Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaskrbljena Ida

Zaskrbljena Ida

Hvala bogu! Sem se bala, da boš ves dopoldan tule.[/quote]

itak, vsakega, ki ima kaj soli v glavi in ki ne mekeče z vami, se bojite. Zato pa tudi tale patetika v tej temi in neke prošnje, da se nekdo odstrani s foruma.

ma res, tako ste glupe, tako zahojene, da človek kar verjet ne more. Brez življenj, tule gor visite in se vtikate v vsako pasjo procesijo ter si futrate ego z enimi bebavimi floskulami…joj, razkroj možganov do konca.

eh, brez veze…lp

ida, še kaj napiši, da bojo babnice v luft skakale in kokodajsale:) vsaj kaj zabave na tem forumu, ki ima povprečen IQ sobne temeprature.

edino kak uporaben nasvet se najde, pa morda kaka pametna buča, da se še za las vztraja tu gor…za las.

podile me pa, pupice pupaste, ne boste, ker nobenega nimate za podit. zato kar lepo prežvečite poste, ki ne pašejo v vaše male zahojene okvirčke in sprejmite, da niste vse pameti tega sveta požrle.

no ja, vaši svetovi so majhni, zato ste morda tudi jo – v svojem svetu.

ki vam ga eni brezvezni posti na monu tako straaaaašno zamajejo.

bedno in pomilovanja vredno, kako brez lifa ste.

lp[/quote]

takes one to know one

itak, vsakega, ki ima kaj soli v glavi in ki ne mekeče z vami, se bojite. Zato pa tudi tale patetika v tej temi in neke prošnje, da se nekdo odstrani s foruma.

ma res, tako ste glupe, tako zahojene, da človek kar verjet ne more. Brez življenj, tule gor visite in se vtikate v vsako pasjo procesijo ter si futrate ego z enimi bebavimi floskulami…joj, razkroj možganov do konca.

eh, brez veze…lp

ida, še kaj napiši, da bojo babnice v luft skakale in kokodajsale:) vsaj kaj zabave na tem forumu, ki ima povprečen IQ sobne temeprature.

edino kak uporaben nasvet se najde, pa morda kaka pametna buča, da se še za las vztraja tu gor…za las.

podile me pa, pupice pupaste, ne boste, ker nobenega nimate za podit. zato kar lepo prežvečite poste, ki ne pašejo v vaše male zahojene okvirčke in sprejmite, da niste vse pameti tega sveta požrle.

no ja, vaši svetovi so majhni, zato ste morda tudi jo – v svojem svetu.

ki vam ga eni brezvezni posti na monu tako straaaaašno zamajejo.

bedno in pomilovanja vredno, kako brez lifa ste.

lp[/quote]

takes one to know one[/quote]

Nope, draga, se hudo motiš – se da razumeti marsikaj, če imaš neko širšo perspektivo. Kot psihiolog razume duševno motenega, čeprav ni moten.

Taki odgovori, kot jih trostiš ti, so samo nek beden poskus zabijanja, s katerim pa samo dokazuješ, da si ozka. Se pravi ti zastopiš samo to, kar si sama. Res ubogo.

Sicer pa – itak je to nivo praktično vsega foruma tu. Vsak samo ven iz svojega malega sveta kuka in dva milimetra izpred svojega nosa ne vidi. Potem pa jamra, kako so vsi nemoralnin pokvarjeni.

tipično:)

Hvala bogu! Sem se bala, da boš ves dopoldan tule.[/quote]

itak, vsakega, ki ima kaj soli v glavi in ki ne mekeče z vami, se bojite. Zato pa tudi tale patetika v tej temi in neke prošnje, da se nekdo odstrani s foruma.

ma res, tako ste glupe, tako zahojene, da človek kar verjet ne more. Brez življenj, tule gor visite in se vtikate v vsako pasjo procesijo ter si futrate ego z enimi bebavimi floskulami…joj, razkroj možganov do konca.

eh, brez veze…lp

ida, še kaj napiši, da bojo babnice v luft skakale in kokodajsale:) vsaj kaj zabave na tem forumu, ki ima povprečen IQ sobne temeprature.

edino kak uporaben nasvet se najde, pa morda kaka pametna buča, da se še za las vztraja tu gor…za las.

podile me pa, pupice pupaste, ne boste, ker nobenega nimate za podit. zato kar lepo prežvečite poste, ki ne pašejo v vaše male zahojene okvirčke in sprejmite, da niste vse pameti tega sveta požrle.

no ja, vaši svetovi so majhni, zato ste morda tudi jo – v svojem svetu.

ki vam ga eni brezvezni posti na monu tako straaaaašno zamajejo.

bedno in pomilovanja vredno, kako brez lifa ste.

lp[/quote]

Pa, daj, bodi mož beseda, no! Si rekla, da se kenslaš dol, pa še kar najedaš. Saj si povedala, smo skapiral. A lahko zdaj nehaš, plis?

Ajajaj, semenj primitivnosti. In vse enake na vkup.

itak, vsakega, ki ima kaj soli v glavi in ki ne mekeče z vami, se bojite. Zato pa tudi tale patetika v tej temi in neke prošnje, da se nekdo odstrani s foruma.

ma res, tako ste glupe, tako zahojene, da človek kar verjet ne more. Brez življenj, tule gor visite in se vtikate v vsako pasjo procesijo ter si futrate ego z enimi bebavimi floskulami…joj, razkroj možganov do konca.

eh, brez veze…lp

ida, še kaj napiši, da bojo babnice v luft skakale in kokodajsale:) vsaj kaj zabave na tem forumu, ki ima povprečen IQ sobne temeprature.

edino kak uporaben nasvet se najde, pa morda kaka pametna buča, da se še za las vztraja tu gor…za las.

podile me pa, pupice pupaste, ne boste, ker nobenega nimate za podit. zato kar lepo prežvečite poste, ki ne pašejo v vaše male zahojene okvirčke in sprejmite, da niste vse pameti tega sveta požrle.

no ja, vaši svetovi so majhni, zato ste morda tudi jo – v svojem svetu.

ki vam ga eni brezvezni posti na monu tako straaaaašno zamajejo.

bedno in pomilovanja vredno, kako brez lifa ste.

lp[/quote]

Pa, daj, bodi mož beseda, no! Si rekla, da se kenslaš dol, pa še kar najedaš. Saj si povedala, smo skapiral. A lahko zdaj nehaš, plis?[/quote]

Bom nehala takrat, ko bom jaz hotela. Ne zato, ker ve jamrate:))

če ste pa tako luštne v svoji neumnosti, da vas je tako težko zapustit. A ni kompliment za vas,d a se z vami nekdo ubada? Saj to imate vendar najraje.

eh, nikoli ni prav

vrh uboga si ti, če sklepam po tem, da ti zaskrbljena Ida predstavlja neko pronicljivost in ostrino. pljuvaš po vseh, ki so del tega foruma, pozabljaš pa, da si ti prav tako del njega. do tega trenutka se sploh nisem odzivala na Idine poste, me je pa tvoja pripomba o njeni pronicljivosti razkurila. primera njene takozvane pronicljivosti pa itak nisi sposobna navest, ker ne obstaja. ali pa meni ni povsem jasen pomen te besede.
kakorkoli, priznam, da ste me sprovocirale. tole debato končujem. itak mi je vseeno, kdo vse tu gor piše in kaj piše, ker znam preskakovati teme. tokrat sem naredila napako, da sem se sploh vtaknila v tole.

Zbogom in lep dan!

Le kaj se dogaja v glavah tako nesramnih in žaljivih ljudi in kakšen pekel šele morajo iti v duši?

Uhh, kar strese me.

Moj predlog: Ida, vrh in ostali, ki vam je poniževanje in žaljenje všeč, ustvarite si svoj forum in se pljuvajte, kajti tukaj nas večina želi komunicirat na normalen, spoštljiv in lep način.

Lep dan.

Tukaj vas je večina takih, ki se vas ne more soočiti z resnico. Rajši imate, da se vam ljudje režijo v faco o vas govorijo vse najlepše, čeprav si vbistvu mislijo čisto nekaj drugega. Ampak bolje hinavščina in prijazen fris, kot da bi vi morali odpreti oči in se soočiti sami s sabo. Vse kar vam ne paše označite za poniževanje in žaljenje. Tako označite vsakega, ki ima jajca, da pove svoje mnenje, ki ni enako vašemu. Komunikacija ni vedno samo lepa. Včasih je tudi grda. In če tega ne razumeš, ne komuniciraj na forumu.

Si že slišala za besedo SPOŠTOVANJE?

Sem. A ti enačiš to besedo s hinavščino? Ker po vašem nekdo, ki vam v obraz pove nekaj kar vam ne paše, ne more bit spoštljiv. Torej je lahko spoštvljiv samo hinavec.

A si v življenju brez računalnika tudi tako korajžna, hudobna, žaljiva? Če si potem si v veliki nevarnosti, da naletiš na koga, ki bo s tabo obračunal na tak ali drugačen način in ti pokazal, kdo ima jajca in si upa. In srčno upam, da se ti to tudi zgodi, pa še potem je vprašanje, če bi dojela, kako se je treba obnašat do ljudi.

Mislim, da imaš genetsko napako.

ida-prav nobeden te ni prosil ,da ocenjuješ kateri otroci so grdi in kateri lepi?

Korajžna sem, iskrena tud, hudobna nisem bla nikoli, če koga kaj užali je pa to njegov osebni problem. Če ima vse razčiščeno v glavi, ga nihče ne more prizadeti, še najmanj pa moje pisanje na forumu.

Nismo vsi ljudje ovce, ki delajo tisto za kar jih drugi prosijo. Eni delamo KAR HOČEMO. In če jaz hočem ocenjevat sliko froca v cajtngah, mi ti tega na tvojo žalost ne moreš preprečit. Lahko pa se distanciraš, pa tega ne bereš.

oh ste močne ko krdelo hijen..kdo pa ste ve ,da boste odločale kdo bo in nebo pisal po forumu,mene ida tudi včasih preseneča z bolnimi izjavami ampak vedite babe,da ima vso pravico biti tu..tako je to..

Tale ida je še en primerek za v Polje, tako kot Magdalena je tudi ona bolnica. In to huda. Mogoče še bolj kot magdalena, ki je bila vsaj toliko odkrita, da je tudi sama priznala, da se zdravi.


od kje pa tebi pravica označevat magdaleno za psih.bolnika,si morda dr.psihiatrije al kako,pometi pred svojim pragom,potem pa druge etikiraj z psihičnimi bolniki,vsak laični kurac bi že recepte in napotnice za v polje pisal.

Dobrodošel ali dobrodošla. Veseli bodo tudi tebe.


od kje pa tebi pravica označevat magdaleno za psih.bolnika,si morda dr.psihiatrije al kako,pometi pred svojim pragom,potem pa druge etikiraj z psihičnimi bolniki,vsak laični kurac bi že recepte in napotnice za v polje pisal.[/quote]

Saj pravi, da je sama priznala, da se zdravi. Jaz pa vprašam tebe, ki si se postavili v bran Idi, od kje njej pravica, da ocenjuje dojenčke, ki se tudi ne morejo braniti, kateri je lep in kateri grd. Takoj se vidi, da je ženšče do kraja primitivno. In do vrh glave so mi že zlezli ljudje, ki ocenjuje druge samo po izgledu, s tem pa ne vedo, kakšno krivico delajo nekomu. Me zanima, kako bi se počutila ona, če bi bila znana osebnost in bi objavili njeno sliko z otrokom, če bi začeli pljuvati po njem. Madonca, kakšne koze ste lahko…

Hehe, Ida, biješ jalovo bitko, čeprav se odlično držiš! Samo tele babetine tu gor niso sposobne dojeti pisanj, ki se ne kopaju v sladkobi in njihovi mimozasti egi itak ne prebavljajo, da kdo blekne kakršnokoli na njihov račun.

Ker so same v sebi tako prazne in plitke, jih itak ful prizadane vsaka beseda, ki je mimo njihovih malih zamegljenih okvirčkov – polne so ene zakisane morale in flancanja, v resnici se pa, kot si sama rekla, niso sposobne soočat ne same s sabo ne z vzorci, ki jih nosijo v glavi.

nedozorele deklice, ki bi najraje tiščale glavo v pesek in se skrivale za neko politično korektnostjo. Pa za vsako pasjo figo v luft, ne štekajo nobenega ne sarkazma, ne cinizma, ne črnega humorja, samo blejat je treba, kako je vse lepo in fajn ter bohnedaj reči bobu bob.

Osladno in tako strašansko dolgočaaaaaaasno!

Potem pa ko jim malo stopiš na žulj, se pa usuje – ha, cela ploha žaljivk (pa one, ki so taaaaake svetnice), obkladanj, preganjanja – itak, čiste inkvizitorke.

ida, si prava popestritev za ta forum, z veseljem te berem in grem stavit, da nisem edina, sem pa najbrž med redkejšimi, ker saj se jasno vidi nivo inteligence tega foruma.


od kje pa tebi pravica označevat magdaleno za psih.bolnika,si morda dr.psihiatrije al kako,pometi pred svojim pragom,potem pa druge etikiraj z psihičnimi bolniki,vsak laični kurac bi že recepte in napotnice za v polje pisal.[/quote]

Saj pravi, da je sama priznala, da se zdravi. Jaz pa vprašam tebe, ki si se postavili v bran Idi, od kje njej pravica, da ocenjuje dojenčke, ki se tudi ne morejo braniti, kateri je lep in kateri grd. Takoj se vidi, da je ženšče do kraja primitivno. In do vrh glave so mi že zlezli ljudje, ki ocenjuje druge samo po izgledu, s tem pa ne vedo, kakšno krivico delajo nekomu. Me zanima, kako bi se počutila ona, če bi bila znana osebnost in bi objavili njeno sliko z otrokom, če bi začeli pljuvati po njem. Madonca, kakšne koze ste lahko…[/quote]

zdravi?
a ti veš kako izgleda psihiatrično zdravljenje,očitno ne-jaz osebno nisem bila,hvala bogu ,vem o teh stvreh kar nekaj,ker imam mamo ki je psihiatrinja in magdalena se ne zdravi,ona hodi k psihologu na terapijo,bom pa toliko prijazna da ti opišem razliko med psihiatričnim zdravljenjem in psihoterapevtom -psihiater je zdravnik,ki ti postavlja diagnozo ter te lahko hospitalizira(se pravi greš v bolnico),morda tudi ne,ti lahko napiše recept za zdravila in opravlja tudi psihoterapevtsko delo ..psihoterapevt pa je oseba,ki ti pomaga dojeti sebe ,morda spremeniti živlenje ,predvsem pa ti pomagati da preguraš težke situacije in le ta te ne more hospitalizirati in ne more ti napisati recepta za zdravila ,še manj pa te lahko zdravi kot bolnika z težkimi psihičnimi boleznimi ali motnjami..

plus še nekaj,ide ne branim,ona to zmore sama če še nisi opaZILA,motijo pa me etikiranja z psihičnimi bolniki in neki kvazi zakoni od inštitucije monovke,kdo sme in ne sme pisati po forumu

Saj pravi, da je sama priznala, da se zdravi. Jaz pa vprašam tebe, ki si se postavili v bran Idi, od kje njej pravica, da ocenjuje dojenčke, ki se tudi ne morejo braniti, kateri je lep in kateri grd. Takoj se vidi, da je ženšče do kraja primitivno. In do vrh glave so mi že zlezli ljudje, ki ocenjuje druge samo po izgledu, s tem pa ne vedo, kakšno krivico delajo nekomu. Me zanima, kako bi se počutila ona, če bi bila znana osebnost in bi objavili njeno sliko z otrokom, če bi začeli pljuvati po njem. Madonca, kakšne koze ste lahko…[/quote]

zdravi?
a ti veš kako izgleda psihiatrično zdravljenje,očitno ne-jaz osebno nisem bila,hvala bogu ,vem o teh stvreh kar nekaj,ker imam mamo ki je psihiatrinja in magdalena se ne zdravi,ona hodi k psihologu na terapijo,bom pa toliko prijazna da ti opišem razliko med psihiatričnim zdravljenjem in psihoterapevtom -psihiater je zdravnik,ki ti postavlja diagnozo ter te lahko hospitalizira(se pravi greš v bolnico),morda tudi ne,ti lahko napiše recept za zdravila in opravlja tudi psihoterapevtsko delo ..psihoterapevt pa je oseba,ki ti pomaga dojeti sebe ,morda spremeniti živlenje ,predvsem pa ti pomagati da preguraš težke situacije in le ta te ne more hospitalizirati in ne more ti napisati recepta za zdravila ,še manj pa te lahko zdravi kot bolnika z težkimi psihičnimi boleznimi ali motnjami..[/quote]

ja vol, a ti je to mati zdiktirala ali je to že po naravi?

Smo že ugotovili, da imajo danes v Polju dan odprtih vrat in so nekatere norce ven spustili… Saj jutri bo bolje, bo Ida spet na mehkem spančkala.

New Report

Close