zakaj se ti zdi to da si brije noge problem. Sodeč po opisu so tu v ozadju drugi problemi.

Odgovor na objavo uporabnika
Lojze995, 24.05.2022 ob 18:58

Odgovor na objavo uporabnika
samprašam, 24.05.2022 ob 18:56

Odgovor na objavo uporabnika
kajsedogajaznjim, 23.05.2022 ob 18:00

Z mojim partnerjem sem poročena že 2 leti. Ves čas je bil izjemno skrben in ljubeč, je poskrbel za romantiko. Zadnjih nekaj mesecev pa se mu je čisto obrnilo. Nehal mi je nositi rože, sploh me ne opazi več, cele dneve samo hodi okrog. Prijatelji, prijatelji, prijatelji, to je vse o čem govori, začel je poslušati drugačno musko, se drugače oblačiti. Pravi, da je čas za transformacijo. Kakšno transformacijo?? Okej, vredu, to še nekako potrpim, ampak včeraj me je resnično zaskrbelo, ko sem ga zasačila v kopalnici, ko si je bril noge! Nisem mogla verjet, a je to normalno za moškega? Meni se ne zdi. Kaj se dogaja z njim? Obnaša se kot bi ga obsedlo nekaj, kje je moj mož? Naj vztrajam? Čist sem zmešana …

 

 

Kakšno muziko pa je začel poslušat? Village people? Boy George? …

PEDER JE    A TI NI   JASNO    LOJZE

Ti pa veš tolko o pedrih in njihovih navadah ker ga na dnevni bazi fašeš za petrolom al kako?

Odgovor na objavo uporabnika
Lojze995, 24.05.2022 ob 18:28

PEDER JE AHTAJ SE GA TE BO OKUŽU Z AJCU ALI PA KOZIM

KRISTUS USMIL SE KOLIKO JE PEDROV LP. LOJZE.

Ne, ne Lojzek,…gej je gej…ti pa si samo obica pedercina…in to ke v glavo…

Kako si naj moski sam obrije rit mi razlozi?

Pazi se farovških Lojzetov, ti imajo zelo radi mlade fante. Na na tist poseben način.

New Report

Close